Cavaliada Tour 2016/2017

Z zasady nie robię zdjęć na szybkościówkach. Inaczej jestem wtedy rozdarta miedzy chęcią zrobienia mocnego, acz kontrowersyjnego, repo a robieniem zdjęć miłych dla zawodników
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
05 grudnia 2016 10:14
Kitty - my z koleżanką wychodzilysmy na jednodniowym 😉
oooo a nam powiedzieli, że nie wejdziemy już na te bilety.....
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
05 grudnia 2016 11:10
A z ciekawości zapytam jak wypadła aukcja/przetarg Teraz Polskie Konie?
hahaha byłam tam chwilę  😉 aż pytałam koleżanki czym jest cena wywoławcza, bo zawsze mi się wydawało że tą możliwą najniższą, ale nie  🤔 widziałam tylko siwka, który nie został sprzedany, mimo przebicia wywoławczej...

edit. swoją drogą ładne zwierzątko  🤣
Na aukcjach jest jeszcze cena minimalna, często dużo wyższa od wywoławczej. Jeśli licytujący nie przebiją ceny minimalnej koń schodzi z płyty niesprzedany.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
05 grudnia 2016 11:22
A jakikolwiek koń znalazł nabywcę? Pytam z ciekawości - bo mam wrażenie, że pokazywanie koni zgłoszonych na aukcję koło 22 (jak informowano na FB) - nie wróżyło sukcesu.
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 grudnia 2016 12:03
Z zasady nie robię zdjęć na szybkościówkach. Inaczej jestem wtedy rozdarta miedzy chęcią zrobienia mocnego, acz kontrowersyjnego, repo a robieniem zdjęć miłych dla zawodników

Haha rozumiem ten ból  :kwiatek:

Pati2012, kitty, kiedyś jak czytałam regulamin, to trafiłam na zapis, że na bilecie jednodniowym nie można opuszczać terenu targów. Ale to było w zeszłym roku i możliwe, że coś się zmieniło w tej kwestii.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
05 grudnia 2016 17:55
Nam pan z informacji sprawdził - przyłożył do czytnika parę razy od strony wejścia i działał za każdym razem :p
A jak ja cię cofnęłam z powrotem do szatni, bo zapomniałam telefonu z kurtki, to już Pan mnie wpuszczał, bo niby nie mogłam drugi raz tego biletu zeskanować. I wydaje mi się, że na bilecie było napisane, że wstęp jest tylko raz.
Niewiele widziałem sportu ale zaprzęgi czterokonne zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Poza tym dwa fajne konkursy skokowe : Venus i Mars o raz Speed and Music.
Z pokazów widziałem Husarzy - bardzo cieszy mnie że za rekonstrukcję husarzy biorą się takie osoby jak Alex Jarmuła  🏇
hahaha byłam tam chwilę  😉 aż pytałam koleżanki czym jest cena wywoławcza, bo zawsze mi się wydawało że tą możliwą najniższą, ale nie  🤔 widziałam tylko siwka, który nie został sprzedany, mimo przebicia wywoławczej...

edit. swoją drogą ładne zwierzątko  🤣


Żaden kon nie osiągnął ceny minimalnej w związku z czym żaden nie został sprzedany a z tego co wiem większość to były olbrzymie ceny!

asiaj Dzięki za odpowiedź. Czyli ma ta aukcja jakiś sens skoro konie znajdują nabywców, choć nie tam na miejscu 😁


Dla mnie to trochę bez sensu było bo osób faktycznie zainteresowanych kupnem konia było może 3 więc niby kto miał licytować?  Publiczność która w przerwie między konkursami na arenie A przyszła popatrzeć?  Poza tym mała liczba koni (9) raczej nie była przyciagajaca dla potencjalnych nabywców. Bo niby po co jechać np na drugi koniec Polski by zobaczyć kilka stosunkowo młodych koni 🙂 poza tym godzina pokazu pierwszego -wg mnie masakra. Z tego co kojarzę wszystko rozpoczęło się o 22:20 konie zdezorientowane ... kolejna sprawa - zbyt małe nagłośnienie sprawy! Katalog koni na stronie dostępny był dopiero na kilka dni przed aukcja. Także całość oceniam dość kiepsko. Założenie i promocja koni fajna ale organizacja trochę kiepska.

Edytuj posty!
A ja mam jeszcze jedno pytanie. Kto konie pokazywał? To byli ludzie od tych koni, czy jacyś odgórni?
A ja mam jeszcze jedno pytanie. Kto konie pokazywał? To byli ludzie od tych koni, czy jacyś odgórni?


Każdy pokazywał swojego konia sam lub wyznaczał osobę we własnym zakresie.
Dziękuję za info  :kwiatek:
Na tej aukcji po tym jak nie sprzedał się koniu za wylicytowanej 200 000 to ludzie już później nawet 20tyś nie przebijali... Jakieś konie ponoć znalazły kupców jeszcze przed licytacjami.
Nie orientujecie się może/ nie pamiętacie/ gdzie to można znaleźć jakie sklepy ze sprzętem będą na cavaliadzie w Warszawie?
Jeszcze nie ma planu, a to chyba dopiero na planie jest widoczne dla odwiedzających targi.
czyli szukać w późniejszym terminie na stronie cavaliady?
Cavaliada Lublin 2017 coraz bliżej! Kto tym razem się wybiera? 😉
ja 🙂
Karla🙂, może będzie okazja się poznać. 😉
Mam dość dziwne pytanie. Na cavaliadzie w poznaniu był sklep mieszczący się w koniowozie. Ceny w euro, ale sprzedawał Pan Polak  😉 czy ktoś wie co to był za sklep????
To sklep z Holandii, pojawia się tylko na większych imprezach. Polak tam sprzedający na stałe mieszka w Holandii.
Ja będę w czwartek w Lublinie.
Czy gdzieś  na necie można obejrzeć speed and music ? Rok temu gdzieś było pamiętam,  a czy teraz ?
Perlica, tu: http://wizja.tv/watch.php?id=32 ale teraz zjest za duże obciążenie. I tu: http://www.telewizjada.net/live.php?cid=73
Czy ma ktoś bilet na sobotę w Warszawie do odsprzedania 🙁
M. Koszucka - dla mnie główna nagroda w kategorii Nadzieja Polskiego Jeździectwa !!!!! 😅 :kwiatek:
Całkiem serio!!!!
melehowicz, a co Ty tak wyskoczyłeś jak Filip z konopii nagle?
Zawsze fajnie jeździła, nawet jak zaczynała regionami jeszcze na Partynicach na xx.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się