produkty ANKY

Cobrinha ja mam cognac, postaram się zrobić jakieś zdjęcia 🙂

Bardzo dziękuję  :kwiatek:
Wiem że już było ale nie mogę znaleźć.
Zdjęcia porównujące dl ze starym i nowym pikowaniem.
Odeślijcie mnie proszę
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
12 grudnia 2016 21:40
Sophia, tak wygląda nowe/stare pikowanie:
[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s600x600/15439780_10205939153958103_8806036101528394039_n.jpg?oh=4e1e26287b8515a9c549727f29d6df08&oe=58F672CA[/img]

a tak wygląda stare/nowe pikowanie:

[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-0/q88/p180x540/15129572_1286352971426362_3416996192155006097_o.jpg?oh=a47b8ae0bfce2d333f047dd268d927be&oe=58F071B8[/img]

Fotki zapożyczyłam z grup na FB, mam nadzieję, że nikt się nie pogniewa 🙁...
Piszę nowe/stare, stare/nowe, ponieważ, z tego co pisała Quanta wcześniej, Anky zmienia pikowanie na to stare 🙂
a nie chodzi o różnice w wielkości? Bo i ona się zmieniła 😉
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
12 grudnia 2016 21:46
a no to zdjęcie od Quanty jest na 397 podstronie jeśli chodzi o te nowe nowe pady, ale to już trzeba sobie porównać jak z wielkością...
Chodzi o zdjęcie czapraków jeden na drugim żeby było widać różnice w wielkości bo że pikowanie inne to wiem 😉
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
13 grudnia 2016 13:23
chyba będzie ciężko uzyskać takie real photo, bo tych padów chyba jeszcze nie ma, a przynajmniej ja nie widziałam 🙁...
Zdjęcia sa i to pewnie gdzieś w tym wątku, chodzi o nowe pikowanie w sensie to z tym przeszyciem na dole, a nie te które ma byc od nowej kolekcji 😉
Livia   ...z innego świata
13 grudnia 2016 21:22
Sophia, jednego na drugim nie mam, ale może to ci da jakiś pogląd: http://re-volta.pl/galeria/foto/78799 🙂
Moze tutaj lepiej widać:
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
19 grudnia 2016 09:35
Dzisiaj jest promka w gnlu -15% na Anky to co jest na stanie  😍 😍 czaiłam się na ten srebrny pad, ale widzę, że już mi go ktoś zakosił :/
Czy ktoś się orientuje, czy w jakimś warszawskim lub wrocławskim sklepie stacjonarnym jest szansa znaleźć Anky z kolekcji starszych niż z 2 lat wstecz?  :kwiatek:
Dzisiaj jest promocja -20% na Anky w Dobrym Koniu 🙂
a czy ktoś przetestował już linię końskich kosmetyków Anky ? szukam opinii o suchym szamponie  :kwiatek: cena jest zachęcająca ale nie wiem czy nadaje się do prania ogona czy jest taki typowo do plam na sierści (niektóre typowo sierściowe  pozniej zostawia matowy włos więc do ogona słaba opcja) ?
Marti^^, żadnym suchym szamponem nie wypierzesz ogona. Była rozmowa o tym w wątku ogonowym 🙂
Te psikacze są dobre na umytą, krótką sierść, gdzie koń w międzyczasie przypadkiem się jeszcze upaćka.
Puma  wiem wiem bo tam też pisałam 🤣 no niestety przy -10 nie będę prała ogona nawet w wiadrze, wolę nie ryzykować tym bardziej że kilka koni miało podwyższoną temp ostatnio w stajni 😵. A że kobyłka się grzeje... to nie chcecie wiedzieć jak wygląda ogon, chciałam go jakoś podratować  🙄 bo nawet rozczesać się nie da.
Marti^^ Poczekaj aż mróz trochę odpuści i umyj ciepłą wodą w wiadrze, a potem na maksa powycieraj ręcznikiem. Nie ma co rozczesywać zaklejonych dredów bo szkoda włosów.
no tak musze zrobić, ile mogłam to mokrymi chusteczkami wyczyściłam  😂 😵 ale same wiecie ze to nie to co pranie  🤔
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
25 stycznia 2017 12:06
Czy ktoś wie kiedy ma się pojawić wiosenna kolekcja  😍? Zamierzałam sobie sprawić mały prezent i kupić jakiś pad, ale stwierdziłam, że w sumie to chyba chwilę się jeszcze wstrzymam 😀 
Livia   ...z innego świata
25 stycznia 2017 14:55
Racjonalna, to chyba gdzieś dopiero połowa lutego - początek marca 🙂 Sama jestem ciekawa, co będzie - mam tylko nadzieję, że nie znowu niebieski, różowy i czerwony 😉
Mi się marzy Anky bordo, ale taki na prawdę bordo, ciemny mocny kolor 🙂
[CIACH] - bez przesady, od tego masz wątek promocyjny.
tuch, nie na wiosnę, ale Twoje marzenia się spełnią 😉 W ogóle jakby ktoś chciał, to mogę na PW pokazać filmik z absolutnie genialnym, kolekcyjnym kolorem Climatroli. Ja się zakochałam i czekam z niecierpliwością.

Livia, no niestety, na wiosnę będzie i różowy, i niebieski... 🤣
Poza tym srebrzyste szarości i nawet ciekawa blada pistacja.









Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
25 stycznia 2017 23:05
Quanta ja chce Climatrole, ja!  😀
A wiadomo kiedy będzie nowe pikowanie? (w sensie kiedy wrócą do starego, równego pikowania. Odnoszę się do Twojego newsa sprzed paru stron 😉 )
Strucelka, w tej kolekcji wiosennej nie wiem na 100%, czy ANKY zdążyło zmienić szycia, ale zima 2017 na 1000% jest z poprawionym pikowaniem i standardy, jak się tylko wyprzedadzą z magazynu producenta, to każdy nowy będzie szyty już ładnie. Potwierdzone przez brand managera 🙂
Dava   kiss kiss bang bang
26 stycznia 2017 06:18
W tej kolekcji podobno bedzie jeszcze stare  😉
Livia   ...z innego świata
26 stycznia 2017 06:48
quanta, no nie, znowu czerwony i niebieski 😵 Te dwa kolory to już można w ciemno w każdej kolekcji obstawiać 😂

Ale ten srebrny może być ciekawy - coś jak Airflow 🙂
Czy ktoś z Was używał lub używa bryczesów Anky i może się wypowiedzieć na ich temat? Ciekawi mnie jak się użytkują  👀
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
26 stycznia 2017 09:26
quanta, o Boże ta pistacja <3 <3 mam jednak nadzieję, że już na wiosnę powróci stare pikowanie 😀

larabarson, ja mam jedne i są cudowne 🙂 super materiał, bardzo wygodne, szczerze polecam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się