UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

Polecam użytkowniczkę:

monia

Bardzo dobry kontakt, bryczesy w super stanie i chyba nigdy nie dostałam tak expresowej paczki!  Polecam  :kwiatek:
Plus dla elita17 jako sprzedającej 😉
Gigantyczny pozytyw dla porcelanka Złożyła za mnie zamówienie z PE, wyłożyła własne pieniądze aż do czasu jak paczka przyszła do PL. Bezproblemowy kontakt. Polecam na 1000%.
Hej, a czy ktoś kupował może od Sonet G-T?
Plus dla dairoxroxi
Szybka wysyłka, miły kontakt i stan siodła nawet lepszy niż na fotach. Polecam!
Ogromny plus dla quantanamera - kupione ogłowie okazało się wspaniałe, kontakt szybki tak samo jak sama wysyłka  :kwiatek: .
Ode mnie zaległe plusy dla sprzedających Klami oraz  Madzia5333 😅
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
27 grudnia 2016 09:45
Ogromny plus dla użytkowniczki mmm1289.

Świetny kontakt, błyskawiczna wysyłka (i to z duuużą dozą uprzejmości w moją stronę - paczka została nadana zanim doszedł przelew), towar zgodny z opisem i do tego udało się wynegocjować super cenę 😉 Zdecydowanie polecam!
Bardzo polecam Bacik90 jako kupującą - szybki przelew, bardzo miła i bezproblemowa transakcja  :kwiatek:
Incantowa serdecznie polecam 🙂
Ode mnie plus dla sprzedającej forumowej Incantowa. Bardzo  dobry kontakt  🙂
Incantowa   Ask often, be content with little, and caress...
29 grudnia 2016 18:00
Plusy dla kupujących pokemon i RatiNa. Dziekuję 🙂
Duży plus dla zazukw i Dramka jako sprzedających  :kwiatek:
polecam 🙂

oldzunia5
polecam Hala124
polecam sprzedającą  gajara18 bardzo dziękuję za transakcję 🙂
Polecam kupującą sanderrrrka, błyskawiczna decyzja i wpłata, oby więcej takich transakcji.  🙂
desire   Druhu nieoceniony...
06 stycznia 2017 20:46
polecam użytkowniczke Milanowa, super kontakt, transakcja błyskawiczna, nie przeszkadzało jej że w święto, rano przyjechałam po derke.  😍 😅 :kwiatek:
Plus dla użytkowniczki kucyna
Plus dla mOnikaa - szybka wysyłka pobraniowa kurierem, bezproblemowy kontakt. Popręg w stanie bardzo dobrym, jak w opisie.
Plus dla sprzedającego/j Echo. Wszystko zgodnie z opisem i jeszcze miła niespodzianka w postaci strzemion i puślisk dołączonych do siodła 😅
Bardzo megaśny duży + dla Fokusowa Przemiła, szybka i no wprost idealna transakcja!  🏇 Przewspaniały kontakt ze sprzedającą
I duży plus dla Vendettka za bezproblemową transakcję, super kontakt, szybko i miło  :kwiatek:
Duży plus dla annee jako sprzedającej, czaprak zgodny z opisem, super kontakt 🙂
Polecam uzytkownia Gienia-Pigwa.
Super kontakt, szybka wysylka. A zawartosc paczki czysciutka, pachnaca i poskladana. Poza tym wszystko w super stanie 🙂
Duże plusy dla sprzedających:
Madzia5333
Rudzielc_23

bezproblemowy kontakt, szybka wysyłka a rzeczy zgodne z opisem 🙂  :kwiatek:
Pozytywny komentarz dla lalka123 - bardzo dobry kontakt, przedmiot zgodny z opisem, nawet gratis był 🙂
weronika.rutkowska92
Madzia5333
starlet89


towar zgodny z opisem, szybko i sprawnie  :kwiatek:
rochnar - bardzo polecam. Szybka wysyłka, staranne zapakowanie.
polecam celsijs jako kupującą- szybkie dogadanie tematu, bardzo szybka wpłata.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się