paznokcie, żele, tipsy

jakiś czas temu dopytywałam o lampę, zdecydowałam się na diamanta tak bardzo polecanego i jestem mega zadowolona używam jej już 4 miesiące i nie żałuje zakupu  :kwiatek:
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
24 października 2016 10:49
możecie polecić jakis niedrogi pyłem do efektu lustra i kameleona?
jakiś czas temu dopytywałam o lampę, zdecydowałam się na diamanta tak bardzo polecanego i jestem mega zadowolona używam jej już 4 miesiące i nie żałuje zakupu  :kwiatek:


Właśnie dostałam w prezencie taka Led plus lampy,  nie mogę się doczekać bo czas suszenia mnie dobijal 🙂
escada to gwarantuje że znacznie się zmniejszy  😅  ja tylko na prawdę ciemne kolory i hardi utwardzam 30 sec a reszta schnie na 10 sec 🙂
Lampa abody/sunone będzie w promocji na aliexpress. 11.11 za 26$, warta zakupu 🙂
Czy któraś z Was używa bazy proteinowej z Indigo? Jak wrażenia?
mils ja mam. I kocham ją 😀 tylko taka uwaga, żeby stosować pod nią primer bezkwasowy. Jak używałam bez niego to koło drugiego tygodnia trochę mi odłaziła przy skórkach i po bokach, doczytałam na grupie Indigo, żeby dać primer, tak zrobiłam i trzyma się rewelacja! Na tyle rewelacja, że jak ją ściągam acetonem to nie chce mi do końca zejść i resztki spiłowuję bloczkiem polerskim (ale to akurat i tak robię, bo od razu robię nowe paznokcie). A bez primera odchodziła cała, do gołego paznokcia. Zahodowałam pod nią mega długie pazury, mocne jak cholera. Teraz nie miałam czasu zrobić paznokci więc położyłam tylko dwie warstwy proteiny i się o nie nie boję. Można nią też przedłużać i budować krzywą C, jest dużo gęstsza niż Hard z Semilaca. Niektóre dziewczyny pisały, że robiąc nowe paznokcie nie ściągają tej bazy tylko spiłowują kolor i uzupełniają jak żele.
Zdecydowanie to najlepsza inwestycja, jak ta mi się skończy to wezmę na pewno dużą buteleczkę.
[s]casines, to jest ta sama, co ta? Ta z Twojego linku nie ma napisu Abody, a w porównaniu z innymi sprzedawcami cena promocyjna sporo się różni i zastanawiam się, czy nie jest jakaś gorsza. 😉[/s]
Już wszystko wiem.

To jeszcze jedno pytanie: Remover czy aceton? Jak poprzednio nosiłam hybrydy, to mi się jednak trochę osłabiły paznokcie... I nie chcę ich dobić, nie wiem, czy to jakaś różnica, co wybiorę (poza tym, że acetonem pewnie szybciej schodzi). Do zwykłego lakieru używam zielonej Isany i jest ok. Myślę nad tą bazą proteinową z Indigo i pewnie się zdecyduję, bo przy moim trybie pracy hybrydy są optymalnym wyjściem i chciałabym je nosić jak najdłużej. Poprzednio po którymś razie paznokcie powiedziały stop, oprócz tego, że się osłabiły, to coraz szybciej mi odpryskiwało (a manicurzystka i produkty top).
emptyline   Big Milk Straciatella
13 listopada 2016 23:55
Dziewczyny, czy te zestawy z Lampą NeoNail są w ogóle coś warte czy do kitu?
emptyline mam, jak dla mnie jest spoko. Jedyne co mnie wkurza to wielkość lampy. Upierdliwe jest trochę to, że jest mała, przez co trzeba mieć na nią sposób. Np. wkładam po dwa palce i na końcu kciuki, bo inaczej zdarzało się, że nie utwardzała mi lakieru po bokach paznokcia.

Też ma pytanie. Złamałam paznokieć na kręglach. Złamanie sięga aż do palca i jak odegnę złamany kawałek to pod spodem jest żywe mięso. Chciałabym to zostawić aż urośnie na tyle, że złamanie nie będzie już na palcu i będę mogła wtedy bez szkody dla palca odciąć złamaną część paznokcia. Macie może jakieś sposoby na taki "uraz"? Myślałam o zamalowaniu bazą i topem utwardzanymi lampą, ale boję się, że jak mi się trochę tego dostanie na mięso pod spodem, to dopiero będzie problem.
ovca   Per aspera donikąd
14 listopada 2016 11:26
mils ja kiedyś takie pęknięcie zakleiłam taśmą klejącą i ją zamalowałam lakierem, ale to chyba niezbyt profesjonalne  😂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
14 listopada 2016 12:06
na złamany paznokieć polecam

możesz wzmocnić hardem  🤣
przy okazji moje z wczoraj



ja bym zakleiła plastrem i poczekała aż odrośnie. Nie używałabym lakierów, szczególnie hybryd czy żeli, na paznokieć z raną, bałabym się podrażnienia czy uczulenia.
Martita   Martita & Orestes Company
14 listopada 2016 12:45
Emptyline Ja mam z Semilac i jestem bardzo zadowolona 🙂 zestawy startowe chyba nie różnią się bardzo cenowo?
Ja zaklejam super glue- nic tak dobrze nie klei ludzkiego ciała 😉 odklejakacy sie lakier (jak np zacznie odlazic po 2 tyg) czy naklejki też glutuje
Dzięki dziewczyny! O super glue słyszałam od... brata i mnie zgięło. 😁 Ale jak dzień później na basenie zaczął mi odłazić paznokieć plułam sobie w brodę, że nie zakleiłam klejem. Teraz "zakleiłam" kawałkiem torebki po herbacie, bo kleju w akademiku niestety nie mam. 😀
Dawno nie wstawiałam swoich malowanek 😀



tak sobie rosną na proteinie z Indigo
Fruity jelly wszystkie sa super!!
To złote na drugim zdjeciu to naklejka?
Nie, to jest ręcznie dziergany wąż w 3d 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
17 listopada 2016 22:11
mils, masz UV czy LED? 🙂
emptyline LED. 🙂
Euforia_80, ale ładny kolor 🙂
fruity_jelly, cudne!

Jako, że idą święta, zastanawiam się nad zakupem zestawu do hybryd. Czy taki będzie dobry? Mało pisałyście tu o neonails, w internetach znalazłam raczej pozytywne opinie.
Ja się zdecydowałam na lampę z ali... Lampa przyszła w zeszłym tygodniu. Lakiery jeszcze nie. 😁 Bazę planuję z Indigo, natomiast co do topu nie mogę się zdecydować - ktoś używał NeoNails? Nie chcę Semilaca, nie chcę też wydać na top więcej niż 40 zł, przynajmniej na początek.
anai może być ten zestaw, chociaż moim zdaniem są tam też zbędne rzeczy. Zerknij na stronie neonail są teraz zestawy w promocji, zwykłe i z lampą LED.
sumire mam z neonaila i top bez przemywania i ten zwykły. Oba polecam ale ten bez przemywania bardziej z wiadomych względów 😉
sumire, mam suchy top z neonail i pare kolorków. Generalnie są ok, ale strasznie śmierdzą taka chemią. Wiem ze hybryda to jest po prostu chemia, ale te jakoś wyjątkowo :p
Mam dry top i bazę z neonail, wg mnie lepsze niz z semilaca, chociaż faktycznie strasznie śmierdzą. Ja zamówiłam sobie bazę proteinowa z indigo, na miejsce kończącego sie harda, jestem ciekawa czy rzeczywiście jest taka świetna 😀

Polecacie jakiś top matowy?
zonk, ja maluje na normalnie zrobione paznokcie takim zwykłym topem matowym i też działa 😀 A wolę taki sposób, bo jak mi sie po kilku dniach znudzą to tylko zmyje i juz inny kolor trochę 😉
Naprawdę Wam śmierdzi? Mnie to baza z Semilaca jak odkręcę to aż gryzie w oczy 🤣 co do matowego topu to też polecam z Neonail. Mam też z Semilaca ale Neonail jest moim zdaniem lepszy. Jeszcze ewentualnie można zwykły top zmatowić bloczkiem polerskim. Tylko uwaga: każdy każdy mat na jasnych kolorach się niesamowicie brudzi 🙄 to znaczy na każdym kolorze się brudzi, ale na jasnych to okropnie widać. Ten miętowe paznokcie, które wstawiałam kilka postów wcześniej po tygodniu już miałam ochotę zdjąć , bo wyglądało to po prostu niedobrze 🤔
Hej kobietki! Wpadam z paroma pytaniami. Gdzie zakupie bazę proteinową indigo? Allegro mi takiej nie wypluło 🙁 i jaki jest sens nakładania jej na primer? Ma ona wtedy szansę coś zadziałać na nasze paznokcie? Jeszcze odnośnie primera, firma ma znaczenie? Ja na swoje pazury nie narzekam, są raczej grube, mocne, rosną jak na drożdżach ale moja siostra po latach noszenia żelowych tipsów to ma papierowe paznokcie. Mój chłop właśnie mi kupił zestaw do hybryd z semilaca i zaczynamy się bawić w domowe spa. Póki co ciężko mi opanować sztukę nie zalewania skórek  😂
faletta pisałam kilka postów wyżej o proteinie. Dostaniesz ją na stronie internetowej Indigo oraz w salonach, zobacz czy w Twoim mieście jest salon stacjonarny. I konieczne jest użycie primera, bo wtedy lepiej się trzyma. Jak masz niezbyt problematyczną płytkę to primer bezkwasowy w zupełności wystarczy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się