Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Pomadka strona do tyłu i się dowiesz gdzie tunrida ma kask  😉
E tam, będziemy miały kolejną sesję w kasku dla motocyklistów.  😁
Mogę jeszcze skołować hełm rycerski  😜 albo kask ratowników ze stabilizatorem szyi. Więc mnie nie podpuszczajcie..  😜
Właśnie chciałam napisać, że nie podejrzewam Cię o to, że się powtórzysz ... Oprócz hełmu (pierwszy przychodzi na myśl więc dość banalny) jeszcze parę twarzowych ochronnych nakryć głowy by się dało wykombinować  😀iabeł:
Może idźmy z duchem czasu?
Czapka Mikołaja jak znalazł!
chomcia tak tak pod przeszkodą 😜
Livia   ...z innego świata
30 listopada 2016 14:21
tunrida, haha, do hełmu rycerskiego musiałabyś jeszcze zbroję skombinować 😜

U nas dziś zimno i wszędzie gruda, ziemia na kość pozamarzana. Ale w lesie fajnie, troszkę śniegu tu i tam - dało się fajnie pojechać 🙂
Livia   ...z innego świata
01 grudnia 2016 17:07
U nas wczoraj nawaliło śniegu. Nawet byłoby spoko, tylko dziś od rana... dosłownie leje 😁 Ale teren mamy zaliczony 🙂
Zdjęcia trochę rozmazane, bo w obiektyw mi napadało.

Poterenowane, koń tak bardzo chciał biegać, że jak pozwoliłam,to cwałował. sapał i cwałował.



Ale tak jak mówiłam, oprócz terenów zabieram się za pracę na ujeżdżalni. Postanowiłam sobie, że o ile podłoże pozwoli, to będę łączyć teren z placem. Bo w terenie koń mi się rozgrzeje, rozkręci, to potem na placu będzie gotowy do pracy. Na razie pierwsze koty za płoty. Muszę. Bo w terenie nie ma szansy na jakieś rozluźnienie i ustawienie. A nasz grzbiet do najładniejszych nie należy, więc trzeba pracować.




Jednak nie lubię zimy !   😤  Wilgotno, mokro, wieje, kapie. Zimno mi w twarz i szyję. Zakładam kaptur. Eee....ja chcę lato!



tunrida no zimowo u Ciebie. Nie ślisko?
Ja dziś po ponad tygodniowej przerwie wsiadłam i pojechaliśmy do lasu. Zdecydowanie Alina w lepszej kondycji niż ja, ale dałam radę. Będę żyć 😉
Korzystając z iście pięknej pogody w końcu udało mi się wyjść w teren. Teren spokojny po jeden z koni po kontuzji ale i tak było super 🙂 Oby jutro pogoda też była na plusie.








I zrobiliśmy trase Terier szkocki :P



Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
03 grudnia 2016 21:01
Tundira, Livia, fajne zimowe widoki 🙂

U nas było piękne słońce... I lód na parkingu, pierwszy orzeł zaliczony  😜
Poterenowane w zimowej scenerii 🙂 Ekipą 5 amazonek, 8 koni, 2 psy i kuc. Kuc sam się dołączył a zazwyczaj wyciągnąć się nie daje  🤣 
Króciutki filmik zanim ogarnę fotki. Zboczenie zawodowe, robię milion a potem wybieram i wybieram  🙄

Jazda z luzakami ma jeden wielki plus, konie mają wyjechane na wszystko. Dziś były dzikie galopy i brykańce w wykonaniu, a jakże, kulawców! Ewidentne sugestie, że dom jest w drugą stronę a potem doganianie towarzystwa pod siodłem. Uprzejma wymiana zdań między luzakami 😉
BW super zdjęcia, a trasa bardzo pieska  😁
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
03 grudnia 2016 23:03









ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
04 grudnia 2016 01:15
Na biegunach: świetny teren! Tyle koni luzem. Najlepszy ten siwy grubasek 🤣
Na_biegunach super zdjęcia! Widać, że super się bawiliscie 🙂 to czarno-białe zdjecie przepiękne. Tyle koni!
cudowne foty  😍
na_biegunach zazdroszczę śniegu, u nas niestety nie ma.
fraziu   Grażka, weź przestań
04 grudnia 2016 13:36
Widzę, że was zaśnieżyło, u mnie dalej tylko szron i mgła. Ale lepsze to, niż te wichury, co były w tygodniu 😀

na_biegunach - kucyk najlepszy  👍
Livia   ...z innego świata
04 grudnia 2016 15:38
Na_biegunach, ale super! Tyle koni, jeszcze jeźdźcy na oklep (albo źle widzę 😉) 🙂

U nas dziś cudownie, piękne słońce i trochę mroziku - rano ładnie przyszroniło 🙂 Z przyjemnością jechałam do lasu 🙂
Wow jakie stado 😀
(Ja moich kucy na luzaka jakoś się boje zabrać )

A u nas już mikołajkowe 😀 😅





Fajne foty dziewczyny  😀. I takie ... ciepłe 😀... Mam wrażenie że zima tylko u nas  😁.

 
 
 
 
figaro ale bomba widoki! super zima!
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
05 grudnia 2016 08:32
widzę, że wszędzie zima już zaglądneła
ja po dwu tygodniowej przerwie w końcu dosiadłam swojego rumaka i przywitałam sie z zimą terenowo





figaro2046, to Soszów ?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
05 grudnia 2016 10:10
figaro2046 ale tereny masz urocze i ta zima , pięknie.
euforia u mnie nie ma zimy!
Za oknem piękne słoneczko.
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
05 grudnia 2016 10:32
Imć Napoleon we własnej osobie ^^ Chciałam zauważyć, że to wersja fit. Tłuszczyku ubyło, tylko porządnie ofutrzony.

Livia, siodeła są. Zawsze mówię, że gdyby koń wybierał to zamiast na oklep jeździłoby się w siodle bez ogłowia 🙂
BW, co za sympatyczne mikołajkowe mordki!
figaro2046, Moje klimaty!  😍
Euforia_80, restart z przytupem  😉

3mam kciuki za śnieg, chciałoby się ślizgacz odpalić w tym roku 😀
U mnie też zima. Wczoraj postanowiłam wziąć młodą jako luzaczke. Pierwsze jej wyjście z dala od stajni. Długo nie byłam, bo muszę być blisko domu i młoda kondycji nie ma  🤣
Raz przestraszyła się wróbla, a tak to myślę że nada się na wyjazdy w teren 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się