wasze ulubione seriale

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 grudnia 2016 14:25
Aż tak bardzo się nie pokrywają, jakieś małe epizodziki bym powiedziała niż coś co trzeba koniecznie śledzić :P

Jay nadal  😍 😁
Jay i Antonio 😍 Chicago PD zdecydowanie najlepsze jest.
smartini   fb & insta: dokłaczone
19 grudnia 2016 18:40
no Jay jest najlepszy, wiadomo <3
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
22 grudnia 2016 19:23
Wiadomo czy Grimm do nas powróci?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 grudnia 2016 19:25
Od 6 stycznia kolejny sezon 😉
Od 6 stycznia kolejny sezon 😉



cudownie 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 grudnia 2016 22:49
Zaczęłam 2. sezon Chicago Fire 🙂 wygooglałam sobie tego Jay'a, nad którym się tak rozpływacie i cholera, trzeba było mówić, że spoiler! i koleś kręcący z Dawson to glina pod przykrywką  😵 a ja chciałam tylko zdjęcie zobaczyć  😵 szczerze, jakby mi nie wyskoczyło jego nazwisko, to w życiu bym nie zgadła, że jest bratem Willa z C. Med.
smartini   fb & insta: dokłaczone
22 grudnia 2016 23:05
Facella, jeeeeej, sorry, ja już w ogóle zapomniałam co tam się działo na początku i że to spoiler wyjdzie xD
no casting nie jest najlepiej zrobiony jeśli chodzi o braci :P
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 grudnia 2016 07:39
Też zaczęłam Chicago Fire, póki co mnie nie porywa i "Chase" z House'a mnie odstrasza, ale nie mam co oglądać to brnę 😁
Zaczęłam też Once Upone a Time, ale już po 4 odcinku tak się gubię w fabule, że to chyba nie dla mnie 🤔wirek: I też aktorka z House'a 😵 😂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 grudnia 2016 09:21
smartini, jeden rudy, a drugi piegowaty 😍
Swoją drogą Ruzek też jest niczego sobie  😜
Westworld
Skoro już z Chicado Med jestem na bieżąco to zaczęłam PD - fajnie się zapowiada!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 grudnia 2016 10:11
Odgrzebałam sobie kotleta i oglądam serialowego "Wiedźmina" 😍 Jakie to fajne! Jestem zachwycona konikami, zamkami i tymi wszystkimi dobrze znanymi mi z wyjazdów dźwiękami 😍 Jak na tak stary i "potępiany" serial uważam, że naprawdę dali radę 😀
No, może poza Żebrowskim, bo buźkę ma śliczną ale jednak z Wiedźmina zrobił rozchwianą emocjonalnie sierotkę Marysię 😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
28 grudnia 2016 22:44
No weź CzarownicaSa gumowe smoki, stara Yennefer nie w czerni i piszcząca Ciri 😁 jedyne co mi odpowiadało w serialu to aktorzy a konkretnie Nenneke i Calathe ewentualnie Pawetta.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 grudnia 2016 23:13
Mi się podoba 😍 Zwłaszcza, że część zdjęć była kręcona na zamku Grodziec, gdzie byłam i bardzo przyjemnie się to znów ogląda w średniowiecznym klimacie 😜 Gumowe smoki mnie nie zrażają(bo budżet pewnie mieli skromny jak widać) a Yennefer nie lubię, więc jej wiek mi nie przeszkadza 😁
Ale ja nie jestem fanką książek i patrzę na niego tylko i wyłącznie jako na serial 😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
28 grudnia 2016 23:18
A widzisz mi się płakać chciało ze smutku bo ja akurat książkowa jestem w przypadku tego serialu 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 grudnia 2016 23:33
Nie no, porównując to totalna kaszana- ale jako odmienny byt mnie zadowala 😉
Ty to chyba po pijaku tylko oglądasz skoro takie masz wrażenia 😁
Albo jakieś dopalacze... no sama nie wiem...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 grudnia 2016 13:33
Ja po prostu lubię kicz- serio! Mi kicz nie przeszkadza 😀
ktoś ogląda The Crown? 👀
calore, ja oglądałam, podobał mi sie i odcinki połykałam jeden za drugim, ale ja ogólnie uwielbiam UK więc mogę nie byc obiektywna 😀
Ja zaliczyłam powrót do Supernatural. Trzy pierwsze sezony połknęłam w tydzień z pół roku temu i mi zbrzydł ten serial. Przed świętami postanowiłam wrócić, ale pominęłam czwarty i piąty sezon  😁 No i w trzy dni (i trzy noce) wciągnęłam cały szósty  😜 💘 Siódmy nie bardzo mi podchodzi, ale zobaczymy.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
29 grudnia 2016 15:45
Ja po prostu lubię kicz- serio! Mi kicz nie przeszkadza 😀


A ja Cię rozumiem, czemu nie skoro kicz lubisz, jak mam np z filmami tak że im mniej ambitny tym bardziej mi się podoba, no po prostu jak chce coś ambitnego to sięgam po książkę, film mam mnie odmóżdżyć 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 grudnia 2016 15:48
Mi się wydaje, że czasem potrzebna jest porządna dawka kiczu żeby docenić coś ambitnego  😁
macbeth, ja obejrzałam dopiero dwa odcinki, ale bardzo mnie wciągnął. też właśnie ten brytyjski klimat mi się spodobał 🤣 i trochę kojarzy mi się z Downton Abbey, które uwielbiałam
smartini   fb & insta: dokłaczone
29 grudnia 2016 17:53
Orphan Black mi się skończyło, co teraz? 🙁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 grudnia 2016 20:52
Mi się wydaje, że czasem potrzebna jest porządna dawka kiczu żeby docenić coś ambitnego  😁


O to to, dlatego z chęcią obejrzałam wszystkie części Rekinada 😂
calore, czekam na kolejny sezon, to na pewno! Tytułu, który podałaś nie znam, ale z chęcią rzucę okiem 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
30 grudnia 2016 08:31
smartini, w kwietniu ma być nowy sezon z tego co wyniuchałam w sieci 😉
Orphan Black oglądałam kiedyś, ale gdzieś po drodze mnie liczba postaci wyglądająca tak samo i przestałam... ale widzę po zachwytach ze moze czas spróbować wrócić.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się