sklepy internetowe

Erdos, serio? Na giełdzie rolnej kupię czaprak z najnowszej kolekcji Eskadrona? I bryczesy Pikeura z kolekcji wiosna / lato 2016? Tak? To już się tam loguję 😂
Hej, [CIACH]

Następny trol reklamowy
Plus dla horse-trade 😉
W temacie Black Friuday - mi się udało z Equishopem. Bezwzględnie kocham ten sklep  😍 . Co prawda nie zdążyłam kupić czapraka, który chciałam , ale bardzo miła Pani do mnie zadzwoniła, zmieniłyśmy czaprak na inny model i po kłopocie. Zamówienie za pobraniem, dziś wychodzi , po weekendzie będzie u mnie  😍
+ dla Bergo

Zamówiłam  m.in. ochraniacze  na które  czas  oczekiwania jest 10-12 dni, a paczkę  dostałam  po 3 dniach  💃.
ja również  + dla bergo
szybka wysyłka i dobry kontakt
już kolejne moje zakupy w tym sklepie i na pewno nie ostatnie  💘
taka sytuacja:

złożyłam zamówienie w sklepie za 620 zł (darmowa wysyłka od 500 zł)

okazało się ze jedna rzecz jest niedostępna
sklep poinformował mnie o tym ( kwota zamówienia była wtedy poniżej 500 zl) i wyslal zamówienie doliczając koszty przesyłki (sam, bez konsultacji ze mną wybrał droższą opcję wysyłki)

czy powinien w ogóle doliczać te koszty waszym zdaniem
bo jak czuje lekki niesmak
A sklep nie zaproponował innej rzeczy w ramach tej, co nie było? Nic? Nie dali ci nawet czasu na odpowiedź w tym temacie?  🤔
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
02 grudnia 2016 17:04
Nie myślałam, że kiedyś to nastąpi ale jednak minus dla Konika :/
Po raz kolejny muszę się upominać o swoje zamówienie, które ma na stronie sklepu czas "1 dzień". Po 3 dniach od wpłaty i potwierdzenia jej dostarczenia, żadnej informacji nie miałam od nich. Napisałam z zapytaniem co się dzieje, odpisali tylko że przepraszają i dziś wyślą, żadnego wyjaśnienia. Nie dostałam meila z potwierdzeniem wysyłki więc nie wiem czy rzeczywiście towar wyszedł od nich. Kurcze, za to właśnie ich sobie zawsze najbardziej chwaliłam, za błyskawiczne realizacje zamówień. Cen nie mają najlepszych na rynku, ale jak coś było potrzebne "na wczoraj" to wiadomo było, że kupione u nich będzie następnego dnia (oczywiście jeśli było na stanie). Taką sytuację mam u nich już 2 lub 3 raz ostatnio. Dorobiłam się u nich najwyższego progu rabatowego i był to mój sklep "pierwszego rzutu", ale na następny raz 3 razy się zastanowię zanim coś znów zamówię.
I jeszcze taki jakby to powiedzieć "neutral" dla Yard Equites za wystawianie na stronie towarów, które są już niedostępne. Zamówiłam, zapłaciłam, dostałam następnego dnia telefon, że nie ma i nie będzie i kasę mi zwrócą.
Mam kod rabatowy do Unique Equine.eu jakby ktoś chciał  😉
Zembria ja tylko co mogę się przyczepić do konika to faktycznie, gdzieś tam podczas składania zamówienia jest informacja właśnie o potwierdzeniu wysyłki czy jakoś tak- w każdym razie jakieś potwierdzenie, że wszystko gra. Też go nie dostałam. Zastanawiałam się czy ogarną, bo potrzebowałam derki na cito i wybrałam opcje za pobraniem, żeby było szybciej. Na szczęście na drugi dzień zawitał kurier, ale nie miałam pewności czy w ogóle będzie tego dnia, więc derkę odebrałam tuż po powrocie ze stajni... 🙄
zembria, - a odpisałam Ci, jak pytałaś o Yard :P
Konika duży plus za ekspresową wysyłkę 😉 Szkoda, ze bez gratisów, ale może mnie GNL rozpuścił :P
Do znudzenia plus dla Konika; mimo że mają trzy stoiska na Cavaliadzie to sprzedaż internetowa nadal realizowana w błyskawicznym tempie  👍
plus dla podkowa
plus dla mk sklep - paczka dostarczona w mniej niż 24 h, fajna promocja

neutral dla pasi-konika wysylka ekspresowa, zawartość suplementu do połowy zużyta, żadnej oferty wymiany na inny produkt z rabatem/bez rabatu czegokolwiek, szkoda ale zarobił inny sklep, mam nadzieję że zwrócą od razu kasę, przynajmniej z reklamacją (jeszcze) nie było problemu  😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
04 grudnia 2016 19:57
Ogromny MINUS dla sklepu Becker Sport ( http://beckersport.pl ) właścicielka jest oszustką i złodziejką! 02.10.2016 zamówiłam i zapłaciłam z góry za nachrapnik którego nie było na miejscu w sklepie, a był dostępny w sklepie internetowym. Pracownicy poinformowali że na zamówienie będzie trzeba poczekać. Zaczął się już 3 miesiąc czekania i ani zamówienia ani zwrotu pieniędzy mimo obiecanek sklepu. Szkoda gadać, sprawa powędrowała na policję. NIE POLECAM!!
Pomimo długiego czekania, plus dla Arcusa 😉 Popręg dotarłi dostałam całkiem miły gratis 😉
Moon   #kulistyzajebisty
08 grudnia 2016 07:25
Zaległe plusy dla Konika (jeśli naprawdę mają na stanie tyle sprzętu Eskadrona, włącznie z derkami dla psów we wszystkich rozmiarach... to rispekt!) i standardowo dla Animalii, jak zwykle za pancerne zapakowanie paczki no i miłą promocję 😉
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
08 grudnia 2016 15:30
Plusik dla konika, pasi - konika, nubaequi i animalia  :kwiatek:
Plus dla nubaequi  🙂
plus dla sklepu agrokompleks
Livia   ...z innego świata
09 grudnia 2016 07:46
Ode mnie plus dla GNL za szybkie skompletowanie paczki 🙂 I kolejny plus dla Elfabhorse 🙂
+ dla optifeed
dwa + dla pasi-konika
Mimo tego, że zarówno jedna jak i druga paczka składała się z rzeczy na zamówienie, bardzo szybka wysyłka 🙂
Gniadata   my own true love
14 grudnia 2016 12:39
zaległe duże plusy dla animalii i agrokompleksu  🙂
i równie duży minus dla hesthouse 🤔
Super plusy dla:
Gnl - no obsługa na poziomie, chęć pomocy i szacunek do klienta, nie można się czepić zupełnie niczego
Animalia - jak trzeba coś na cito, to stają na głowie żeby było
Dobry Koń - spod ziemi wytrzasnęli potrzebną rzecz
Equishop - fajna promocja i sklep już od jakiegoś czasu podnosi jakość obsługi, dla mnie super
wielki PLUS dla http://arcus-konie.pl/
przesyłka na drugi dzień u mnie, a bardzo mi zależało na szybkiej dostawie 🙂
+ dla havens
+ dla horsense
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się