pensjonaty w okolicach trójmiasta

koron@, napisałaś że byłaś na jednej jeździe - licząc z okładem, byłaś tam jakieś 2, 3h? Właściciele koni w stajni bywają dużo dłużej no i częściej, więc też więcej widzą.
Nie twierdzę, że jest jak pisze trololo1, bo w ogóle w tej stajni nie byłam i że to co napisała jest w 100% prawdą, najlepiej by się wypowiedziała osoba, z voltowym stażem, która tam stoi.

Odniosłam się do koni szkółkowych bo o nich też jest mowa, a to że byłam tam max 2h nie znaczy że jestem laikiem i nie dostrzegam podstawowych rzeczy. Niemniej jednak też jestem ciekawa wypowiedzi ludzi którzy tam stacjonują, a te 3 miesiące wypowiedzenia to jakiś żart. Nie wiem czy zdecydowałabym się na taką umowę.
lusia722 ja prowadzę tę stronkę hihi  😀
Założyłam to konto żeby nie pisać ze swojego 😉 jestem re-voltowiczką z dość długim stażem, napiszę z niego do każdego, żeby potwierdzić wiarygodność tamtego wpisu 🙂
trololo1 nie jesteś anonimowa, ja wiem kim jesteś  😀 nie no kochani, to jest faktycznie prawda  😕
trololo1 nie jesteś anonimowa, ja wiem kim jesteś   😀 nie no kochani, to jest faktycznie prawda  😕

A miał być taki prestiż i full wypas... Możesz podlinkować fp? Jak nie tu to priv.  😉
a podpisywaliście jakieś umowy? skad się wzięło nagle 3msc wypowiedzenia?
koron@ https://www.facebook.com/allaboutfero/?fref=ts  😅

xxagaxx tak, była umowa na samym początku, która z resztą jest bardzo dziwna, no ale zaryzykowaliśmy, no bo "co takiego się może stać"  👿
ogólnie zawsze myśleliśmy, że jest jeden miesiąc, ale spytałam się o to no i wytłumaczyła się "rozmawiałam z moim radcą prawnym, coś tam coś tam, 3 miesiące"
wnorowska, no ale w umowie musisz mieć to wyraźnienie napisane. Spróbuj sobie sama przeczytać 😀 I jeśli dobrostan konia nie jest spełniony mozesz odstąpić od umowy szybciej
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
12 grudnia 2016 11:53
wnorowska nie o Ciebie mi chodziło 😉
Nawet nie wiedziałam, że masz fp i konia tam trzymasz.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 grudnia 2016 13:15
Przepraszam, ja to jestem dziwna, bo zanim podpisze umowę, to ja czytam. Jak mi nie pasuje jakiś podpunkt, to proszę o zmianę, albo nie podpisuje. Umowy sa po to, zeby działały, gdy cos nie hula.

Po drugie, jak kon stoi na betonie, to idę i biorę tyle słomy, zeby na tym betonie nie stał. Potem idę do właściciela i robię karczemna awanturę, a na koniec stawiam flaszkę/czekoladę stajennemu i proszę, zeby zacnie ścielił. Jak sytuacja jest dramatyczna, to dokumentuje wszystko i zabieram konia, nie czekając aż mi sie przekręci na skręt jęlit, a kasę odzyskuje pózniej. Sa chyba ważniejsze rzeczy niz kasa?
Na fb jest jeszcze Miłka z Lavą, ale nie wiem czy o nie chodzi (fp Laviessa).

Behemotowa ja będę w Borczu na 100%
Masakra, jeśli to prawda 🤔 "moje" dwa wspaniałe konie poszły tam do szkółki  😵 zbyt pięknie to wyglądało...
Ja też się wybieram popatrzeć do Borcza 😉
No to trochę nas będzie na tym dniu otwartym😉 Ja jadę swego konia odwiedzić i w sumie z chęcią przejdę się po dolnych stajniach, nie miałam kiedy tam zajrzeć od kiedy już jest "otwarte"
Wiem,że nie w temacie ale bardzo proszę o pomoc czy znacie kogoś kto ma dzisiaj chwilę na przewiezienie 2 koni (dosłownie 3km dalej)?
A ja przejazdem byłam w okolicach i zajechałam do Borcza. Zapowiada się miło, trochę średni dojazd jak dla mnie, ale mimo wszystko stajnia warta zainteresowania. Na dniach otawrtych i tak będę, bo przecież wszystkie pytania które chciałam zadać mi wyparowały podczas wizyty 😉
Fokusowa, dojazdówka co prawda zawsze odśnieżona no ale jakością to nie powala :P
xxagaxx ja póki co w Straszynie mieszkam i na próbę jechałam przez las - minęłam stajnię po mojej prawej i prosto jechałam. 3 km drogi typu piasek w lesie  🏇
dea   primum non nocere
16 grudnia 2016 20:25
Wiem,że nie w temacie ale bardzo proszę o pomoc czy znacie kogoś kto ma dzisiaj chwilę na przewiezienie 2 koni (dosłownie 3km dalej)?

Godzina spaceru w ręku w bardzo wolnym tempie - opłaca się transport ściągać?
I jak? Jakie opinie o Borczu?
Ja jestem zachwycona. Troszkę przeraziła mnie ta temperatura w stajni, strasznie zmarzłam, a na razie nie ma gdzie się ogrzać, więc chyba poczekam aż będzie socjal gotowy. Fajnie, bo Zuzia mieszka praktycznie na miejscu. Z Kasią niewiele rozmawiałam, a nawet nie było za bardzo jak. Na razie umowy nie podpisałam, dzisiaj jeszcze mam dać znać czy jednak przechodzę do nich teraz czy czekam na dokończenie stajni czy zostajemy w Boroszewie. W zasadzie w Boroszewie i ja i mój koń mamy bardzo dobrze i mam bliżej, ale Suzi chce kolejnego kucyka za kieszonkowe na waciki, więc mocno się zastanawiam  😂
Na wielki plus myjka i w lutym ma być solarium. No i hala zrobiła na mnie piorunujące wrażenie.
No i nie będzie ciekawe dojście do pastwiska jak odmrozi podłoże 🙁
Behemotowa socjal podobno w ciągu najbliższych tygodni ma być już gotowy. Jak ja byłam to te dmuchawy ciepłe były właśnie w socjalu postawione i było super cieplutko, potem na zewnątrz wystawili 😉
No może jak one będą w socjalu, a faktycznie będzie tam ciepło i będzie miejsce by się ogrzać to spoko, ale jeśli w ciągu najbliższych tygodni mają dokończyć socjal to i tak wchodzić nie będzie można, bo będą tam remontować. Jeśli dzisiaj się podpisze umowę to jest na pierwszy miesiąc 100zł taniej, więc wciąż się zastanawiam czy nie podpisać i nie przyjść od lutego.
Z tego co dzisiaj liczyłyśmy z Kasią to zajętych jest 10 boksów. Czyli wolnych zostaje 5 😉. Trzymam mocno kciuki żeby wszystko się udało, bo stajnia ma mega potencjał 😉 Mnie na razie dobija odległość, ale poza tym stajnia zapowiada się rewelacyjnie 😀
A ile w sumie może tam być koni?
Boksów przy hali jest 15. Boksów na górze jest 6? Ale tam jest dzieciarnio/emeryciarnia 😉
To ekstra. Muszę się tam koniecznie wybrać, dziękuję za informację :-)
Witam. na wypowiedzenie jest 1 miesiąc chyba że za porozumieniem stron to może być i krócej 🙂 Chyba że w umowie właściciel stajni zastrzegł sobie 3 miesiące (co jest niedorzeczne)
pozdrawiam serdecznie (Stajnia Choczewo)

[quote author=koron@ link=topic=87.msg2625142#msg2625142 date=1481538801]
koron@, napisałaś że byłaś na jednej jeździe - licząc z okładem, byłaś tam jakieś 2, 3h? Właściciele koni w stajni bywają dużo dłużej no i częściej, więc też więcej widzą.
Nie twierdzę, że jest jak pisze trololo1, bo w ogóle w tej stajni nie byłam i że to co napisała jest w 100% prawdą, najlepiej by się wypowiedziała osoba, z voltowym stażem, która tam stoi.

Odniosłam się do koni szkółkowych bo o nich też jest mowa, a to że byłam tam max 2h nie znaczy że jestem laikiem i nie dostrzegam podstawowych rzeczy. Niemniej jednak też jestem ciekawa wypowiedzi ludzi którzy tam stacjonują, a te 3 miesiące wypowiedzenia to jakiś żart. Nie wiem czy zdecydowałabym się na taką umowę.
[/quote]
Czy są tu jacyś pensjonariusze La Scalli? 🙂 miałabym kilka pytań, może być pw 🙂
Kary miał jednak szybką przeprowadzkę do Borcza. Jestem zachwycona  😍

[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16114665_1317000438321013_8216084500156954611_n.jpg?oh=ed3695916fe5c1c89cf85d7855760c06&oe=58D79613[/img]

Z tego co wiem zostały już tylko dwa wolne boksy  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się