Biotyna

no i dlatego ze nie widać efektów chcę sprawdzić co tam zmieniono 🙁
andzia1  :kwiatek:
Alaska jak jest z tego roku i zdjęcie obejmie cały skład i będzie można całość odczytać to może być 🙂
No właśnie ta nowa biotyna jest na 1000% jakaś inna (inny kolor, zapach i konsystencja 🙁 )
I odniosłam wrażenie, że gorsza :/
Z okazji black friday w optifeed można kupić worek 20kg Formuka 4 Feet za 536zł!

Ja nie widziałam efektów Officinalisa przy tej starszej butelce.
tak nieśmiała przypominam sie z prośbą o skład z butelki biotyny Officinalisa  :kwiatek:
Na śmierć zapomniałam  😵 jutro jestem u konia. 🙂
Czy biotynę mogę zamienić na lucernę a efekt będzie podobny?
martina13, pytasz serio? Bo zadałaś pytanie rzędu: czy mogę sweter zamienić na kolczyki i efekt będzie podobny...
Przesyłam obiecane zdjęcia, jakość średnia bo było już po zmierzchu a robione telefonem. Niestety nalepka jest naklejona dookoła butelki i nijak się nie dało objąć jej  jednym zdjęciem. Biotina Officinalis 1000 ml, kupiona w Animalii pod koniec sierpnia. Jestem b.ciekawa jak wygląda w porównaniu z tą wcześniejszą. Aha nad kodem kreskowym jest nabite PR 07/07/16.
C.d.
andzia1, w sierpniu to jeszcze chyba stara biotyna była
Ja wygląda - jest mleczno - żółta, lekko gęstawa i pachnie hm Viboviem, czy przezroczysto żółtawa, konsystencji wody i pchanie.. hm owocami (?) ? 🙂
Gaga-jestem trochę przeziebiona więc możliwości organo-leptyczne są ograniczone 🙂Ale na pewno nie jest jak woda..bardziej jak..olej?kolor zoltawy,pachnie dla mnie trochę jak olejek do ciasta.to moja pierwsza butelka i nie ma porównania.
Ja mam 2 jak nie 3 butelki Officinalisa (kupione w innych terminach oczywiście) w stajni, sprawdzę też czy to są te nowej produkcji czy starej. Ewentualnie zrobię zdjęcia jakimś dobrym sprzętem aby była dobra jakoś i wrzucę  😉
porównałam - skład jest taki sam, według nalepek, więc dlaczego nie działa tak ja stara ?  👀
[quote author=_Gaga link=topic=726.msg2623405#msg2623405 date=1481095831]
Ja wygląda - jest mleczno - żółta, lekko gęstawa i pachnie hm Viboviem, czy przezroczysto żółtawa, konsystencji wody i pchanie.. hm owocami (?) ? 🙂
[/quote]

Mi się robiła, żółto-wodnista jak zapomniałam dobrze wstrząsnąć przed nalaniem. Wstrząśnięta była mleczna.

Teraz pytanie do tych co mają potrzebę dłużej, częściej suplementować: zmieniacie suplementy czy jesteście wierne temu jednemu jedynemu? A jeśli tak to co ile?
Dava   kiss kiss bang bang
07 grudnia 2016 09:28
Jak suplementowałam (witaminy plus owies) to zmieniałam co miesiąc dwa (jak kończyło się opakowanie). Wybierałam zwykłe witaminy (ogólne). Moim zdaniem lepiej tak, oczywiście też ma na to wpływ, że moja Princess potrafiła odmówić jedzenia wit. w połowie opakowania. Zawsze miałam drugie inne wit. na zamianke  😵
porównałam - skład jest taki sam, według nalepek, więc dlaczego nie działa tak ja stara ?  👀

Bo to może być równie dobrze stara biotyna. Nowa ma srebrną nakrętkę. Stara miała zwykłą, białą.
Nowa wygląda jak olej i mniej pachnie, stara jak mleczno żółta coś, jest bardziej gęsta i inaczej pachnie
Skąd wniosek że nowa nie działa?

Alaska, ja jestem wierna jednym witaminom. Uważam, że lepsze jest wrogiem dobrego.
Moona też jestem ciekawa, bo ja właśnie nabyłam na wyprzedaży magazynowej i będę testowała 🙂
Stosował ktoś Dromy Biotin Plus ? Patrząc na skład - całkem sensowny. Ma ktoś jakieś opinie?
Stare zapytanie ale moze ktos juz testowal?
lepsza Officinalis czy dromy? Kiedys stosowalam to pierwsza ale czytam ze sie popsula...
Cobrinha tak, ja używałam. Pomóc pomogło ale nie wiem czy bardziej niż wcześniejsza zwykła biotyna od sukcesu 😀
Koniuszek, serio porównujesz Domy z Sukcesem? Sprawdzałaś skład i zawartość 1 dawki obu preparatów?
Ja się podpinam pod pytanie Cobrinhy (koniecznie daj znać jeśli wytestujesz) ale chyba w najbliższym czasie zaryzykuję, bo kolejnego wiadra ungulatu moja kieszeń chyba nie zniesie.  😁

Czekam aż wyceluję w suplement ,,wow". Officinalis u mnie coś tam działał, ale nie szalał, ungulat już lepiej, ale fajerwerków jeszcze nie ma.
Czy ktos sie wypowie biotyna z cynkiem i magnezem od podkowy?
U mnie biotyna z sukcesu dał rezultat na grzywę. W ciągu 2 msc urosła ok 2-3 cm.
nokia6002, u mnie bez żadnej biotyny grzywy w ciągu 2 miesięcy rosną 4 - 5 cm... 😉

anil22, sporo tego było w tym wątku... generalnie opinie skrajnie różne - od zachwytu po kompletny brak działania...
A po jakim czasie mniej wiecej używania widac czy są efekty lub nie? 2 miesiące?
Zależy gdzie oczekujesz efektów- sierść, grzywa na pewno szybciej niż w kopytach (tam najdłużej to trwa).
Sierść wybłyszcza się już w 2-3 tygodnie przy dobrej biotynie. Kopyta  zależy czego się oczekuje. Wzrost np przy preparatach Gela Pony czy Keraderm (nie mylić z Kerabol) widać po 4 tygodniach, solidność samej tkanki to pewnie po dłuższym czasie.
Kopyta przede wszystkim. Sierść i grzywa najmniejszy dla mnie problem. Chodzi mi tez o to jaką ilośc kupić, na jak dlugo jedengo preparatu, żeby widać było czy jest efekt czy nie.
_Gaga, wiem że różnica w składzie jest spora dlatego właśnie przeszlam na dromy i sama zdziwiłam się ze efekty niewiele się od siebie różniły
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się