Cavaliada Tour 2016/2017

ja właśnie próbuje znaleźć canal + online, ale na razie nic nie działa 🙁

jakby ktoś chciał oglądać: http://tele-wizja.com/player/canalsport2.html

edit. link
Własnie znalazłam ten sam link, nic innego nie działa niestety 🙁. Grunt, że chociaż jeden się znalazł, mam nadzieję, że nie padnie!
Czy u Was się mocno tnie transmisja z linku wyżej?
U mnie jest tragicznie, nie da się oglądać  👿 😕
wizja.tv nie tnie się tak strasznie tylko oglądanie ograniczone do 3h
dzięki  :kwiatek:
Dziś już po ptokach, zobaczę jak jutro pojdzie.
Najgorzej, że ja nie wiem, czy to tak strasznie się tnie u wszystkich, czy tylko u mnie, po drugiej stronie świata tak nawala  😵
Moon   #kulistyzajebisty
02 grudnia 2016 21:16
Ten stream strasznie się ciął, na ncplus leciało git, ale głos lekko wyprzedzał obraz :P

Przyznam szczerze, że pierwszy raz oglądałam konkurs Wenus-Mars, całkiem fajne widowisko 🙂 Live pewnie emocje większe, ale i zza monitora fajnie wyglądało  😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 grudnia 2016 21:18
Ja ten stream wyłączyłam, bo nie szło oglądać. Ale jak oglądałam HPP WKKW to bez problemu (swoją drogą Warszawski świetny w rozgrywce i w sumie tak to obstawiałam). Tylko wtedy oglądało jakieś 30 osób, a VvsM już 70 (tam u góry po lewej jest licznik). Mam nadzieję, że na zaprzęgach będzie działało w porządku. Niestety nie mam nc+ więc nie mogę oglądać na ich oficjalnej stronie, chociaż znam kogoś kto może mieć dostęp do tego i w ostateczności spróbuję się do niego zgłosić :P
Miałam w końcu w tym roku jechać osobiście oglądać, ale raz zabrakło biletów na sobotę, dwa przyjaciółka nie dostała wolnego w pracy, a sama nie chciałam jechać 🙁 Lublin i Warszawa to już za daleko, zresztą terminy mi nie pasują, bo mam wtedy praktyki 🙁
w dzień oglądałam z tego linku bez problemu, wieczorem bo ciągle się zawieszał, a wizja.tv nie chciała się włączyć bo serwer był przeciążony 🙁
Gdyby ktoś miał jeszcze wolny bilet/wejściówkę na dziś to proszę o pw 🙂
Uff poszalalam na targach 😉
Generalnie bida z nędza - wystawców tak mało że upchneli ich razem z koniowozami jacuzzi etc. Ale te sklepy które mnie interesowały były.  Najlepsze stoisko optifeed - super miła obsługa a najgorsze sklepu dryf obsługa to jakaś porażka była, ale nie widzialam nigdzie tego produktu na stanie...
Bardzo dużo fajnych promocji i gratisów min eqclusive  (gratis kopystka i rabat) i horselyx (mala lizawka za 33).
Czy ktoś dziś znalazł jakiś działający stream? Niestety ten z linku wyżej mi nie odpala 🙁
Trochę późno ale klienci nie dojechali. Dwie opaski na główną
Arenę do odebrania na stoisku 51 w hali 6 a. Proszę o tel oddam kto pierwszy zadzwoni 691669368
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
04 grudnia 2016 11:59
Dzięki  😍
Strona już zablokowana niestety  😫
mi wizja.tv działa idealnie, właśnie oglądam  😎
U mnie też już śmiga na szczęście 😉
Ja w tym roku bawiłam się bardzo dobrze, ale uwagi jak zawsze są 😉
Na minus tegorocznej poznańskiej Cavaliady na pewno działały takie kwestie jak: słaba organizacja targowa (jedna hala, z dala od areny B, zamiast jak zwykle obok; chaos, mało stoisk, kiepskie ceny raczej); bardzo dużo zastrzeżeń do organizacji ujeżdżenia (dla przykładu: dziś podczas finału na arenie A ludzie stłoczeni przy barierkach, robiący hałas, i nikt nic z tym nie zrobił mimo zdenerwowania koni); w wielu przypadkach nieładne zachowania ochrony/obsługi bramek (niecierpliwość, niekulturalne odzywki do ludzi).

Zdecydowanie na plus: pokazy PZHK - pierwszy raz nie były rozklepane, ciągnące się i nudne; bardzo fajnie ustawione i rozegrane Speed&Music; pojawienie się stoiska z dobrą pizzą  🤣 , inicjatywa z autografami/zdjęciami z polskimi zawodnikami; lepsza organizacja czasowa, mniej obsuwy i niekontrolowanych "przerw" w przebiegu całych zawodów w stosunku do lat poprzednich.

Generalnie warto było być i uczestniczyć w tegorocznej Cavaliadzie,  właściwie to myślę,  że targi idą w dobrym kierunku z dopieszczaniem imprezy, szkoda tylko tych potknięć, o których wspomniałam.
Robił ktoś może zdjęcia na wczorajszym Speed&Music i pierwsza para się na nie załapała? :kwiatek: Byłabym bardzo wdzięczna za jakiekolwiek info!
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 grudnia 2016 22:39
Mogę Ci ogólnie powiedzieć kto z fotografów był, nie gwarantuję że akurat ktokolwiek ma zdjęcia z tego przejazdu 😉 były na pewno baffinka (Paula Bartkowiak), armara (Oliwia Chmielewska), Dava (Dava Palej) i MsCarmen (Dominika Frej) z rv, na FB znajdziesz też Kasię Lichnowską (kaskal), M&R Photo, Ewę Imielską-Hebdę, Magdę Pocztowską, Martynę Paszkowską, Sandrę Nowacką (Nowacka S.), Weronikę Zabłocką (equi.photo), Natalię Łabuzek, Klaudię Żyżylewską (Artemis) i na pewno jeszcze o kimś zapomniałam...
Edit: poprawiam able z Davą, a zapomniałam jeszcze o Beacie Wieczorkowskiej.
Facella, dziękuję! Jutro z rana uderzę chyba do każdej z wymienionych przez Ciebie osób, bo bardzo zależy mi na jakimkolwiek zdjęciu 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 grudnia 2016 22:47
Ja bym pisała do wszystkich 😉 tylko przejrzyj sobie najpierw galerie na fanpage'ach, może gdzieś się znajdziesz, wtedy łatwiej jest dopytać o więcej zdjęć 😉
Dava   kiss kiss bang bang
05 grudnia 2016 06:48
Abre to Pola Gałczyńska  :kwiatek:
Ja niestety nie posiadam zdjęć ze speeda  🙄

Dla mnie akurat super, że targi były bliżej areny A, w tamtym roku prawie mdlałam jak miałam kilka razy dziennie biegać na spotkania z A, przez jakieś rękodzieło do właśnie stoisk końskich.
Nie wiem jak z asortymentem itd. bo nie mam za bardzo czasu na zakupy  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 grudnia 2016 07:02
No tak. Przepraszam. Ciężki weekend. Zaraz to poprawię. A Poli nie było?
Gabb. ja niestety nie mam nic ze Speed&Music 🙁
I wiem, że Kamila Tworkowska z Kalendarza jeździeckiego też nic nie ma, bo obie byłyśmy na "wagarach"  😁
Edit. Zniknęła mi połowa posta :/
Popytaj tych wymienionych. Wiekszosc byla na tym konkursie.
I masz jeszcze Fotokonik na fb

Facella Pola była 🙂
Dava   kiss kiss bang bang
05 grudnia 2016 07:05
No tak. Przepraszam. Ciężki weekend. Zaraz to poprawię. A Poli nie było?


Była była  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: ale chyba też na speedzie nie robiła  😁
Plus za pokaz " konie wczoraj, dziś i jutro". Całkiem fajnie się to oglądało  🙂  Targi... no cóż... poza tym, że potrzebowałam wiadra na cito, więc zakupiłam za 50e!!!! to pierwszy raz nie zakupiłam nic... tłok potworny na stoiskach, w sumie nic nowego, nic taniego... no jakoś nie. Za to po długich rozmowach może wymienię siodło, daw mag uszyje mi ogłowie w specjalnym rozmiarze i będę testować trociny  🙂  uwielbiam konkursy zaprzęgowe, szkoda że jechały czwórki, jednak pary mnie się bardziej podobają. Wkurza mnie jak zwykle, że z biletem jednodniowym nie można opuścić terenu targów!!! to jest masakra. Poza tym mam wrażenie, że cavaliada w sumie już się nie zmienia. Raz w roku warto się kopnąć, choć dla mnie Kołobrzeg rozwalił system w tym roku  😉
Kitty daj koniecznie znać jeżeli je potestujesz bo pan twierdzi że lepsiejsze od tych czeskich od obieglego. Cena też nie niższa.  My teraz na pelleto- trotach ale jskby faktycznie sie sprawdziły to czemu nie 😉
Porownujac produkty obu firm to jego sa mniejsze I bardziej poszatkowane.
hahahah widzę, że jesteśmy w tej samej sytuacji 🙂 no ja potestuję, bo one są w większych balotach i chcę sprawdzić tą chłonność, bo mam sikacza.... teraz właśnie mi Pan Obiegły dostarczył zapas, ale za jakieś 2 tyg zamówię 😉
My zeby ciut zaoszczędzić w zdrowym koniu zamówilyśmy I zbieramy na rabat, ale widzialam ze nowe troty maja w ofercie "allspan??" I wychodzi tylko grosz drozej na litrze hah
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się