sklepy internetowe

Ogromny plus dla sklepu Dobry Koń!  :kwiatek: Wysyłka ekspresowa, zamówienie zgodne ze złożonym, w gratisie próbki Pro-Linen. Bardzo miła odmiana, bo po Bergo bałam się zakupów online  🙄... Promocja z kodem na black friday była bardzo okazyjna  😍. Za derkę, kantar i wysyłkę zapłaciłam mniej niż za samą derkę bez promocji.  😀iabeł:
+ dla Equishop - zadzwoniłam że potrzebuję kantar "na już" - pani podeszła do półki, sprawdziła że na pewno jest, przesłany za pobraniem na drugi dzień rano był już u mnie.
Livia   ...z innego świata
20 grudnia 2016 10:40
Ode mnie mega plus dla Konika - chyba nigdzie nie da się tak dogadać, jak tam 😜
Duży plus dla konik.com.pl

W niedzielę złożone zamówienie, we wtorek paczka u mnie  😍
duży + dla Dobrego Konia
Szybko, sprawnie, super kontakt 🙂
Jest teraz jakiś kod rabatowy do animalii? 👀
Mega plus dla animalii, biotyna zamowiona we wtorek, w srode juz u mnie  💘
Niestety minus dla agrokompleks pasze. Zamówiłam wysłodki, które mieli na stanie 14 grudnia, przy odrobinie dobrej woli pocztexu dziś je może dostanę  🤔
Wielki plus dla Konika, jak zwykle 🙂 Mimo problemów z wymianą rękawiczek wszystko dotarło przed świętami 🙂
Do końca roku promocja na wszystkie kolekcje na koniku.  🏇 🤣
Plus dla GNL 🙂
Zdążyli przed świętami, i oczywiście telefony jak tylko pojawia się coś do wyjaśnienia. Sprawnie i szybko 🙂
Czy ktoś z was zamawiał w Sklep-Skoczek popręg Kentaura z fartuchem?
Zamówiłam 16 listopada, obsługa sklepu zwala wine na Kentura, ze jeszcze nie uszyli..
Mial może ktoś podobny problem?
Czy ktoś z was zamawiał w Sklep-Skoczek popręg Kentaura z fartuchem?
Zamówiłam 16 listopada, obsługa sklepu zwala wine na Kentura, ze jeszcze nie uszyli..
Mial może ktoś podobny problem?


Znam właścicielkę osobiście 🙂 Jest bardzo rzetelną osobą i nie zdarzyło mi się żadne opóźnienie w zamówieniu (a kupuję u nich dużo). Skoro mówi, że nie uszyli to znaczy że jeszcze nie uszyli 😀
Nique, dzięki, uspokoiłaś mnie  :kwiatek:
Dominika Kentaur to najbardziej nieogarnięta i spóźnialska firma świata, raczej wierzyłabym sklepowi. Czesi żyją w innej rzeczywistości 😉
Nique, dzięki, uspokoiłaś mnie  :kwiatek:


Nie ma sprawy. W razie "W" będę mogła zadziałać osobiście bo stoimy z końmi w jednym pensjonacie i mocno ze sobą "koleżankujemy" 🙂 Ale na pewno nie masz się czego obawiać. A Kentaura to faktycznie zlać po d***e  🤬
Ode mnie plus dla http://healthyhorse.pl/ za miłą obsługę, dobry kontakt i szybki czas realizacji mimo okresu świątecznego (wysłane w wigilię doszło dziś 😉 ) 
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
28 grudnia 2016 22:52
Pisałam to już kilka razy, ale muszę się powtórzyć: Kocham animalię miłością wielką i dozgonną- zamówienia złożone wczoraj po 12, dzisiaj przed 12 już w stajni w Jaroszówce...
Ogromny plus dla konika (oraz InPostu)
Wczoraj wczesnym popołudniem zamówienie (fakt, że z komentarzem: potrzebuję pilnie). Przesyłka w ciągu 2 godzin w paczkomacie, dziś rano w oddziale w moim mieście, czyli jeszcze dziś ją odbiorę  😍

Edit: paczka już w paczkomacie  😅 😅 😅 😅
Wielki minus dla GNL, sprawrę uratował przeprosinowy rabat
Livia   ...z innego świata
29 grudnia 2016 18:41
Ode mnie giga plus dla Konika za szybkość realizowania zamówień i za bardzo miły prezent na święta 🙂
Ma ktoś doświadczenia ze sklep-mustang.pl?
Złozyłam zamówienie 27.12, od razu zapłaciłam szybkim przelewem, wczoraj (28) napisałam do nich, chcąc zrezygnować z jednej rzeczy. Nie mam żadnej wiadomości, ani o wysyłce, ani odpowiedzi na mojego maila, jedynie automatyczne potwierdzenie zamówienia.

Mają jakąś przerwę świateczną czy co?
Ogromny plus dla http://unique-equine.eu/ za szybką wysyłkę 🙂
Ma ktoś doświadczenia ze sklep-mustang.pl?
Złozyłam zamówienie 27.12, od razu zapłaciłam szybkim przelewem, wczoraj (28) napisałam do nich, chcąc zrezygnować z jednej rzeczy. Nie mam żadnej wiadomości, ani o wysyłce, ani odpowiedzi na mojego maila, jedynie automatyczne potwierdzenie zamówienia.

Mają jakąś przerwę świateczną czy co?

O tak, komunikacja nie jest ich najmocniejszą stroną 🤬 ale nie martw się finalnie pewnie do Ciebie zadzwonią
AnnaCeZetKa to w takim razie jutro zadzwonię tam, zależy mi na czasie .Dzięki,  trochę mnie uspokoiłas :kwiatek:
Ogromny plus dla konik.com.pl. To co szukałam było u nich pod ręką, w dodatku trafiłam na fajną promocję pasa do lonżowania(akurat w rozmiarze mojej kobył), a wysyłka ekspresowa :kwiatek:
Ode mnie plus dla beckersport.pl. Mega szybko  🙂
desire   Druhu nieoceniony...
05 stycznia 2017 20:11
ode mnie spóźniony, ale ogroooomny plus  dla Jarpola za świąteczną wyprzedaż, szybko miło no i wysyłka w cenie.  😍
KoniaraHors   Pamiętaj ,będę z tobą galopować do końca
05 stycznia 2017 21:16
Z mojej strony duży plus dla GNL , zamówiłam w niedzielę na wtorek rano było .
Ma ktoś kod rabatowy do BERGO ? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się