Stajnie w Lublinie

Olga   znak rozpoznawczy kwiatek we włosach  😁 
No no, owocanko (oO'😉 nie byłabym taka tego pewna! Mój mistrz drepcze wam po piętkach ! 🙂😉
A ja nie mogę być na zawodach. A przecież mój miszcz tak bardzo chciaaał i chciał. No niestety, spróbujemy next time ;D
If, leszczu 😀
po pierwsze to żelanko jak już :P
a po drugie to nie możesz sie ruszyć i pojechać otako? :P
ja też nie jadę w roli zawodnika, daję im fory  😁
pony   inspired by pony
27 maja 2009 21:10
mi sie kucyk zepsul i nie mam jak przyjechac
if czy Ty jestes iffo? ;d
a Ty bobo frut sie ucz a nie na forum siedzisz!o
połny, to jedź tym co i ja, albo z resztą ekipy 😉
ja sie ucze, intensywnie długo i namiętnie. ale muszę w międzyczasie stres rozładować
Tak, właśnie widać jak się uczysz,  😁

pony że wari rozumiem, bo kto innym  😅
Poniaku, iffo mi się przejadło ;DDD
Żelatynko ;D Nie, nie mogę pójść i się polansować z Bonza Pany bo wyjeżdżam. Będę się bujać w lakiereczkach gdzieś hen hen za Łodzią ;D
Coś mi się wydaje, że ta paskudna pogoda za oknem popsuje nam zawody  🤔 Bez haceli się nie obędzie.
popsuje, popsuje 🙄 i wszystkie inne plany 😵
Będę  z suszarką chodziła po parkurze  😁 
a ja słyszałam,że ma być ładnie.. ja chcę słoneczko na zawodach!
Ja już sama nie wiem, pogoda na tvn meteo mówi co innego, a na wp co innego  🤔
ALe ja tam nadal mam nadzieje ze bedzie ładnie !
Najprawdopodobniejsza jest ta z instytutu meteorologi UW:
http://new.meteo.pl/
a ktoś jeździ w Alexandrze?:P
[b]Malaaa[b] ja w Aleksandrze trzymam swojego prywatnego konia jeśli chcesz cos wiedziec to pisz na gg 9155830 lub na Pw
nie. nie... tak się pytam, żadnych konkretów🙂 myślałam,że może ktoś będzie tam jutro z re-voltowiczów😉
a ja się dowiedziałam, że również będę 😅 🏇
będę robić za luzaka i fotografa, a jak będzie trzeba to i za obsługę toru 😂
w co, jednak, tak chętne wchodzić nie będę 🤣
oo.. grono się powiększa  😅 Zygzak jak można Cię rozpoznać? 😁
A ja raczej nie dotrę 🙁. W taką pogodę nawet mi się nie chce ruszać z domu, z resztą nie mam transportu 🙁.
o buu🙁( szkoda🙁(
A no ja żałuję... Tyle voltowiczek będzie... Może innym razem 🙂.
no ja mam nadzieje:P bo jak nie to  🤬 😀
jeśli pogoda się nie zmieni to marnie to widzę 🙄
fin  miejmy nadzieję, że nie będzie padać i wyjdzie słoneczko, chociaż na chwilę  😀

edit: Właśnie sprawdzałam pogodę . Ma padać i możliwe burze, w dodatku ma wiać  🙄
Nikaa weź mnie nie strasz dobraaaa?!  😉
ehh... ta pogoda teraz to jest do d... 😤


Malaaa jak rozpoznać? hm... a tego to nie wiem 😉 na pewno będę się pałętać koło karej, śląskiej kobyły w beżu  🤣 ewentualnie w zwykłych spodniach się na nią wgramolę jak jeździec pójdzie parkur oglądać 🤣
Zygzak   ja sama jestem przerażona i zła, bo myślałam że będzie pięknie i ciepło. A tu proszę, zapowiada się jeszcze gorzej niż dzisiaj. Mam nadzieję, że nie sprawdzą się te prognozy  😀iabeł:
Ile kosztuje dzierżawa konia w bonanzie . Czy w koszcie tej dzierżawy jest wliczony pensjonat czy trzeba osobno płacić? Jakie są tam obecnie konie do wydzierżawienia?  😉
pony   inspired by pony
30 maja 2009 16:10
kuc 400
duzy kon 500
Zygzak jak ma wiać to trzeba będzie pomóc Doktorowi jako ekstra obsługa toru. ale nie martw się pewnie ja zostanę zaprzęgnięta do tej roboty  😁 ale za to bedzie dobre miejsce na zdjęcia 💃
Enii tak jak napisała pony, do pensjonatu nic dopłacać nie trzeba. płacisz za weta i kowala zdaje sie, a co do wyboru koni-rewelacji nie ma. będzie do dzierżawy chyba fajna skacząca kobyłka Manta taki wiekszy kucyk, ogólnie kucyków zatrzęsienie a z dużych koni to młodziaki 😀iabeł:

ja będę się lansić w kurtce w kratkę skoro ma być zimno i padać :/ szukajcie osobnika z dziwnym kolorem lakieru na paznokciach (nie moge sie zdecydować między żółtym, fioletowym, brązowym, rózowym, zielonym a niebieskim :hihi🙂
To jak takie ceny bez pensjonatu to w sumie tanio. Mantę znam jeszcze za czasów kiedy śmigałam w Bonanzie ..chyba ze to jakaś inna 😉  Potrzebuje konia na wydzierżawienie na miesiąc w celu odświeżenia umiejętności po roku niejeżdżenia. Może być kuc byleby był spokojny i dało się z nim coś zrobić i trochę poskakać. Jeśli macie jakieś info o koniach/kucach do dzierżawy to poprosiłabym o info na PW  :kwiatek: bo jeśli nie będzie nic interesującego to nie opłaca mi się do bony jechać.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się