kontakt z administratorem

Witam!

Proszę o kontakt moderatora ze mną gdyż moje konto zwariowało i nie mogę edytować swoich ogłoszeń pisze że ogłoszenie zostało usunięte a dalej jest widoczne w serwisie .
Livia   ...z innego świata
17 kwietnia 2017 13:47
bhdemeter, w sprawie ogłoszeń kontaktuj się z administratorem - root.
Proszę o pilny kontakt moderatora lub administratora portalu. Sprawa bardzo ważna !
Chodzi o przestępstwo z ar. 212 Kodeksu Karnego 🙁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 maja 2017 22:20
Kapiszon , to co prawda dotyczyło oszustw przy sprzedażach, ale pewnie ma zastosowanie do każdej innej sprawy (jeżeli chodziło o jakieś dane osoby obrażającej)
6. Dane osobowe, numery IP i wszelkie inne dane, podaję wyłącznie policji i prokuraturze na odpowiedni wniosek. Osobom prywatnym takich danych nie wydaję.

Dzień Dobry,

Czy jest możliwość usunięcia z archiwum, ogłoszeń które wstawiałam dawno temu, ogłoszenia są już dawno nieaktualne a nawet usunięte z mojego profilu a mimo to  nadal w wyszukiwarce się pojawiają i to wraz z moim numerem telefonu i adresem milowym.
Wolałabym aby te informacje nie były widoczne publicznie.

Proszę o informację co w tym temacie da się zrobić.
Proszę o kontakt administratora, w jednym z postów na forum bez mojej zgody podano moje dane osobowe.
Pilnie proszę o kontakt z administratorem. Chodzi o oszustwo, sprawa zgłoszona na Policję, Policja próbowała się kontaktować z adminami poprzez formularz kontaktu, jednak bez skutku. Pilnie proszę adminów o kontakt ze mną!
Witam wszystkich. Bardzo lubię re-voltę i często korzystam z informacji tutaj i kącika kup/sprzedaj jednak życie utrudnia mi ciągły problem z logowaniem,

Wywala mi non stop nieprawidłowe hasło.
Muszę co chwilę je resetować (zawsze podaję tu takie samo więc nie ma mowy o pomyłce).
Do tego jeżeli zaloguję się przez telefon to na komputerze już nie mogę się zalogować i na odwrót, ponieważ wyskakuje monit o niepoprawności hasła i znów muszę je resetować. Tak w kółko macieja 🙁


Pozdrawiam!
Czy jest możliwość odszukania usuniętego ogłoszenia z re volta? Dokładna przyczynę sprawy mogę podać jeśli to potrzebne, ale nie chce się tu rozpisywać.
vissenna   Turecki niewolnik
05 marca 2019 09:48
Czy jest możliwość odszukania usuniętego ogłoszenia z re volta? Dokładna przyczynę sprawy mogę podać jeśli to potrzebne, ale nie chce się tu rozpisywać.


W sprawie ogłoszeń kontaktuj się z administratorem - root
Proszę o sprawdzenie co tu się stanęło- dostałam maila, a ani nie sprzedaję, ani nie pytałam o żadnego Henniga.

"Hej,

Użytkownik budynio wysłał do Ciebie wiadomość prywatną w sprawie ogłoszenia:
"Hennig krótkie bloczki 17 cali"

Przeczytaj wiadomość tutaj:
http://ogloszenia.re-volta.pl/rozmowa/403785/

Nie odpisuj na tego e-maila - to automat!

pozdrawiam,
automat mailowy"
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 lipca 2020 09:12
Halo, czy leci z nami Moderator?? Nie wiem gdzie zapytać, ale dlaczego na towarzyskich został zamknięty wątek "wszystko o co chcielibyście a wstydzicie się zapytać"  🤔 🤔
A ja mam inne pytanko. Jakiś czas już temu pisałam do administratora, ale jest cisza. Znajomy prosi o pomoc, bo nie jest w stanie się w pełni zarejestrować. W sensie rejestruje konto, wszystko fajnie, ale nie dostaje maila zwrotnego i nici z tej rejestracji. Tylko administrator może tu coś pomóc?
vissenna   Turecki niewolnik
16 lipca 2020 15:36
A ja mam inne pytanko. Jakiś czas już temu pisałam do administratora, ale jest cisza. Znajomy prosi o pomoc, bo nie jest w stanie się w pełni zarejestrować. W sensie rejestruje konto, wszystko fajnie, ale nie dostaje maila zwrotnego i nici z tej rejestracji. Tylko administrator może tu coś pomóc?


Tak, tylko Admin. Modzi mają tylko możliwość modyfikacji postów na forum i nadawania ostrzeżeń.
Halo, czy leci z nami Moderator?? Nie wiem gdzie zapytać, ale dlaczego na towarzyskich został zamknięty wątek "wszystko o co chcielibyście a wstydzicie się zapytać"  🤔 🤔


I znów jest ten sam problem  🤔
Czy któryś mod może odblokować ten wątek?  :kwiatek:
Nie wiem czy to tutaj.

Mam od paru dnie problem z wątkiem "ciąża, wyźrebienie, źrebak"
Jak jestem zalogowana to wątek mi się nie otwiera - jest pusta biała strona. Problem dotyczy jedynie togo wątku zarówno na telefonie jak i na komputerze.
Po wylogowaniu zawartość jest wyświetlana  🤔wirek:

Helpunku  👀
Nie wiem czy to tutaj.

Mam od paru dnie problem z wątkiem "ciąża, wyźrebienie, źrebak"
Jak jestem zalogowana to wątek mi się nie otwiera - jest pusta biała strona. Problem dotyczy jedynie togo wątku zarówno na telefonie jak i na komputerze.
Po wylogowaniu zawartość jest wyświetlana  🤔wirek:

Helpunku  👀

Nie jesteś sama. Mi tez nie działa.
[quote author=Iskra de Baleron link=topic=92528.msg2968738#msg2968738 date=1616845798]
Nie wiem czy to tutaj.

Mam od paru dnie problem z wątkiem "ciąża, wyźrebienie, źrebak"
Jak jestem zalogowana to wątek mi się nie otwiera - jest pusta biała strona. Problem dotyczy jedynie togo wątku zarówno na telefonie jak i na komputerze.
Po wylogowaniu zawartość jest wyświetlana  🤔wirek:

Helpunku  👀

Nie jesteś sama. Mi tez nie działa.
[/quote]

U mnie niestety to samo
vissenna   Turecki niewolnik
28 marca 2021 12:43
Już wątek naprawiony.
Przepraszam za absencję w ciągu ostatnich 2 tygodni.
Stan cywilny zmieniałam 🙂
Viss
Gratulacje!  😀

A przy okazji możesz odblokować wątek - "wszystko o co chcielibyście ale wstydzicie się zapytać"?
Dziękuję  💘
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 kwietnia 2021 12:40
Jaka jest przyczyna zamknięcia wątku o koronawirusie?
root   szef wszystkich szefów
19 kwietnia 2021 12:55
Post został usunięty przez autora
Test post 🙂
spam
desire   Druhu nieoceniony...
28 stycznia 2024 15:31
Zmiana szaty graficznej ogłoszeń to może tu na forum powróciłby "ignoruj"? Błagam!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się