Poszukiwany/poszukiwana

Witam!
Poszukuję trzech hucułów, które zostały sprzedane ze Stajni Pałacowej w Płazie w czerwcu 2015r(powiat Chrzanowski, województwo Małopolskie), los koni do dzisiaj nie został potwierdzony...
-Imię konia: Bandos
Ojciec: Piaf
Matka: Borta
Data urodzenia: 1996-05-24
Rasa: huculska
Maść: gniada
Płeć: Wałach
Hodowca: SKH Gładyszów
Pochodzenie: Polska
Nr paszportu hodowlanego: 616012570236496

-Imię konia: Jakobin
Ojciec: Jaśmin
Matka: Jużyna
Data urodzenia: 1996-05-07
Rasa: huculska
Maść: jasnogniada
Płeć: Wałach
Hodowca: SKH Gładyszów
Pochodzenie: Polska
Nr paszportu hodowlanego: 616012570034596

-Imię konia: Panicz
Ojciec: Baca
Matka: Pogoria
Data urodzenia: 2001
Rasa: huculska
Maść: ciemnogniada
Płeć: Wałach
Hodowca:
Pochodzenie: Polska
Nr paszportu hodowlanego: 616012570260101

Konie prawdopodobnie w pierwszej kolejności trafiły do handlarza pod Skawiną.

Bardzo zależy mi na odnalezieniu koni, bardzo proszę o jakiekolwiek informację i udostępnienia.
Wierzę w siłę grona końskiego
Pozdrawiam😉
andzia1 Dziękuje kon znaleziony 😀
[CIACH] - nie musisz wrzucać tego samego postu co chwilę.
Szukam klaczy małopolskiej , która została sprzedana jakies 7 lat temu w okolice Poznania.
Imię : Delicja
Ur. 1998r
Maść : kasztanowa
Rasa: małopolska
Ojciec : Pas
Matka : Dalia
Cechy : Bardzo energiczna , płochliwa . Być może ktoś wie gdzie przebywa. Byłabym wdzięczna za każdą informacje. Mam jeszcze nr paszportu  616006660606498 i wpisu do księgi . Może to jakoś pomoże mi w poszukiwaniach ?  Była to moja klacz , która sprzedali moi rodzice w trakcie rozwodu.  mimo moich próśb nie mogłam jej zatrzymać . Chciałabym sie dowiedzieć czy w ogóle jeszcze żyje. Nie był to łatwy koń wiec jej losy mogły sie potoczyć rożnie .
Poszukuję informacji na temat obecnego właściciela i miejsca, w którym koń przebywa:

WICHER III

ur: 2002-02-20
po: Chef Supreme xx
od: Wierzba młp
rasa: małopolska
maść: kasztanowata
hodowca: SK Ochaby

Sprzedany z Warszawy w maju 2012 roku do państwa Gerlaczyńskich, chyba do Trójmiasta. Nie jestem w stanie ustalić czy koń nadal jest ich własnością.

[img]https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/291759_2144402573083_1294849187_n.jpg?oh=00e705395d963ff662450ccab7abc077&oe=589870F7[/img]
[img]https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/314706_2159600873031_1593950970_n.jpg?oh=0dff1d6dcc24683251121152f450f8c4&oe=5897D072[/img]
Poszukuję informacji na temat obecnego właściciela i miejsca, w którym koń przebywa:

WICHER III

ur: 2002-02-20
po: Chef Supreme xx
od: Wierzba młp
rasa: małopolska
maść: kasztanowata
hodowca: SK Ochaby

Sprzedany z Warszawy w maju 2012 roku do państwa Gerlaczyńskich, chyba do Trójmiasta. Nie jestem w stanie ustalić czy koń nadal jest ich własnością.




Mogę dac Ci do nich nr tel

NIE cytuj zdjęć!
Gniada, bez odmian- klacz Jagienka (młp.), po Dereń i Jastra, rocznik 2008.
Sprzedana do Zgierza pod Łodzią do przydomowej stajni, lecz kontakt z właścicielką się urwał, nie wiem czy klacz jest nadal w tym miejscu.
Przez okres wakacyjny miała pod nieobecność właścicielki stać w normalnej stajni (jeśli dobrze poszperałam, jest to stajnia Ceduła w Zgierzu). Jeżeli jest ktokolwiek, kto jest w stanie udzielić informacji, czy kobyłka żyje i ma się dobrze, będę bardzo wdzięczna, tu lub na pw.
Zdjęcia w linku: KLIK

Skróciłam link.
witam , dotyczy woj lubelskiego ,  👀

moze ktos wie gdzie sa i czy zyja konie - potomstwo od klaczy Oktawa( Polly , Ornament )
imiona ktore pamietam zrebiat to  orawa ,oxa , obsesja ? , nie pamietam dokladnie niestety ,

oraz potomstow po ogierze Birkut ktory stal kiedys w stajni nad j . Piaseczno

ogier Cyprys z LKJ potomstwo

i ogier Enzym z LKJ potomstwo
dziekuje z gory  🙂
Szukam wałacha imieniem Graf. Gniady, na czole miał gwiazdkę, siwą odmianę na grzbiecie nosa. Nogi ciemne, bez białych odmian. Wzrost ok. 160 chyba. Urodzony w 1995, rasy SP. Nr paszportu: 616009570031795. Poznałam go wiosną 2013 roku. Chodził w szkółce i był dobrze wyszkolony. Ładnie reagował na pomoce. Na nim po raz pierwszy brałam udział w zawodach (MKL w Kolbuszowej w 2013). Grzeczny w obsłudze, wielu go uwielbiało (był nawet w dzierżawie). Mimo swoich lat był nie wyeksploatowany i wyglądał o wiele młodziej. Jesienią 2013 (chyba we wrześniu) sprzedano go za 2800 zł (przynajmniej za tyle był wystawiony). Jego była właścicielka mówiła że sprzedała go swojej siostrze do szkółki w okolice Łodzi. Kilka dni temu napisałam do PZHK w jego sprawie. Odpisano mi że koń od 2013 przebywa na Podkarpaciu. Chciałabym mieć pewność że z nim jest okej.


Mała poprawka, długo mi to zajęło ale doszłam do wniosku że możliwe że koń został na początku 2013 kupiony przez swoich byłych właścicieli i dlatego PZHK odpowiedziało o tym że od 2013 jest na Podkarpaciu. Możliwe że kolejny właściciel nie zgłosił nabycia tego konia czy coś w tym stylu..Więc może to i prawda że jest w okolicach Łodzi...Jednak koń może być w każdym miejscu na świecie szczególnie że minęło trochę lat..Więc proszę każdego o zastanowienie się czy nie zna konia o tym imieniu i pasującego do podanych danych! 🙄
Aly czyli rozumiem, że PZHK udziela informacji o tym, gdzie znajduje się sprzedany przez nas koń? Nawet jeśli poszedł jeszcze w inne ręce?
Poszukuję klaczy REMI! Została sprzedana rok temu, pod koniec 2015, przez krótki okres prawdopodobnie była w Poczerninie, nie mam pojęcia gdzie trafiła później.
Rasa: SP
Maśc: gniada
Ur.: 2007
Ojciec: Love Affair
Matka: Rawa/Le Voltaire
Jeżeli ktoś coś słyszał będę bardzo wdzięczna za informacje. 🙂
 Gigantyczne zdjęcia
Poszukuję informacji bądź zdjęć klaczy Kokaina po Faust Z od Koka,  urodzona w 2001r.
gniada, szlachetnej półkrwi
Witam. Szukam klaczy w sumie to nawet nie wiem czy jeszcze zyje. Została sprzedana okolo 7-8 lat temu.

Gondola Cz
Ur.16.04.1999r.
Matka- Galaktyka
Ojciec- Gocław
hod. Czachajda Czesław

Jesli ktos posiada jakiekolwiek informacje o klaczy bardzo prosze o pomoc. Klacz przezyla ze mna okolo 10 lat chcialabym tylko wiedziec czy zyje i czy wszystko z nia wporzadku. 🙂
Szukam Wałacha o imieniu Grafit
Matka -Galaktyka
Ojciec- Ambaras
ur. 11.05.2001r.
Stał kiedys u nas w stajni zdjecie zrobione jak mial okolo 3 lat.
Zawsze można sprawdzić w PZHK czy koń żyje, jeśli koń miał paszport. Bo chyba takich info udzielają.
...
Ponawiam!
Poszukuje klaczy imieniem Mona
http://www.bazakoni.pl/mona-seul-mziuta
Matka Mziuta pkz ojciec Seul wlkp,
rasa typ uszlachetniony
urodzona 26.04.2009 r.
maść ciemnogniada z charakterystyczną odmianą na czole w kształcie księżyca i odmianą między chrapami
Została sprzedana w 2015 r, nie pamiętam dokładnie miesiąca;przedział między koniec sierpnia, a pażdziernik.
To źrebak od klaczy którą kupiłam pare lat temu, osobiście ją odchowywałam. Miałam ją też odkupić, no ale wyszło jak wyszło... Podobno poszła do pana , który robi konie do bryczki i sprzedaje za granicę, jednak nie do końca w to wierzę. W każdym razie podobno została sprzedana w okolice Konina lub Koła ?
Została sprzedana razem ze źrebakami (obydwa po ogierze Regent śl )od niej : uwcześnie roczną klaczką Mona Lisa ciemnogniada i w tamtym czasie prawie taka sama jak Mona i ogierkiem ponad dwu i pół letnim karym z odmianą na tylnej pęcinie i rozległej odmianie na głowie.
Jakiekolwiek info o Monie, czy może ktoś ma orientację czy w tamtych okolicach są handlarze czy ludzie skupujący konie to proszę o jakiś kontakt czy namiar na priv. (oprócz SK Czołowo )
Z góry dziękuje  :kwiatek:

Dwa zdjęcia-giganty!
W Kole na pewno masz handlarza, ale kontaktu do niego nie mam.

Zawsze można sprawdzić w PZHK czy koń żyje, jeśli koń miał paszport. Bo chyba takich info udzielają.

Ja sprawdzałam i miałam info. że żyje. Jak znalazłam właścicieli to okazało się , że koń rok temu uśpiony. To chyba tak , że jak aktualny właściciel nie zgłosi to koń w PZHK może żyć i sto lat?
armaquesse, dokładnie tak. czasem problem jest też w tym, że paszport podróżuje inną ścieżką niż koń
Albo nie spisuje się umowy i nie zmienia danych właściciela w OZHK i koń do śmierci niby u pierwszego właściciela , a na prawde po drodze miał kilku ( handlarzy).
Szukam!!
Imię: PAMIR
rasa:małopolska
matka: Pasadena
ojciec: Big
Ma ok 4 lat.
Urodził się u mnie, został sprzedany gdzieś pod Zamość, później ślad po nim zaginął. Chciałabym wiedzieć gdzie jest i co się z nim dzieje. Zdjęcie z bazy koni.

Link do bazy: ttp://www.bazakoni.pl/pamir-big-pasadena

Klacz SIKORKA hod. Szmigielski Łódź
kara mocnej budowy 12lat klacz huculska. szukam jej przeszłości...podobno chodziła w rekreacji koło Bełchatowa.... Pawłów ???
Nie wiem.
Proszę o info to bardzo ważne!!!!!
Poszukuje zdjęcia ogiera Lord Włodek, niegdyś stacjonował w białym borze. Może ktoś coś wie, posiada zdjęcia?
desire   Druhu nieoceniony...
29 grudnia 2016 22:39
http://www.bazakoni.pl/czandra-rascalraskal-czubatka

http://www.bazakoni.pl/alaryk-rapier-atlantyda

Szukam tych dwóch koni, pare miesięcy temu zostały sprzedane prawdopodobnie handlarzowi, stały w Bieruniu (woj. śląskie) u p.Tury.
beta, a ta klacz nie byla sprzedawana jesienią w Pajecznie na targu?
Szukam klaczy Baśka, typ szlachetny, maści kasztanowatej, ur 2000r. Klacz w 2008r. Urodziła klacz Wisła po ogierze  Wektor.
Ogier w tym czasie stacjonował gdzieś pod Łodzią, więc ta klacz pewnie też przebywała w tej okolicy. Jeżeli ktoś ją zna to proszę o informację.
beta, a ta klacz nie byla sprzedawana jesienią w Pajecznie na targu?


Nie mam pojęcia - nie znam przeszłości tego konia. A chciałbym ją poznać...
Klacz mocnej budowy - około 142cm kara bez odmian, wicherek na środku głowy tuż nad linią  oczu.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
01 stycznia 2017 13:46
W jakim wieku ta Sikorka? Cinek miał u siebie i sprzedał do Rzeszowa karą Sikorkę...
kara mocnej budowy 12lat klacz huculska
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się