moda, ciuchy etc...

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
18 listopada 2016 07:52
Dziewczyny czy wypada iść na wieczorową imprezę typu bal w jasnej sukience?
Euforia_80, nie mam zbyt dużego doświadczenia w balach ale kilka miesięcy temu miałam absolutoryjny, i sporo babek było w jasnych sukienkach.
Euforia_80, latem pewnie tak, ale zimą nie poszłabym w jasnej. Ale nie jest to jakaś orto zasada, tylko moje zdanie 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
21 listopada 2016 09:32
ok, dzieki dziewczyny
juz po imprezie wybrałam ciemną kreację ale było mnóstwo jasnych nawet białych więc teraz chyba nie ma to znaczenia.
jest jakaś promocja w zarze w ten weekend?
ekhem, Zara nie miewa promocji, z tego co zauważyłam. Tylko sezonowe wyprzedaże.
no tak też mi sie wydawało, ze black friday jakoś ominął tą markę 😉
Ma ktoś namiary na sklep, w którym znajdę sweterki z półgolfem, koniecznie w romby w stonowanych kolorach (np. przygaszona/ciemna zieleń, brąz, beż)? Dostałam taki kiedyś po koleżance z pracy, niby rzuciłam w kąt, ale ostatnio go sobie strasznie upodobałam, a koleżanka jak na złość, obcina wszystkie metki w ciuchach bo ją drapią i za nic w świecie nie mogę takiego sweterka znaleźć (mam szary w białe i pudrowo-różowe romby, ale ten róż no... nie moja bajka, pomimo, że go jest najmniej), i w cenach w miarę przystępnych? allegro i inne takie obszukane, nic interesującego nie ma, a jak jest to męskie - czyli na mnie za długie i za duże, nawet jak S-kę wezmę, bo ja krasnal jestem, do tego z figurą klepsydry, także wisi to na brzuszku jak głupie, a na cyckach się nie mieści - bo już kombinowałam, czy męskiego/dziecięcego nie wziąć, ale mierzyłam ... i jest tak jak napisałam :< 
Może C&A....? Wydawało mi się, że widziałam tam jakieś romby (ale też nie wiem czy nie na męskim dziale czasem 👀 )

Euforia_80, latem pewnie tak, ale zimą nie poszłabym w jasnej. Ale nie jest to jakaś orto zasada, tylko moje zdanie 😉

Czemu? 👀
Na imprezie sylwestrowej miałam oczodajny seledyn na sobie. Trochę się wyróżniałam 😎 ale raczej na plus.
Sankaritarina Były, ale na męskim + bodajże na damskim, ale nie półgolf tylko z wycięciem w serek niestety :< Ale dzięki za chęci 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 listopada 2016 22:00
Dziewczyny gdzie znajdę klasyczne czarne legginsy z wysokim stanem zwężane na górze? Mam nieproporcjonalnie chudą talię w stosunku do tyłka i ud i wszystkie brzydko odstają na górze  😡
Wikusiowata, Być może będziesz miała ciężko znaleźć. Ale myślałaś o tym, żeby wpaść do ciucholandów? Różne różności się tam czasem znajduje 🙂 albo do sklepów z odzieżą powystawową. U mnie niedaleko otworzyli niedawno sieć takich outletów i też różne różniste rzeczy mają.
Sankaritarina Oczywiście, swego czasu ciucholand to był mój drugi dom, np. wygarnęłam białe bryczesy Pikeur, jeszcze z metką, za 10 zł na wagę, bo Panie w sklepie nie wiedziały co mają 😀 Tylko że teraz jestem w Niemczech na małej zapyziałej wyspie, gdzie nie ma ciucholandów, a do Polski wyjeżdżam jutro, także nie wiem czy jakiś z moich ciucholandów oblatanych jeszcze zastanę (często się zamykają i otwierają nowe, a mnie 10 miesięcy nie było w Polsce), więc szukam wszelkich namiarów na moje wymarzone sweterki  👀
Czemu? 👀
Na imprezie sylwestrowej miałam oczodajny seledyn na sobie. Trochę się wyróżniałam 😎 ale raczej na plus.


Bo z jesienno/zimową imprezą wieczorową kojarzą mi się burgundy, zielenie, czerń - głębokie kolory. Natomiast bardzo jasne w takim wydaniu wyglądają jak suknie ślubne. Co innego jakieś imieniny - na takie okazje mam ołówkową, kremową sukienkę z grubego materiału, którą noszę chętnie 😉
Potrzebuję sporej ilości różnorodnych, mocno kolorowych, wzorzystych (mogą być aż do granic brzydoty i wieśniactwa 😁 ) skarpet, możliwie tanich, ale z jakiejś w miarę porządnej jakości materiału. Gdzie szukać? 👀
Zamarzyła mi się cekinowa sukienka mini z długim rękawem, najlepiej szmaragdowa lub granatowa, bez mocno wyciętych pleców.
Czy rzuciła się gdzieś wam w oczy? Stacjonarnie lub w internecie?
Zalando przeszukałam w pierwszej kolejności i niestety nie ma tego czego szukam.
Ewentualnie może ktoś polecić fajny sklep www z sukienkami?
Na allegro znalazłam idealną ale czas realizacji to 45 dni....tyle czasu nie mam.
Asos ma super sukienki ale nie wiem jak z wysyłką do Polski
Nawet bardzo super, ale wolałabym coś w mniejszych pieniądzach. Jak nic nie znajdę to pewnie zdecyduje się na asos.
Rzeczywiście trochę kosztują, ale wszystkie sukienki, które do tej pory tam kupiłam były warte tych pieniędzy. Boję się kupować przez internet, ale akurat tutaj nigdy się nie zawiodłam, sukienki były dobrej jakości. No i zawsze da się tam znaleźć coś oryginalnego i jedynego w swoim rodzaju 🙂
Można poszukać Asosa na Allegro 😉
Dziewczyny, gdzie w Trójmieście dostanę koszulki z zespołami? Chcę sprawić tacie jakąś fajną z Behemothem albo Nirvaną i nie mam pojęcia, gdzie szukać 🙁
Klaudia., koło dworca we Wrzeszczu (na ul. Lendziona) jest Spirit Of Rock And Roll, mają odzież używaną, ale nową też. Może tam coś będzie?
Bardzo dziękuję  :kwiatek:
w sumie piżama to też ciuch więc pozwole sobie tutaj zapytać 😉 ma może któraś z Was taka piżamę z H&M (nie chodzi o wzór tylko ten model z legginsami)? muszę jakąś zamówić przez neta bo nie mam juz czasu latać po sklepach, jaka ona jest jakościowo?  :kwiatek:
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0347176023.html
Może ktoś widział stacjonarnie lub w sklepie internetowym czarną,dużą torebkę z motywem skóry węża (jak na zdjęciu) ?  :kwiatek:
Ważny jest kształt-musi być wyższa niż szersza i oczywiście pomieścić zeszyt A4, tzw shopper 🙂
Zaczęły się już wyprzedaże -50%, czy jest szansa że będą jeszcze większe obniżki czy średnio?
Nie pamiętam jak to było w zeszłym roku.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 grudnia 2016 16:14
będą będą, tylko towaru mniej. 😉
Akurat poluję na płaszcz z Zary, który trochę poraził mnie ceną początkową więc może coś zostanie 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się