Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

maluda rownież będę wdzięczna za opinie o Eden 😉
Co konkretnie?
Żebym wiedziała o co znajomą zapytać.  😉
Jak wygląda ogólne podejscie do koni, stajenni, żywienie, derkowanie/ suplementy/ ochraniacze no i kwestia czy ktoś tam czuwa nad końmi gdyby coś się w nocy wydarzyło na przykład. Tak ogólnie  👀
dziekuje,ja rowniez sie podpinam pod poprzedniczke 🙂 no i jakie polecacie jeszcze stajnie?nie chcialabym dawac konia na wole.a chcialabym dobry dojazd z centrum.
750 zł, stajnia z halą. W tej kwocie macie ubieranie futer w derki czy ochraniacze, ogólne full zestaw jak sobie wymarzycie. Kamery są. Jak się coś dzieje to właścicielka ma 20 minut do stajni, osoba druga 15 minut. Także czas reakcji dobry. Konie wychodzą w trzech grupach bez względu na pogodę. 2x w tygodniu sprzątane. "Jedzonko spoko" - koniec cytatu.  😉
O poziomie rekreacji nic nie wiem, trzeba pytać już osoby tam jeżdżące.

Tyle udało mi się dowiedzieć.

maluda a jak duża jest hala i jak wygląda korzystanie z niej gdy są zajęcia szkółki? I ogólnie, czy wiadomo Ci, czy pensjonariusze dają radę ją omijać czy godziny ma takie, że jest to praktycznie nie wykonalne? 😉
Zapytam.  😉
o! o! i jeszcze odnośnie padokowania 😀 Ile godzin stoją i czy mają siano? 🙂
Z halą dowiedziałam się tylko tyle... że jest duża i rekreacja się z innymi użytkownikami mieści. Zatem to do sprawdzenia jest. Natomiast na padok wychodzą do 5/6h i siano mają.
Super, dziękuję  🙂
Hala w kicinie o ile dobrze pamietam to 17x37? Bez band 😉
Hala w kicinie o ile dobrze pamietam to 17x37? Bez band 😉


Dobrze pamiętasz 🙂
Hej, przeprowadziłam się do Poznania jakiś miesiąc temu z Lubelszczyzny.
Szukam jakiejś stajni na północy Poznania ( mieszkam na Winogradach), gdzie można by było pojeździć rekreacyjnie albo wydzierżawić konia. 🙂
Dobrze by było, żeby była hala i możliwość jazdy wieczorem. Zależy mi na fajnej ekipie stajennej, nie mam tutaj nikogo znajomego. Pomożecie coś? :kwiatek:
Pony na Biskupińskiej , są konie jest hala oraz dogodny dojazd komunikacją miejską .
Szuwarowa - Hipodrom 😉
Dzięki za info :kwiatek:
Mgła, nie orientujesz się czy w Hipodromie ktoś nie ma konia do współdzierżawy?
Czy w naszym regionie szykują się niedługo jakieś zawody ujeżdżeniowe (towarzyskie)? W kalendarzu WZJ nic nie ma na przyszły rok jeszcze  🙁
Tak. W styczniu powinny być. A od kwietnia lub maja Puchar Wlkp. Ale to nie do tego wątku temat 😉
Czy w naszym regionie szykują się niedługo jakieś zawody ujeżdżeniowe (towarzyskie)? W kalendarzu WZJ nic nie ma na przyszły rok jeszcze  🙁


zwykle w Jeziorkach jest coś w lipcu/sierpniu
Niedługo fender 😀
a sorry xD myślałam, ze chodzi ogólnie o imprezy w nastepnym roku xD
Czy jest blisko poznania tak do 15km jakis pensjonat zeby zaplacic do 500 zl, z hala?
Czy jest blisko poznania tak do 15km jakis pensjonat zeby zaplacic do 500 zl, z hala?


Nie.
w Trzeku jest stajnia prywatna 10 km od Swarzedza z hala niedroga w porównaniu ze Swarzędzkimi 🙂

w Trzeku 10 km od Swarzędza jest stajnia prywatna ma duzą hale i pensjonat kameralny , niewiele porównując stajnie z Halami w Poznaniu
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji postów
BASZNIA   mleczna i deserowa
29 grudnia 2016 22:16
Czy jest blisko poznania tak do 15km jakis pensjonat zeby zaplacic do 500 zl, z hala?

No trochę się podśmiałam przyznam.
Cześć! Chciałabym wrócić do jazdy po przerwie. Czy możecie polecić jakieś fajne miejsca do rekreacji na południe od Poznania, tak do 20km od Lubonia? Raczej zależy mi na czymś ambitniejszym niż jazdy w zastępie 😉
Jak na razie sprawdziłam Niwkę i stajnię Rogackiego. Zastanawiam się na SJ Nad Stawem i Stajnią z kopytem w Puszczykowie.
pszczelistka w Stajni z Kopytem nie ma szkółki z tego co wiem 😉
W Stajni z Kopytem była swego czasu szkółka, ale do jazdy mieli tylko kuce. Obecnie z tego co widziałam, ta szkółka przeniosła się do Rio Grande w Krosinku, koło Mosiny. Z tego co się dowiadywałam, to ogólnie Rio tak żeby sobie pojeździć rekreacyjnie jest całkiem fajne. Niestety, z ambitniejszą jazdą to już nie bardzo. Sama szukam czegoś w okolicach, bo to moje rejony i szczerze powiem, że dużego wyboru tutaj nie ma.
W Krajkowie, chociaż to już trochę dalej od Lubonia, jest Equester, która współpracuje ze stajnią Idmar. Według strony wynika, że prowadzą również indywidualne treningi, ale nie byłam tam jeszcze, ciężko mi zatem powiedzieć coś o poziomie.
Nad Wartą coś powstało, ale nie byłam tam zatem nic więcej nie powiem, oprócz tego... że jest.
pamirowa stałaś tam kiedyś, bo to stajnia przy moście w Rogalinku.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się