wasze ulubione seriale

smartini   fb & insta: dokłaczone
15 grudnia 2016 22:34
a ja właśnie zaczęłam Oprhan Black z braku laku (WW się skończyło, Luci ma przerwę, GoT jeszcze nie ma) i po pierwszym odcinku jest ciekawie 😀
oceny dobre, sezony 4... czas start!
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
16 grudnia 2016 00:37
Poczytałam tutaj i zachęcona wróciłam do oglądania SN, zatrzymałam się wcześniej na 4 sezonie, teraz jestem jakoś w połowie 6 i wierze wam że kryzys serialu minie, póki co jedynie Dean i Bobby sprawiają że chce to oglądać dalej i brak mi takich nic nie znaczących śmiesznych odcinków, w 6 sezonie chyba im się dowcip stępił. Zastanawiam się też jak dobili do 12 sezonów skoro już w połowie widać że kończą im się pomysły na potwory i mityczne postacie.

Wkręciła się też w Lucyfera, bardzo lekko i przyjemnie się go ogląda ale kolejne odcinki dopiero w Styczniu 🙁 Kości tez ruszają w przyszłym roku i chyba skończył się kolejny sezon Big Bang Theory bo się nowe odcinki nie pojawiają ;(. Jednym słowem gdyby nie SN nie miała bym co oglądać.
smartini   fb & insta: dokłaczone
16 grudnia 2016 00:50
Biczowa, z SPN jest tak, że w okolicy Lewiatanów musieli mieć kryzys i chyba chcieli z serialu zrobić coś ambitniejszego(?) niż było, potem się połapali, że nie tędy droga, w tym czasie widz obniżył nieco oczekiwania i jakoś się kula 😉 czasem pod górę, czasem z górki ale raczej pozytywnie 😀 to już nie to, co polowanie na demona z żółtymi oczami ale Dean objadający się ciastem nadal cieszy :P
Biczowa, i nie oglądaj hurtem, bo wtedy serio męczy, 2-3 odcinki na tydzień to max 😉
Gniadata   my own true love
16 grudnia 2016 06:44
xxagaxx nie zgodzę się - obejrzalam 7? sezonow w trybie ogladania po szkole i po nocach ciagiem po kilkanascie odcinków dziennie (nocnie? :hihi🙂 i caly czas mialam takiego samego fizia 😂 no ale ja to przypadek specjalny chyba jestem 😉
Nie znam procedurala oglądanego hurtem który nie męczy, ale może tylko mnie schematyczność męczy w nadmiarze. Teraz jest znowu ten straszny okres kiedy nie ma co oglądać :P
xxagaxx, sprawdz Pitch, mnie sie tam podoba. Ogladam tez Bull, ale dużo słabszy.
A w ogole polecam dokument Netflixa "Making a murderer". Wyrywa z butów.
Marzena, dzięki sprawdzę 😉
ktoś ogląda 3 sezon Black Mirror? pierwsze dwa odcinki bardzo mi się podobały (na drugim sama się bałam kilka razy :lol🙂, trzeci trochę mniej w klimacie
Ja z kolei zaczęłam oglądać... Jazdę 🤣. O matko, takiego rakowiska już dawno nie widziałam - idealny dla koniar. No ale trzeba coś ze sobą zrobić w oczekiwaniu na nowego Sherlocka. 🤔wirek:

Nadrobiłam nowych Wikingów i o ile pierwsze odcinki z lekka przynudzały, tak ostatni był super. Chcę więcej! 😀
Dalej sypnę spoilerami.


Bardzo się cieszę, że Rollo się "nawrócił". Ciekawe czy powróci do Gizeli.
Za to nie ogarniam jak Ivar sobie dalej poradzi. Ragnara tam już wszyscy znają, ale taki Ivar? Jakieś spiskowe teorie? 👀
Gniadata   my own true love
16 grudnia 2016 17:55
xxagaxx nie no to ja mam tak, że jak już się wkręcę to chcę więcej i więcej, i nie przeszkadzała mi ta powtarzalność, bo patrzyłam bardziej pod kątem sezonu niż konkretnych odcinków 😉
Dramuta12 umrzyj, tez zaczęłam to oglądać  😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
16 grudnia 2016 20:02
O ja, o ja, o ja! Daario Naharis w Orphan Black... czego więcej trzeba? ;D
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 grudnia 2016 17:57
smartini, ale który? Ten co był przez jeden/dwa odcinki czy ten obecny? 😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
18 grudnia 2016 00:14
JARA, oczywiście, że obecny, co to w ogóle za pytanie :P
Scottie   Cicha obserwatorka
18 grudnia 2016 00:51
Bo, moim skromnym zdaniem, poprzedniemu do pięt nie dorasta 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
18 grudnia 2016 01:34
Scottie, mi pierwszy w ogóle nie przypadł do gustu 😉
Niby broda i dłuższe wlosy to kompletnie nie moj typ ale... drugi ma cos w sobie 😍
Wie ktoś może gdzie można obejrzeć nowe Gilmore Girls?
smartini chyba zacznę oglądać Orphan Black, nie miałam pojęcia że jest tam ten aktor! 😜

A wszystkim którzy czują serialowy niedosyt w tym okropnym okresie, kiedy wychodzi niewiele nowych odcinków polecam Peaky Blinders okres po I wojnie światowej, angielscy gangsterzy, nawet wciągający, ciekawa oprawa muzyczna, warto spróbować 😉
kortina, NAWET? Toc to najlepszy serial na świecie, z sezonu na sezon lepszy. Ja uwielbiam i aktorów i klimat i ich akcent <3 A finał ostatniego sezonu wygrał wszystko 😀
xxagaxx, dla mnie też jest mega, ale nie jestem znawcą, więc wolałam być ostrożna  😂 😁  Cieszę się, że jest coraz lepiej, bo ja dopiero na drugim sezonie jestem  😅
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 grudnia 2016 21:49
Ja zaczęłam Chicago Fire i dzisiaj wciągnęłam 10 odcinków  😂
Ja wiągam suits i zostało mi juz kilka odcinków... muszę jszcze kilka ostatnich odcinków GA nadrobic i czas szukac czegos nowego, Peaky Blinders oglądałam, ale chyba zatrzymałam się na 2 sezonie.

Myślę czy nie zacząć White collars - warto? oglądała któraś z was?
Magdzior, White Collars po kilku odcinkach zapowiada się fajnie, ale to co się dzieje potem to dla mnie ciężka przesada, robi się tak nierealnie, że aż śmiesznie  🤔wirek: Wg mnie fabuła nie trzyma się kupy pod koniec, ale może to tylko moje zdanie  😉

Facella, ja też bardzo lubię Chicago Fire i  jeszcze PD, świetne są i jak dla mnie trzymają poziom, dalej oglądam 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
18 grudnia 2016 22:41
Facella, ja ciągnę całą trylogię na bieżąco, jest super 🙂😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 grudnia 2016 23:47
Z Chicago Med jestem na bieżąco. Zaś PD planuję jak już będę na bieżąco z Fire  😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
19 grudnia 2016 00:36
kortina, no polecam, fabuła totalnie od czapy ale fajnie się to ogląda 😀
White Collars jest nierealne ale... czemu miałoby być? Przynajmniej dla mnie w serialu na takim poziomie i takiej tematyce wcale nie musi być full wypas wiarygodnie, bo chyba w założeniu miał być lekki i przyswajalny. Jakby chcieli w tej tematyce zrobić coś 'żywego' to wyszedłby raczej House of Cards świadka artychów i FBI :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 grudnia 2016 09:20
Z całej serii najlepsze jest Chicago PD, od początku trzyma poziom. Chicago Fire było mega, ale tylko dwa pierwsze sezony, teraz zaczyna trochę lecieć, ale nadal oglądam.

Jay  😍
W sumie te wszystkie Chicaga najlepiej oglądać razem bo często są jakieś cross overy. Ja Fire puszczam do obiadu, jak jeszcze przy okazji robię coś innego na kompie 🙂 Leci w tle a i tak czlowiek wie co się dzieje.

Włączyłam OA, ale nie wiem, jakoś tak dziwnie. A opinie ma mocno średnie jeśli chodzi o zakończenie wiec nie wiem czy sobie nie podaruje.


Jest nowy sezon The man in the high castle <3 mam co robić w święta 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
19 grudnia 2016 14:17
xxagaxx, dokładnie, nalepiej oglądać tak jak wychodziły bo można się zgubić przy croosach. A 'do kotleta' nadaje się idealnie, ja sobie zapuszczam jak obrabiam zdjęcia czy sprzątam mieszkanie :P
OA wyczaiłam ostatnio jak już znalazłam Orphan i kminiłam, czy nie zacząć (zwiastun mnie zaintrygował, nie powiem) ale mnie zaniepokoiłaś tym zakończeniem 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się