paznokcie, żele, tipsy

Wichurkowa   Never say never...
04 grudnia 2016 19:48
Moje nowe nabytki, jestem zakochana w tych pyłkach kameleona  💘
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
05 grudnia 2016 07:55
Wichurkowa to twoje własne ? Piękne  😍 😍 😍
Wichurkowa   Never say never...
05 grudnia 2016 08:00
Tak moje, tylko mam żel położony żeby były twardsze. Ale długość wyhodowana hehe dziękuję  :kwiatek:
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
05 grudnia 2016 08:13
kiedyś miałam kameleony w odcieniu granatu wpadający w fiolet , próbowałam robić zdjęcia i nie oddały tego mieniącego sie efektu  🙁
Moje różowe ombre  💘


Wichurkowa z jakiej firmy masz pyłki? Ja mam jeden z Indigo i nie wiem czemu jakoś się boję zrobić do niego podejście 🤦
Wichurkowa   Never say never...
07 grudnia 2016 11:25
fruity_jelly z Indigo są wszystkie 3,bo może  nie widać tak na zdjęciu ale są tam 3 różne  😉
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
07 grudnia 2016 20:18
Dziewczyny czy mozecie polecic jakas ładna, klasyczna czerwień ? Chodzi mi o hybrydy.
Semilac 027 Intense Red 💘
Wichurkowa, śliczne! JA po drugiej hybrydzie, przepadłam! W końcu mogę normalnie sprzątać w domu, iść do stajni i ciągle mam ładne paznokcie 🙂 😀
anai- a jak człowiek odkryje jeszcze akryl, to już w ogóle wpada w zachwyt. Ja mam na tyle mocne paznokcie, że mogę pokrywać je i wydłużać akrylem miesiąc po miesiącu, bez żadnych przerw. Na wierzch hybryda i tym sposobem mogę przerzucać kamienie, kopać pazurami w ziemi, robić w stajni, w domu i w pracy ciągle wyglądać elegancko.
mils   ig: milen.ju
08 grudnia 2016 09:45
Dziewczyny, potrzebuję rady. Na 3 palcach prawie nie mam płytki paznokcia. W sensie jest ona tak cienka, że gdy naciskam na paznokieć, boli mnie palec pod paznokciem. Przy macierzy paznokcia już jest normalnie. Takie paznokcie nie chcą rosnąć, co chwila mi się rozwalają. Czy mogę na takie paznokcie zrobić żele albo akryle? Chciałabym na Święta i sylwestra mieć fajnie zrobione paznokcie, a póki co to od miesiąca nie mogę wyhodować kompletnie nic.

edit. Nie po polsku mi się napisało. 😡
mils, ja bym chyba na twoim miejscu zrobiła przerwę i wcierala w paznokcie np. olej kokosowy, albo cos innego natłuszczającego i odżywczego
To dość indywidualna sprawa jak bardzo pod żelem czy akrylem niszczy się płytka. Jednym prawe wcale, innym bardzo mocno. Możesz nałożyć, ale jeśli masz tę płytkę i tak cienką, że aż boli pod spodem, to musisz się liczyć z tym, że po zdjęciu akrylu będzie jeszcze gorzej.
Można robić jak ja. Nie zdejmować akrylu, tylko ciągle uzupełniać olewając to co jest pod spodem. Tyle, że ta płytka pod spodem musi jakoś to znosić. Może podejdź do kosmetyczki, pokaż paznokcia i spytaj, co ona o tym sądzi. Wszak oglądają te paznokcie całe życie, to osąd powinny mieć najlepszy.
efeemeryda   no fate but what we make.
08 grudnia 2016 10:52
mils
oczywiście, że możesz, będzie tylko zapewne trochę bolało w czasie wysychania pod lampą  😉
Tego co jest jak papier i tak już ani nie wzmocnisz, ani nie uratujesz, paznokcie odrosną  😉
mils ja bym nie robiła na Twoim miejscu. Na pewno będzie bolało w lampie a jak później będziesz ściągać do dalej będziesz niszczyć płytkę.
Mi dawno temu jedna dziewczyna tak przepiłowała 2 paznokcie. Umierałam z bólu jak mi wiatr na nie zawiał... Ratowałam się jakąś żelową odżywką z Sally Hansen. Kładłam jej 6 warstw albo i więcej;-) Jak to wszystko zasychało to paznokieć wyglądał jak z normalnym żelem ale chroniło dość skutecznie przed bólem.
mils   ig: milen.ju
08 grudnia 2016 12:06
Dziękuję za taki odzew. Mam zagwozdkę, bo taka cienka "papierowa" jest tylko na końcu paznokcia, ma góra 2mm. W tym momencie (po kilku tygodniach od uszkodzenia tak płytki) palec pod spodem już nie boli. Nie wiem kurczę, wcieram w nie olej rycynowy z olejem z wit. E, ale w sumie nic to nie dało. Same hybrydy paznokci mi nie niszczą, ale wiem, że z żelem/akrylem to już inna sprawa.
robakt   Liczy się jutro.
08 grudnia 2016 12:11
mils a masz dostęp do bazy proteinowej z indigo? Dobrze można nią nabudować płytkę i znam przypadki, że paznokcie po niej rosną jak szalone 🙂
mils   ig: milen.ju
08 grudnia 2016 12:14
robakt właśnie nie mam. Biję się z myślami, co zrobić. 🙁
mils robisz sobie sama paznokcie? Ty zdaje się w Lublinie teraz jesteś, jest tu sklep stacjonarny Indigo.
mils, zeby sie zregenerowały od oleju, to potrzeba niestety czasu 😉 moja mama po takim olejowaniu ma paznokcie mocniejsze niż ja swoje z hybrydami 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
09 grudnia 2016 00:37
Dziewczyny, dzięki za porady co do zestawu. Kupiłam, dziś pierwszy raz zrobiłam wszystko sama i wyszło tak. Chyba jest ok jak na pierwszy raz? 🙂 Za daleko od skórek mi poszło miejscami i prawa ręka wypadła oczywiście gorzej ^^

Bardzo ładnie!!
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
09 grudnia 2016 11:12
Popełniłam Semilaca Brown Black i menda kurczy mi się na paznokciu, nie wiem czemu 🙁.
emptyline   Big Milk Straciatella
09 grudnia 2016 11:15
Kaarina, dzieki ❤
Biczowa może za słabo zmatowiłaś lub odtłuściłaś płytkę przez co już baza źle się rozłożyła, albo kładziesz za grube warstwy?
Tak się złożyło, że druga klientka wybrała podobną kombinacje jak ja - i takie oto wspólne zdjęcie mamy 🙂

Czerwienie to nowa kolekcja OPI Śniadanie u Tiffaniego (mają też piękne kolorowe drobinkowe lakiery <3 )
Złoty to dwa różne lakiery 🙂

Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
09 grudnia 2016 21:52
Kaarina :kwiatek: dzięki będę następnym razem dokładniejsza 🙂 może wyjdzie ok. Zwłaszcza że kolor mi się mega podoba.
Martita   Martita & Orestes Company
09 grudnia 2016 22:53
Biczowa Ja mam ten kolor i moim zdaniem jest bardziej wymagający tak jak czarny z Semilaca. Ja daję cienkie warstwy, dłużej utwardzam w lampie i jest ok 🙂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
09 grudnia 2016 23:44
Mi się dobrze utwardził w lampie w standardowym czasie tylko na jednej ręce jakby się skurczył, możliwe że dałam za grubą warstwę bo prawą rękę maluje mi się trudno, możliwe też że za słabo odtłuściłam czy zmatowiłam płytkę w każdym razie nie poddaje się z tym kolorem 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się