Praca. Szukam/oferuję

Warszawa, Ursynów.
Praca w sklepie jeździeckim na 2/3 etatu. (3 dni w tygodniu + sobota)
Przyjazna atmosfera, dni pracy do ustalenia.

Wymagania
Łatwość w nawiązywaniu kontakt z klientem
Angielski na poziomie bardzo dobrym
Znajomość sprzętu jeździeckiego
Komunikatywność, pracowitość, otwartość

Zainteresowanych proszę o wysłanie CV na maila: kontakt@sklepkarina.pl
agu_kastela   big brown beastie, big brown face... (m.oldfield)
06 listopada 2016 18:26
Witam, szukam pracy _w Krakowie_, najlepiej na _umowę o pracę_ przy koniach (chociaż inne propozycje tez rozpatrzę, chętnie nauczę się czegoś nowego).
Jestem instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności jazda konna i hipoterapia. Wieloletnie doświadczenie i przede wszystkim zamiłowanie do koni, udokumentowana praca - szczegóły w cv.
Interesuje mnie wszelka praca związana z końmi, może tylko poza ciężką fizyczną jako stajenna. Nie posiadam samochodu, więc z możliwie sensownym dojazdem komunikacją miejską. Dyspozycyjność - od poniedziałku do piątku.
Z wykształcenia mgr inż architekt krajobrazu, nie pracuję w zawodzie ponieważ postawiłam na prace w dziedzinie, która jest moim hobby.
Proszę o kontakt na PW lub mailowy.
Poszukiwana osoba do pracy jako sprzedawca w dziale Natura, Decathlon Zakopianka 🙂 wymiar pracy pół etatu, elastyczny grafik (dla studentów super), świetni ludzie  😍
Poszukiwany pasjonat jezdziectwa, który godnie zajmie moje miejsce 🙂
Umowa o pracę, prywatna opieka medyczna, zniżki 🙂 Praca od grudnia, popołudnia i weekendy (handel ma swoje prawa).
Poproszę o CV na maila aleksandra.mezyk@decathlon.com

edit: nieaktualne 🙂
Oferuje profesjonalne tlumaczenie (polsko-angielskie) i redakcje tekstow, artykulow i publikacji naukowych w branzy medycznej/weterynaryjnej. Moge rowniez tlumaczyc symultanicznie na wykladach/szkoleniach. Wystawiam fakture.
Szukam pracy od lipca, w Polsce lub za granicą, przy koniach (obozy, prowadzenie jazd itd.) lub nie, rozważę wszystkie oferty. Kontakt na pw.

2 świeże oferty pracy
w Holandii http://www.praca4u.net/stajenny-id425645.html
w Belgii http://www.praca4u.net/stajenny-pracownik-tymczasowy-id414957.html
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
01 grudnia 2016 18:24
znalezione w internetach

POSZUKIWANY LUZAK/JEŹDZIEC do wspaniałej stajni koło Zurychu, Szwajcaria

wystarczy angielski lub niemiecki (uwaga, szwajcarski niemiecki jest mocno inny od klasycznego) i doświadczenie z końmi
http://www.stall-gehrimoos.ch/index.php/en/
https://www.yardandgroom.com/Job/Switzerland/Zurich/Groom-Homerider/303991
Mój partner szuka pracy w dziale marketing/IT, być może nie brzmi to obiektywnie ale naprawdę polecam 🙂 bardzo sumienny i pracowity człowiek . Warszawa i okolice. Dysponuję CV 🙂

Grzecznościowo: Stajenny- pan w wieku ok 50 lat szuka pracy przy koniach, najchętniej kameralna stajnia ale niekoniecznie. Z zakwaterowaniem. Najchętniej  woj.mazowieckie ale każda oferta do rozważenia. info na PW.

Wystarczyło to w jednym poście napisać.
Podejmę pracę na stanowisku instruktora w okresie ferii zimowych. Posiadam uprawnienia i duże doświadczenie w pracy z młodzieżą, również od podstaw. Mam rozległą wiedzę z dziedzin chów/hodowla/opieka/pielęgnacja/teoria i historia jeździectwa w związku z czym mogę prowadzić zajęcia teoretyczne.
Interesuje mnie przyjazd z koniem.
Marzysz o własnej stajni, albo o obiekcie gdzie to Ty wyznaczasz cele i je urzeczywistniasz? 
Masz pomysł na koński biznes i zapał do jego realizacji?
Nie boisz się wyzwań, zaangażowania i pracy z tym związanej?
Masz trochę doświadczenia w pracy z końmi, szczególnie metodami naturalnymi, wiesz co to, doceniasz i potrafisz rozluźnić konia, zadbać o jego dobrostan i traktować tak jak powinno się traktować każdą istotę żywą?
Może nawet jeździsz West lub chciałbyś rozpocząć?

Jeżeli na powyższe pytania odpowiadasz twierdząco (albo przynajmniej są Ci bliskie i zmierzasz w tym kierunku), to może się okazać, że właśnie Ciebie szukam!
Mała, prywatna - 8 konna stajnia (konie AQH), ułożone, grzeczne, z fajnym zapleczem (kryta ujeżdżalnia,  możliwość noclegów, sala szkoleniowa) szuka osoby  do mocno samodzielnej pracy.
Oprócz samodzielności, umowy o pracę oferujemy również możliwość udziału finansowego i możliwość zakwaterowania. tel 602-236-749
Zatrudnię mężczyznę do pracy w stajni przydomowej /8 koni/.Zakwaterowanie,wyżywienie+płaca minimalna.Stajenny,instruktor.
Kontakt-797913076
Szukam pracy zdalnej z językiem niemieckim. W obsłudze klienta niemieckojęzycznego,  tłumaczeniach. Kontakt : kawoj15@wp.pl
Praca w Gdańsku dla osoby z językiem FIŃSKIM.
Ogłosznie grzecznościowe.
Kolega szuka pracy jako Stajenny/Pomocnik/Gospodarczy/Opiekun Zwierząt

Witam poszukuję stałej pracy jako stajenny lub jako pomocnik (Umowa o pracę - Pełny Etat,) na terenie Łodzi lub okolic. Zależy mi na nabyciu doświadczenia i nauce nowych rzeczy.Mam 25 lat, jestem osobą punktualną, odpowiedzialną i nie pije Interesuje mnie praca typu: - Używanie własnej tężyzny fizycznej - Sprzątnie boksów - Opieka nad końmi - Jazda traktorem, bobcat-em , wózki widłowe , kierowca kat b - Wszelkie inne prace Jeśli mógłbym się komuś przydać, proszę o kontakt 883_745_903 W przypadku gdybym nie mógł odebrać, proszę zostawić wiadomość Pozdrawiam



Czytaj więcej: praca.gratka.pl/pracodawca/ogloszenie/stajennypomocnikgospodarczyopiekun-zwierzat-3641677.html
Szukam pracy jako wychowawca kolonijny na obozie jeździeckim.

Posiadam prawo jazdy kat. B, mówię biegle po angielsku oraz dogadam się po rosyjsku i niemiecku. Przez kilka lat pełniłam funkcję lidera grupy młodzieżowej w ogólnopolskiej organizacji pozarządowej skupiającej dzieci i młodzież. Brałam udział w organizacji obozów i biwaków. Jestem otwarta i komunikatywna.

Przez kilka lat jeździłam konno, doszłam do poziomu klasy LL w skokach. Od kilku ładnych lat na koniu nie siedziałam, ale dobrze się dogaduję z tymi zwierzętami.

Lokalizacja nie ma znaczenia.

tel.: 693147091
e-mail: juliagracz@gazeta.pl
SZUKAM PRACY Ełk i okolice!

Witam 🙂 Szukam pracy jako instruktorka jazdy konnej  i/lub jako jeździec. Mam 11-letnie doświadczenie w pracy z końmi, III klasę sportową w skokach oraz posiadam uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej o specjalności jazda konna.
kontakt priv lub mail : mska996@gmail.com
Oferuję pomoc w nagłej potrzebie. Dotyczy rejonu elbląskiego.
797219310
Marcn_Nowina nagłej potrzebie dotyczącej? jeśli można spytać 🙂
Marcn_Nowina nagłej potrzebie dotyczącej? jeśli można spytać 🙂

Dziękuję za uwagę  😡
Przykładowo:
+ złapałeś kapcia w dwóch kołach (koniowóz nie pojedzie) i to akurat w Elblągu;
+ nie masz gdzie "zaparkować na noc koniem/nmi w nieszczęsnym Elblągu;
+ "zielony" chce zlicytować twoje konie, traktory, terenówki etc. - upakuj je w ku...dołku Elbląskim;
+ przeklęci geodeci weszli na twój grunt i wytyczają "granicę polsko - chinśką";
+ nawalił ci pastuch elektryczny, a konie masz przecwane;
+ uciekłeś od rodziców/twojej połówki i nie masz gdzie przenocować, a utknąłeś w tym Elblągu;
+ nie masz co robić więc przeglądasz nasze Forum, wybierasz mój #(numer) i dzwonisz, by ze mną porozmawiać;
+ no i wreszcie brakuje Ci rąk, a jutro ma padać - jak to w Elblągu 😉;
+ itd.....
Jak przystało na Forum proszę Was o godne wyszczególnienia przypadki "nagłej potrzeby", te z autopsji lub zasłyszane. Niekoniecznie z "miasta jebląga"
Marcn.
Szukam pracy na lipiec 2017 jako instruktor ew. wychowawca na obozach jeździeckich. Posiadam uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej zs. jazda konna oraz instruktora szkolenia podstawowego PZJ i wychowawcy kolonijnego.

Przez poprzednie lata pracowałam jako instruktor a także wychowawca podczas półkolonii i obozów jeździeckich. Mam na swoim koncie kilkadziesiąt przygotowanych osób do egzaminów na odznaki jeździeckie. Na co dzień studiuję weterynarię więc mogę przy okazji prowadzić zajęcia teoretyczne z anatomii czy podstawowej opieki medycznej dla obozowiczów. Poza 'instruktorowaniem' moją ukochaną dyscypliną jest wkkw, startowałam do poziomu CIC1*.

Oferuję pracę przy komputerze (katalogowanie zdjęć) podczas BALTICA SPRING TOUR (16.05 - 04.06.2017).
Pilnie poszukuję osoby ze znajomością j.angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz znajomością obsługi komputera (najlepiej programów graficznych).
Zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie.



Photo Monskoo - Monika Skowrońska

https://www.facebook.com/photomonskoo
monskoo@gmail.com
tel. 511 561 098
Certyfikowany Ośrodek Jeździecki PZJ Stajnia Pałac Runowo organizuje 3 miesięczne stypendium dla jeźdźców z zakresu szkolenia sportowego, oraz obsługi i organizacji stajni . Oferta dotyczy osób posiadających doświadczenie w pracy z końmi, zaangażowanych i kreatywnych. Istnieje możliwość zdania egzaminu na powszechne odznaki jeździeckie PZJ. CV oraz zgłoszenie należy kierować na biuro@runowo.pl lub tel 500 080 875
Lotnaa   I'm lovin it! :)
08 maja 2017 09:30
Praca na południu Francji.
An opening for a year exists for an assistant groom to join the team at our chateau and farm in Gascony, near Toulouse, FRANCE. We are looking for someone to help with our 8 horses and to help with other tasks around the property. Horses include two Lusitanos, an English sports horse, a cob and a child’s pony as well as three retirees. There are English people on site but some basic French would be an advantage. We have various dogs and part of the role is that the candidate needs to like dogs and be willing to have an elderly, partially sighted dog sleep in their room. Duties include general horse care and dog care and some riding of horses and small pony. The area is remote and beautiful countryside. Candidates need to be able to drive. Candidates needs to be competent riders, keen, fit, strong, and enthusiastic team players willing to turn their hand to a variety of tasks.
Start immediately. Good quality accommodation will be provided and an appropriate salary paid. Previous groom recommends 🙂
If interested please contact us at Tillacgroom@gmail.com.

[s]Grzecznościowo dla właścicieli ośrodka jeździeckiego w Niemczech poszukuję Opiekunki Koni / Stajennej:
Do międzynarodowego certyfikowanego prywatnego ośrodka jeździeckiego Neuried poszukujemy 2 osób chętnych do pracy [/s]

NIEAKTUALNE
Wrocław:
Poszukiwana mega uśmiechnięta i komunikatywna osoba do zespołu dobrego konia 🙂
sklep@dobry-kon.pl
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
07 czerwca 2017 12:14
może ktoś byłby zainteresowany albo zna kogoś kto szuka takiej pracy 🙂 gwarantujemy miłą atmosferę 🙂
*Stajnia zlokalizowana w Budach Michałowskich poszukuję rzetelnej osoby do pracy przy koniach. W zakres obowiązków będzie wchodziło min karmienie, wyprowadzanie na padoki, sprzatanie i scielenie w boksach, drobne zabiegi weterynaryjne oraz dbanie o ogólny porządek ośrodka. Najchętniej osoba z uprawnieniami do prowadzenia jazd rekreacyjnych oraz z umiejętnościami powożenia bryczką. Tylko osoby bez nałogu! Możliwość zakwaterowania* magda.zdunczyk@gmail.com lub telefonicznie 501028468

Poszukiwany instruktor jazdy konnej z papierami "na już". Miejsce pracy: okolice Ostrowa Wlkp/Kalisza. Więcej informacji pod numerem: 601768938
Uwaga praca szuka człowieka!
Centrum Stomatologii Luxdentica zatrudni recepcjonistkę.
Wymagania: punktualność, sumienność, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, otwartość i chęć pracy z ludźmi oraz ogarnianie kilku rzeczy na raz w szybkim tempie.
Jest to praca z lekarzami i pacjentami więc mile widziany uśmiech i brak obaw przed odezwaniem się do nich.
Praca na zmiany 8😲0-15😲0 i 14:30-21:30.
Miejsce: Ruczaj
Osobiście polecam, atmosfera jest super fajna i przyjazna. Lekarze to też spoko osoby i nie gryzą😉 A na recepcji same fajne dziewczyny.
CV można wysyłać na adres: iwona.zegarmistrz@luxdentica.pl lub recepcja@luxdentica.pl
Wszelkie informacje i ewentualne telefony zwrotne dopiero po 30.07 ze względu na urlop menadżerki.
[s]Dolnośląskie/Strzelin
Stowarzyszenie Św. Celestyna poszukuje hipoterapeuty. Oferujemy pracę na pełnym etacie w certyfikowanym przez PTHip ośrodku, w zespole złożonym ze specjalistów, doświadczenie w pracy z wieloma pacjentami z różnymi dysfunkcjami, stabilne warunki zatrudnienia. Oczekujemy zaangażowania, uprawnień do prowadzenia hipoterapii, umiejętności obcowania z osobami niepełnosprawnymi. Szukamy osoby autentycznie pasjonującej się zwierzętami nie tylko końmi, zainteresowanej behawiorem zwierząt, umiejącej swoją pasję zaszczepić innym ( w liście motywacyjnym proszę rozwinąć ten aspekt zainteresowań). Posiadającej cechy lidera, dobrą organizację pracy i zdolności marketingowe .
Stowarzyszenie Św. Celestyna Mikoszów (40 km od Wrocławia) Dolny Śląsk.
www.celestyn.pl
Aplikacje proszę wysyłać na adres mailowy: kinga_harasymowicz[/s]@celestyn.pl
Kontakt telefoniczny w godzinach 8.00 – 15.00 - 607848801
OFERTA PRACY - Strzelin (Dolny śląsk)
Stowarzyszenie św. Celestyna – Ośrodek Hipoterapii
pilnie poszukuje do pracy:
 Osobę do pracy przy koniach
(pielęgnacja koni, karmienie, oprowadzanie na zajęciach hipoterapii, drobne prace remontowe, czyszczenie stajni i okólników itd.). Dodatkowym atutem będzie prawo jazdy na ciągnik rolniczy.
Zapewniamy umowę o pracę.
Warunki i wymiar czasu pracy do uzgodnienia.
Miejsce pracy:
Stowarzyszenie św. Celestyna, Mikoszów 27, 57-100 Strzelin. Nie zapewniamy mieszkania.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV, podanie o pracę) na adres mail:
ksiegowosc@celestyn.pl lub złożenie osobiście w dziale księgowości i kadr
Stowarzyszenia. Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 71/ 39 58 134.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97
r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).
Praca w niemczech dla pary stajennych na pazdziernik (plus ewentualnie listopad)
Praca  na zamiane za naz gdyz chcemy jechac na urlop. Legalna, z zakwaterowaniem, dobre wynagrodzenie. (jednak praca 7 dni w tyg, sporo godzin)
Stajnia sportowa, 18 koni, wymagana znajomosc niemieckiego lub angielskiego przez przynajmniej jedna osobe, umiejetnosc jazdy traktorem z ladowaczem, dbanie o porzadek, ogrod, oczywiscie doswiadczenie z konmi
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się