Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
27 listopada 2016 22:01
Siwaa pokaż cottona racinggreen  😍
wątek zamknięty
Siwaa podszycie jest czarne.
U mnie w sklepie nie bylo juz zadnego cottona. Zostaly same big squary. 😁
wątek zamknięty
Na tą chwilę dysponuję tylko takim zdjęciem, jak wrócę z kursu to wrzucę w pełnej okazałości 😀
A jeszcze jeśli o czaprakach mowa, to lepiej brać Brillanta czy tego Brand? W Brillancie podoba mi się pikowanie, ale nie wiem czy nie będzie za bardzo błyszczący...
wątek zamknięty
Witam wszystkich :kwiatek:
Dotarł do mnie przed chwilą Cotton Merlot.  Jest przepiękny ☺ jak pogoda się poprawi,  to wstawię zdjęcia na gniadym modelu. 
Czy ktoś ma  może model Pearl i mógłby się podzielić opinią? Chciałabym się dowiedzieć czy ten kolor podchodzi bardziej pod biały, czy bardzo blady beż.
wątek zamknięty
Witam wszystkich :kwiatek:
Dotarł do mnie przed chwilą Cotton Merlot.  Jest przepiękny ☺ jak pogoda się poprawi,  to wstawię zdjęcia na gniadym modelu.  
Czy ktoś ma  może model Pearl i mógłby się podzielić opinią? Chciałabym się dowiedzieć czy ten kolor podchodzi bardziej pod biały, czy bardzo blady beż.



Blaki super, czekam na fotki 🙂 ja sie czaje jednak na tego ricinggreen bo odcieni czerwieni troche mamy... choc nie wykluczam zmiany decyzji :P
wątek zamknięty
Saklavi
Merlot jest taki bardzo ciemno bordowy,  uroku dodaje mu piękna granatowo srebrna lamówka 🙂 no klasyka w pełnym wydaniu. Myślę że,  jeśli jesteś fanką odcieni czerwieni,  to Merlot złapie Cię za serce :kwiatek:
Ten Green też wydaje się kuszący,  ale jakoś do mojego gniadka nie bardzo mi pasuje - co nie zmienia faktu,  że jest przepiekny :kwiatek:
wątek zamknięty
Blaki jestem mega fanem odcieni czerwieni  🤣 z tym ze jesli chodzi o bordo ...mam i burgunda i darkreda no i tereaz jeszcze sangria :-P Sama juz zgupiałam ...ogolnie konio ciemno siwy jest .  Jakies rady ?  😀
wątek zamknięty
Saklavi
No to faktycznie niezła kolekcja 🙂 ja lubię siwki w czerni,  granacie i w zależności od odcienia w brązie☺ może rozważ ten insygniablue?? (Jak przekrecilam nazwę,  to przepraszam)
wątek zamknięty
Jezusie, już od dawna mi się nic nie podobało, ale ten Eskadron.... Chyba będę musiała coś kupić :P
wątek zamknięty
Ja mam nadzieję, że załapię się na merlota za miesiąc, ale coś powątpiewam :/ Szkoda, na karego byłby super, ale kasy brak :/
wątek zamknięty
Saklavi
No to faktycznie niezła kolekcja 🙂 ja lubię siwki w czerni,  granacie i w zależności od odcienia w brązie☺ może rozważ ten insygniablue?? (Jak przekrecilam nazwę,  to przepraszam)

Blaki z granatów mam dwa navy  🙂 kusi mnie ta zieleń...choć do niczego mi nie pasuje ale kusi  😀 Jutro jade do sklepu wiec jak zobacze na żywo mam nadzieje podjąć słuszną decyzje  😅
wątek zamknięty
xxagaxx
na Twoje siwe cudeńko,  to te wszystkie kolory będą idealnie pasować 🙂

Saklavi
Coś czuje,  że jutro będziemy podziwiać Twojego siwka w zieleni  😉
Czy mogłabym Cię prosić,  żebyś przy okazji rzuciła okiem na tego pearl (jeśli będzie) - jaki to odcień bieli?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Blaki jasne , nie ma problemu  :kwiatek: Jutro po zakupach dam znać  🏇
wątek zamknięty
Blaki, no masz racje więc kupiłam 😀 zielony i brązowy 😀
wątek zamknięty
xxagaxx widze ze na bogato  😎
wątek zamknięty
saklavi, a nic nie mów, idę na dietę pod tytułem suchy chleb i woda :P
wątek zamknięty
saklavi, a nic nie mów, idę na dietę pod tytułem suchy chleb i woda :P

xxagaxx skąd ja to znam  🤦 🤣
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
30 listopada 2016 19:36
xxagaxx, gdzie jest granat ja się pytam?! :P
Ja popełniłam za to bordo, świat się kończy o.O jutro mam nadzieję dojdzie, modlę się żeby grał z maścią Kula, bo na sucho w internecie jest bossski
wątek zamknięty
Moon, mam granat z Cabala na starty, jednego big squara Eskadrona i wystarczy 😉 Potrzebuje czego innego, dla odmiany 😉
wątek zamknięty
A mi kolejna kolekcja BR wpadła w oko  😍
BR Passion Larch
Szkoda, że na razie koń niechodzący.

wątek zamknięty
Blaki. Ja już po zakupach  🤣 jesli chodzi o twoje zapytanie to moim zdaniem jest kolor ecrue...taki kolor zblizony do koloru futra nat. Medycznego.  Powiem ci ze ten czaprak robi mega wraznie  🏇
wątek zamknięty
Saklavi
Jej bardzo dziękuję  :kwiatek: oj coraz bardziej ten Pearl do mnie krzyczy 🤣
Jak rozumiem zakupy się udały? Czyżby Green?
wątek zamknięty
Cześć wszystkim 😀 jakiś czas temu kupiłam taranta, planuję kupić mu jakiś czapraczek, ale baardzo trudno dobrać mi jakiś kolor, może ktoś widział jakiś czaprak/zestaw który pasowałby do tego konia?
wątek zamknięty
Bleki - Tak  Green 😅 ale wlasnie mi tez ten Perl namieszal w glowie :-P
wątek zamknięty
Cześć wszystkim 😀 jakiś czas temu kupiłam taranta, planuję kupić mu jakiś czapraczek, ale baardzo trudno dobrać mi jakiś kolor, może ktoś widział jakiś czaprak/zestaw który pasowałby do tego konia?

Tu poszukaj, popatrz co Ci się podoba: http://szmatoholicy.konskieforum.pl/wyszukiwarka
Do taranta faktycznie ciężko coś dobrać, jak dla mnie to klasyka, granaty, brązy, raczej ciemne kolory.

Heritage jest obłędne 🙂
wątek zamknięty
O mamuniu, dzwonił kurier, jest juz moja paczka z konika <3
wątek zamknięty
Saklavi
pochwal się zdjęciem  :kwiatek:

Xxagaxx
na co się zdecydowalas??  😉
wątek zamknięty
Blaki . Postaram sie dzis zrobic ale w stajni bede wieczorkiem wiec jesli wyjdzie jakos  w sztucznym swietle to wrzuce  :kwiatek:
wątek zamknięty
xxagaxx czekam z niecierpliwością na foty siwego w brązie!
wątek zamknięty
Blaki niestety w sztucznym swietle mnie nie powaliło  😁
Sama zobacz , jutro podejscie w swietle dziennym  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.