Warszawskie voltopiry :)

ovca   Per aspera donikąd
28 listopada 2016 19:03
Złote Tarasy mają parking – nie wiem, czy odległość pasuje. Ponoć tam zawsze pustki.


dziękuję  :kwiatek:

Pustki bo ceny kosmiczne. Ja jak idę do Złotych (raz na ruski rok 😉 ) to nigdy tam nie parkuję.
a czy ja wiem, czy takie znowuż kosmiczne?

Wychodząc naprzeciw naszym klientom maksymalna stawka dzienna wynosi 35 złotych.

Nowe opłaty parkingowe:
Do 30 minut - 6 zł
1-3 godz. - 5 zł/godz.
4-8 - 4 zł/godz.
Po 8. godzinie za darmo*

*Po przekroczeniu 24 godzin postoju opłata naliczana jest ponownie
15zł przy niezbyt długiej wizycie to dla mnie drogo 😉 Zazwyczaj centra handlowe mają 3 pierwsze godziny gratis i potem dopiero jakaś opłata, zwykle też weekendy bezpłatne.
Chociaż jest szansa, że kiedyś faktycznie było drożej i wtedy się zraziłam raz a porządnie.
Kochane warszawskie Voltopiry! Zapraszam was na koncert inaugurujący wydanie mojej płyty! Więcej o wydarzeniu https://www.facebook.com/events/249159745501952/  i http://www.polin.pl/pl/wydarzenie/wajnbergbacktowarsaw-koncert?d=0

Będę zaszczycona jak się pojawicie!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Cześć,
Czy zna ktoś miejsce w Warszawie, gdzie zamówię lustro na wymiar, ale tak kompleksowo, czyli z transportem i montażem? I w normalnej cenie? Bo szukam i nie mogę znaleźć :/
Ja zamawiałam pod Warszawą - w Okuniewie - http://szklarzokuniew.pl/
Salto gratuluje!!! No i - JESTES! Opowiadaj co u Ciebie - czy jest już po bajkowym ślubie? 🙂
Dziewczyny! gdzie w miarę blisko centrum ( rejon Hożej/Kruczej albo w promieniu 15 min spacerem 🙂 ) zaparkuję w ciągu dnia? Są jakieś duże, podziemne parkingi na których zawsze są miejsca? Oczywiście wiem, że za parkowanie trzeba zapłacić 😉

Na Poznańskiej (zaraz obok masz Hożą) codziennie o każdej godzinie miejsce można znaleźć. Nie jest to duży parking tylko miejsca na ulicy, ale pare zawsze wolnych jest bo mieszkańcy mają dodatkowo parking pod blokami.
Czy poradzicie, gdzie się zgłosić w sprawie zepsutego dysku zewnętrznego? Touro mobile mx3 mi zdechł najwyraźniej.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
30 listopada 2016 23:30
salto piccolo wielkie gratulacje!!! 😅 A ja w polsce dopiero w styczniu... 😕 szkoda, bo bym na pewno przyszła!
Martita   Martita & Orestes Company
30 listopada 2016 23:47
CzarownicaSa a skąd pewność, że bym Cię z domu wypuściła?  😂

salto piccolo Gratulacje 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
30 listopada 2016 23:51
No fakt, coś w tym jest 😁 :przytul: Poszłybyśmy razem! 😀iabeł:
Iwona dzięki, do sprawdzimy tam  :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 grudnia 2016 18:19
Dziewczyny macie jakiś godny polecenia salon optyczny, gdzie jest duży wybór dobrej jakości oprawek?  😉 Najlepiej prawa strona Warszawy, ale niekoniecznie  😉
Martita   Martita & Orestes Company
01 grudnia 2016 23:17
smarcik A ten przy pl. Unii Lubelskiej? Obok Grycana. Ja miałam od nich zawsze oprawki i byłam bardzo zadowolona 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 grudnia 2016 20:02
Dziękuję, zajrzę tam  :kwiatek:


Póki co byłam w Lynx Optique i przepadłam, tam wszystko jest piękne  😵
Dzięki dziewczyny!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

sienka my już rok i 4 miesiące po bajkowym ślubie i jest jeszcze bardziej magicznie niż wcześniej  😍
Boże a czemu ja to przegapiłam? Czekałam przecie 😀 wrzucalas w ślubnym wątku? To okolice mojego własnego ślubu - chyba nie ogarnęłam  🤣
Voltopiry Warszawskie- czy ktoś ma wiedzę o mieszkaniu lub domu do wynajęcia w Warszawie lub okolicach?
My mamy jeden pokój do wynajęcia w domu, w Konstancinie. Jeśli Cię interesuje, poproszę PW.
Bischa   TAFC Polska :)
15 grudnia 2016 18:26
Gdzie tanio (do 100 jeśli to możliwe) i z marszu, bez ewentualnego skierowania od ortopedy/chirurga (jeśli to oczywiście możliwe) zrobią mi usg kolana? Można tak po prostu zapisać sie w ogóle na usg, czy potrzebna jednak wizyta u specjalisty i skierowanie? 2 tygodnie temu skręciłam lekko nogę w kolanie i dość mocno uderzyłam o beton, brałam przeciwzapalne, smarowałam Fastum (mama farmaceutka, tata ortopeda, nie widzieli potrzeby robienia na razie usg) wydawało się, że jest ok, ale podbiegłam pare dosłownie kroków do autobusu i znów boli. Wolałabym uniknąć wizyty u specjalisty (+zapłata) i osobno usg (kolejna kasa) ze względu na czas świąteczny.
Scottie   Cicha obserwatorka
15 grudnia 2016 18:42
Bischa, chyba w każdej prywatnej przychodni, która świadczy usługi wykonania USG, zrobią Ci USG kolana. Nie potrzebujesz na to skierowania ani wcześniejszej wizyty u specjalisty. Natomiast to koszt ok. 120 zł (np. w BoraMed), chyba taniej nigdzie nie zrobisz. No chyba, że na NFZ (wtedy potrzebna wcześniejsza wizyta u lekarza i skierowanie), ale czas oczekiwania to podejrzewam minimum 3 miesiące 😉
Bischa   TAFC Polska :)
15 grudnia 2016 18:59
No właśnie widzę, że 120 zł chyba najtaniej.
emptyline   Big Milk Straciatella
19 grudnia 2016 03:24
Kochani poratujcie. Potrzebuje fajnego miejsca w okolicach centrum które bedzie otwarte do co najmniej północy (dziś czyli poniedziałek) gdzie można wypić drina i piwo niekonieczni za miliony monet, ale gdzie można tez coś przekąsić. Pomocy!
emptyline, może Woda Ognista (ul. Wilcza)? Driny imo były super i tapasy też 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
19 grudnia 2016 13:25
Chicago's Grill&Bar na Żelaznej 41, mega polecam  🙂
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
21 grudnia 2016 12:14
Hala Koszyki🙂
ovca   Per aspera donikąd
28 grudnia 2016 20:50
Dziewczyny! dwa pytania 😉

1) Szukam fajnego miejsca na drinka z koleżankami- bardziej do pogadania niż do szaleństw na parkiecie, z dużym wyborem alkoholi i fajnym wystrojem 😉 doradzicie coś?
2) Jaką taksówkę najlepiej zamówić w warszawie żeby nie czekać na nią 1,5 godz i nie zbankrutować?
3) czy w autobusach mpk są biletomaty czy trzeba kupić bilet zanim się wsiądzie?
ovca,
1. Osobiście lubię The Mexican na ulicy Zgody, prawie samo centrum miasta. Jeśli lokalizacja nie gra roli to Tutu przy metrze Stokłosy.
2. ja zawsze zamawiam jakąś małą korporację typu "przewóz osób", która jest mega tania. Numer mogę podać na pw.
3. Moim zdaniem bilet lepiej mieć ze sobą. Teoretycznie są biletomaty a jeśli nie to możesz kupić u kierowcy ale parę razy widziałam, że ludzie kończyli bez biletu i tyle.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się