Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
14 grudnia 2016 11:11
W dobrym-koniu promka na eurostara
Wydaje mi się, że gdzieś mignęła mi promocja na ogłowian tylko nie pamiętam w jakim sklepie 🙄 pomożecie?  :kwiatek:
marlin1990 w Bergo widziałam promocję na ogłowia, niestety nie na wszystkie ale może coś tam upolujesz  😉
vodka dzięki :kwiatek: lecę sprawdzić 😉
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
15 grudnia 2016 10:33
w unique-equine -20% na wszystkie produkty w dziale "Koń" do końca grudnia
17-18 grudnia od 19 do 6 rano Świąteczna Noc Zakupów w Horse-Trade -12% na wszystko o statusie 24h bez pasz i suplementów ( a szkoda bo już się ucieszyłam  😁 )
Jest gdzieś aktualna promocja na derki  ? Nowy koń mi przyjechał i musze się szybko zaopatrzyć
Czy gdzieś ktoś widział promocję na pasze Marstalla, albo ich darmową wysyłkę? GNL przestał współpracować z Marstallem i teraz muszę kupować wysyłkowo :/
Plandeka na polarze w promocyjnej cenie 222zł --> http://horsetown.pl/pl/p/Derka-padokowa-Harrys-Horse-Thor-0g-podszycie-polar-szara/3521

i 15% rabatu na black horsa w www.horsetown.pl z kodem: BH
Na Animalii derki z wypełnieniem 100 gr padokowe za 175 zł
I 200 g też są jakieś wyprzedaże w waldhausena w okolicy 200 zł.
Posiada ktoś jakiś kod do konik.com.pl  👀
na www.dobry-kon.pl York na -15%
Ma ktoś kod rabatowy do equi-shop? 👀 :kwiatek:
Czy jest gdzies w tej chwili promocja na horze?
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
19 grudnia 2016 09:34
15 😉
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
19 grudnia 2016 09:44
słusznie, już poprawiłam  😡
Czy jest gdzies w tej chwili promocja na horze?


Mam kod na 20% na Horze do Bergo, więc jakbyś chciała to mogę odstąpić 🙂 Ale dopiero wieczorem, bo jest w stajni :P
Faith pewnie skorzysta ale jakby nie , albo ktoś jeszcze miał gdzieś zniżkę na horze to i ja poproszę  :kwiatek:
Hej, ja jednak musze podziekowac poki co, wiec moze ktos inny skorzysta 🙂
Na www.shop.fera.com.pl -35 % do czwartku 😉
Czy któraś z was dysponuje kodem/progiem rabatowym do sklepu w którym są dostępne eskadrony  a najlepiej jakby tam była jeszcze sangria DL to już w ogóle szał by był  😅
Ale coś czuję że przyjdzie mi brać puki jest po normalnej cenie
Może wpadła komuś z was promocja na czarne owijki Eskadrona z kolekcji "Classic Sports" jesień-zima 2016??
Będę bardzo wdzięczna za pomoc :kwiatek:
ZygZakowa Mam w koniku 4%
dziś w dobrym koniu -20% na Horze 🙂
https://dobry-kon.pl/producenci?dir=asc&mid=242&order=name
ZygZakowa ja mam w GNL 6% jakby co,ale widzę, że Sangria jest tylko cotton SR albo glossy vs
Czy bede jeszcze jakies wieksze swiateczne promocje czy juz raczej po swietach?
Z tego co obserwuję to po świętach raczej średnio, raczej dopiero po nowym roku. Teraz większość będzie inwentaryzację robić.
Faith pewnie skorzysta ale jakby nie , albo ktoś jeszcze miał gdzieś zniżkę na horze to i ja poproszę   :kwiatek:


W Febro przez Święta jest promocja na cały asortyment, w tym Horze też.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się