Ochraniacze

dzięki bardzo, chociaż liczyłam że zobaczę jakąś tańszą firmę  😲
Livia   ...z innego świata
10 listopada 2016 12:19
Rudzielc, ja mam obecnie Nortony Carbon - są na kołki i w rozmiarze full zapinają się na sporej, fryziej nodze 🙂 Mam je 1,5 roku i mogę je szczerze polecić.
Rudzielc_23, chciałaś sprawdzone i dobre 😉  York sportiva były spore,  ale nie wiem,  czy gdzieś dostaniesz.
Rudzielc_23, Ken Taury skorupki te na kołki są też dość spore, a cena przyjemna! Tylko gumy się dość szybko naciągają, ale dla grubonożnego to chyba nawet lepiej 😉
anai zadony są super ale cena trochę przerażająca.

Puma Kentaury brzmią nieźle

Głupek ze mnie bo kiedyś miałam ochraniacze prestige kupione bardzo,bardzo okazyjnie i je sprzedałam bo były wielkie  🤔wirek:
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
11 listopada 2016 19:11
http://br-konie.pl/ochraniacze-air-tech-przednie/produkt/1530/

ma ktoś może? Jak się sprawdzają?  👀
Przeniosłam do osobnego wątku o kaloszach... Wybaczcie nie zauważyłam, ze taki istnieje!

[s]Kochani obiły się komuś o oczy w jakimś sklepie kaloszki gumowe ale zapinane nie na rzep tylko na taka jakby przelotówkę?
Nawet nie wiem pod jakim hasłem takich szukać.
O takie:[/s]


[s]Charakteryzują się największą przeżywalnością w porównaniu do wszelakich innych typów kaloszków stąd tez jestem ciekawa czy można je gdzieś nabyć :P[/s]
Hejo wszystkim,
Czy ktos moze mi powiedziec cos o ochrach HH Elite-R ? Jak sie ukladaja ? Czy skorupy sa elastyczne ? Neopren miekki ? Jak ich wytrzymalosc i czy faktycznie spelniaja swoja funkcje wentylacji ?
Z gory dziekuje za odp. Jakiejs dobrej duszyczki  ktora miala z nimi doczynienia  :kwiatek:
saklavi, a możesz skorzystać z wyszukiwarki w prawym górnym rogu wątku?
Bo o tych ochraniaczach było tu już sporo...
[quote author=_Gaga link=topic=30.msg2616088#msg2616088 date=1479366536]
saklavi, a możesz skorzystać z wyszukiwarki w prawym górnym rogu wątku?
Bo o tych ochraniaczach było tu już sporo...

[/quote]
Z tego co patrzylam to najwiecej jest o HH Elit-R GP....a nie wiem czy one sie różnią tylko budowa ? Wszystkie wlasciwosci maja takie same ? Nie mialam z zadnymi doczynienia dlatego pytam  😉
Czy ktos wie gdzie dostane tyly jak na zdjeciu ponizej?
Przody zamowilam, ale tylow nigdzie nie widac.
Można kupić jeszcze gdzieś York Vena? Zostały wycofane czy to jakaś przerwa w produkcji bo już nie umiem znaleźć czarnych fullek.


Te ochraniacze są okropne wg mnie. Romiar cob jest wąski, ale wysoki. Sztywne , a wypełnienie cieniutkie. Ogólnie nie polecam
[quote author=top_siwek link=topic=30.msg2616791#msg2616791 date=1479496857]
Czy ktos wie gdzie dostane tyly jak na zdjeciu ponizej?
Przody zamowilam, ale tylow nigdzie nie widac.
[/quote]

http://www.wwrshop.pl/pl/p/Ochraniacze-western-Professional-Choice-tyl-SKB500-00830/930 tylko cena trochę zawrotna  😁
Alaska to nie takie same :/ chce te z pfiffa do kompletu. Maja sluzyc na pastwisko. Myslalam ze sa w pl gdzies dostepne. Gosc ze sklepu obiecal je sciagnac z de- zobaczymy....
Ochraniacze dla wielkokonia ?
Ja juz nie mam sił  😵 oglowia wszystkie małe,ochraniacze.
Full za małe skorupa ,Veredus L za ciasne. Co używacie na takie śląskie nogi?  🤣
Albo stary typ veredosow albo skorupy premier equine.
Chodzi mi o typowo skokowe 🙁
Jaga2015, stary typ Veredusów to ochraniacze typowo skokowe, tylko można dostać jedynie używane...
Wydaje mi się, że mam w pace Komplet L-ek , których nie używam. Mogę sprawdzić i możemy porozmawiać o ich ew. sprzedaży na PW 😉
Dziewczyny. Ochraniacze ujeżdżeniowe na kołki z wysokimi tyłami w kolorze granatowym, chętnie z futrem. Ktos, coś, gdzieś?
LatentPony   Pretty Little Pony :)
23 listopada 2016 19:12
Posiada ktoś już nowe Veredusy Colour Edition? Najchętniej w kolorze różowym i mógłby zrobić zdjęcia jak wyglądają na końskiej nodze?  :kwiatek:
Zastanawiam się czy kupować teraz Olimpici czy czekać na Carbon Gel Vento... Jakie są opinie o tych dwóch modelach?
I jak wygląda rozmiarówka? Czytałam, że Vento wypadają mniejsze niż Olimpici. Jeżeli Pro-Lighty mam w rozmiarze M, to rozumiem, że Vento też brać M-ki?
Czy ktoś ma może takie ochraniacze w rozmiarze full i mógłby zmierzyć ich obwód? Idealnie by było z tyłam i do tego modelu 🙂

Posiada ktoś już nowe Veredusy Colour Edition? Najchętniej w kolorze różowym i mógłby zrobić zdjęcia jak wyglądają na końskiej nodze?  :kwiatek:
Zastanawiam się czy kupować teraz Olimpici czy czekać na Carbon Gel Vento... Jakie są opinie o tych dwóch modelach?
I jak wygląda rozmiarówka? Czytałam, że Vento wypadają mniejsze niż Olimpici. Jeżeli Pro-Lighty mam w rozmiarze M, to rozumiem, że Vento też brać M-ki?


Jak mam Vento ale zwykłe brązowe. Bardzo polecam,noga się nie poci,super dopasowywują się do nogi ,gumy się nie rozciągają,a skorupa jest niezniszczalna  😀 
Ja też posiadam ale całe czarne veredus carbon gel vento i wypadają mniejsze. Mój kon Olympic nosi w rozm M i vento też mam M ale są nieco mniejsze. Jeśli kon Olympic w Rozm. M nosi na styk to venta bym poleciła w rozm L 🙂
Czyli jest szansa, że jak na mojego Olympic M były za duże to vento M będą dobre? Bo niesamowicie mi się podobają  😍
LatentPony mam od lat różne modele Veredusów i szczerze mówiąc to różnica jest niewielka  😉 wiadomo vento mają wentylację ale nie oszukujmy się, nie robi to aż takiej różnicy, nigdy koń mi się nie obratł w olympikach. Veredusy po prostu zawsze spełniają swoją funkcję  😅

Czy ktoś używał Eskadrony FlexiSoft Pro Safe? Najlepiej w porównaniu do Veredusów  😉
Dżulietta, ja mam memo, fajne, ale to takie zwykłę skorupy, no mają w srodku piankę która się do kształtu nogi dostosowuje i taką zewnątrzna klapkę. Fakt ze są na rzepy mnie niemiłosiernie denerwuje, ale mam już kilka lat i zyją. Wolę jednak Veredusy.
xxagaxx dzięki za opinię  😉
No i jednak przesadziłam z rozmiarem tych PE, przynajmniej tyłów. 😵 O ile na wysokość ujdą, to jednak są za ciasne i się nie dopinają na tyle, żeby wywietrzniki się pokrywały, brakuje z 1,5 cm. :/ Przody są w sumie na styk, mogłyby być ciut dłuższe jeszcze... Znajdę tu kogoś, kto też nie trafił z rozmiarem, i chciałby zamienić L na moje M (białe)? 😉 Chyba cały komplet muszę odesłać do wymiany. 🙁

Widział ktoś może takie ochraniacze z futrem inne niż kentaur?
Potrzebuję rozmiar XL a te poniższe są tylko w jednym rozmiarze i mogą mi być ciut za małe - ewentualnie może jakaś dobra dusza te kentaury zmierzyć? :kwiatek:

https://www.gnl.pl/dla-konia/horse-boots-and-bell-boots/training-protectors/fetlock-boots/ochraniacze-ujea-da-eniowe/ochraniacze-tylne-kentaur-dressage-scarlett.html
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się