Howrse gra :)

uwaga 🙂    głównie do Calore    sprzedałam  dziś swoje konto  szkapa  na com 🙂  wiec jakby coś to już nie ja 🙂
  teraz na com tylko karolkakonie
na pl bez zmian karla158
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 grudnia 2016 05:38
Dzisiaj: 10 PD - poszaleli  😂
karla158, o kurczę, a już miałam pisać, że wezmę od ciebie te puszki pandory na com 🤣

safie, a ja lira apolla 🤣
Dzisiaj: 10 PD - poszaleli  😂

Ja nauszniki 🙂
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
05 grudnia 2016 13:05
[s]znajdzie się ktoś chętny na wymianę 2xKK za omki?[/s]  👀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
06 grudnia 2016 06:44
Krew Meduzy  🤣
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
06 grudnia 2016 08:03
Mi wpadła Lira Apolla  😂

Kupię pilnie KF za 350 tys. eq  🏇
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
06 grudnia 2016 08:34
Miyako mam i sprzedam daj nick
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
06 grudnia 2016 09:03
MiyakoKuchiki
Bardzo proszę o głosy w czarnej perle 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 grudnia 2016 05:20
Mieszanka x 30

powinno być coraz lepiej, a jest jak jest  🤔
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
07 grudnia 2016 06:56

Kupię pilnie KF za 375 tys. eq  🏇


Ponawiam

Zainteresowaną osobę poproszę o wystawienie konia i kf jako prezent na MiyakoKuchiki  :kwiatek:
[quote author=Miyako link=topic=49169.msg2623080#msg2623080 date=1481011414]

Kupię pilnie KF za 375 tys. eq  🏇


Ponawiam

Zainteresowaną osobę poproszę o wystawienie konia i kf jako prezent na MiyakoKuchiki  :kwiatek:
[/quote]

3 po 300 wiszą radośnie na wymianach...
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
07 grudnia 2016 07:23
Sivrite nie mam już wolnych wymian  🙁
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
07 grudnia 2016 08:10
Ja wrócę jeszcze do ośrodków. Czy jeśli mój ośrodek znajduje się w górach to mam jakiekolwiek szanse, żeby zdobyć piasek i drewno?
Ja wrócę jeszcze do ośrodków. Czy jeśli mój ośrodek znajduje się w górach to mam jakiekolwiek szanse, żeby zdobyć piasek i drewno?


Nope. Tyle co wpadnie kilka sztuk z jakiejś lekcji czy zadania w Evencie. Ale 99% trzeba niestety kupować.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 grudnia 2016 05:29
Traktor  🤣
lipna ta promocja z choinkami. te boskie, które są do wygrania, już mam, a ten najnowszy daje słabe nagrody. ale sobie zaoszczędzę kuponów tym razem! 🤣
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 grudnia 2016 10:31
Nagrody są marniutkie.
Ale w sumie to kalendarz jest moją ulubioną promocją, bo nie ma jak wydawać kuponów.

Jak to z tymi kuponami po uśmierceniu konia? Zlikwidowali już czy dopiero zlukwidują? Coś będzie w zamian?
Piękny jest ten nowy:


Nie mam też tego Dzikiego (nie grałam, gdy był dostępny). I kolejny Balios też piechotą nie chodzi. Więc ja dla odmiany wyczuwam drogie święta. : P
safie ja dziś uśmierciłam 30latka i normalnie kupon dostałam
Piękny piękny, ale znowu nie daje diamentów ;/  toć to się nie opłaca inwestować w te promocje.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 grudnia 2016 19:55
Hę? Dwie promocje na raz?  😲
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
09 grudnia 2016 09:53
[quote author=Miyako link=topic=49169.msg2623080#msg2623080 date=1481011414]

Kupię pilnie KF za 375 tys. eq  🏇


Ponawiam

Zainteresowaną osobę poproszę o wystawienie konia i kf jako prezent na MiyakoKuchiki  :kwiatek:
[/quote]
Wystawiłam koia i prezent, bo dopiero dzisiaj mogłam
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
09 grudnia 2016 10:32
AtlantykowaPanna
  dziękuję dobra kobieto!  :kwiatek:

safie w ubiegłym roku też były dwie ^^
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
09 grudnia 2016 10:34
Miyako nie ma za co 😉

Mam jeszcze 5ty żywioł jak ktoś chętny 😉
Hę? Dwie promocje na raz?  😲


noo i jeszcze Onyks w złotym runie
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 grudnia 2016 11:03
Miyako, w zeszłym roku sie sfochałam i nie grałam 😉
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
09 grudnia 2016 11:43
safie mi w tym roku się nie chce 😀 ostatnio nie robie nic, aby zdobyć kupony.  😁  takie małe lenistwo. :P


dyniowy duch przynosi jakieś ciekawe prezenty?  👀
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
09 grudnia 2016 19:13
Udało mi się upolować Onyksa w drugim runie 🏇 🏇 🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się