Końska Rewia Mody cz. X (2016)

lusia722, haha ja tak samo, kupuję co akurat trafię ciekawego w dobrej cenie 😀 ale uwaga! zamówiłam! oberżynę Caball o której marzę od 2 lat!

Livia, rozmiar mniejszą bym widziała- po co oni pchają pasy w taką derkę do wyglądania?
wątek zamknięty
Livia,  - ale cukieras! 😀 Masz na zywo porownanie do fioletu niciaka z 2010? Podobne? Bo nie wiem, czy jarac sie na cottona czy odpuscic 😉
Siwaa, - te kantary sa rewelka, ale zlote okucia dosc szybko przestaja byc zlote w nich :/ Kolor przepiekny!
wątek zamknięty
Ja dzisiaj ogladalam ta kolekcje na zywo. I jest super 💘
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 grudnia 2016 00:10
Burza Czekam na fotki, dobry kolor dla Piorka.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 grudnia 2016 07:43
Burza, miałam kiedyś rozmiar mniejszą i ledwo się dopięła na klacie, a zad był wtedy w połowie goły 😂 Dlatego chyba zostają nam jednak troszkę większe rozmiary, mimo sukienkowego wyglądu 🙂 A pasy też nie wiem po co, wręcz wolałabym derkę bez nich.

keirashara, dziękuję 🙂 Ten fiolet teraz jest cieplejszym odcieniem i bardziej nasyconym - mogę porównać derki w razie czego, bo cottona Violet już nie mam 🙂

Któraś się skusiła może na Niciaka Mid blue? Kusi mnie jeszcze ten kolor, ale najpierw chciałabym zobaczyć jakieś real fotki 🙂
wątek zamknięty
Livia ładny ten fiolecik rzeczywiście 🙂
Burza pochwal się oberżyną na gniadym koniecznie 😉
wątek zamknięty
Siwaa, - te kantary sa rewelka, ale zlote okucia dosc szybko przestaja byc zlote w nich :/ Kolor przepiekny!


A wie ktoś może, czy te eskadronowe złocenia też się tak szybko wycierają?
wątek zamknięty
lusia722, to pewnie w połowie stycznia, ale myślę że trafiony zatopiony będzie 😍
Livia, aaa no tak klata to kłopot 🙁 prawda? jaki procent ludzi ich realnie potrzebuje? 🙂
palemka, si si <3
wątek zamknięty
prawda? jaki procent ludzi ich realnie potrzebuje? 🙂

Ja np. nie kupuję derek polarowych bez pasów, bo nie lubię się martwić, że jak zostawię w niej konia do wyschnięcia i postanowi się w niej wytarzać, to derka się totalnie zsunie.
wątek zamknięty
Ja tak samo... Mnie koń zamordował mojego Caballa MIMO pasów, nie wiem, jak to zrobił - ale nie wyobrażam go sobie zostawić w derce posiadającej tylko sznurek pod ogonem dłużej niż 5 minut. 😉 Z tym, że derka miała pasy odpinane z obu stron, więc jak ją narzucałam na konia na rozstępowanie po treningu, to nic się nie plątało. I to rozwiązanie było całkiem wygodne. I mam nadzieję, że jednak się uda tą derkę zszyć...
wątek zamknięty
Model nie bardzo chciał współpracować, muszę poprawić, no ale i tak jestem zakochana strasznie. 😜 😜 😜

wątek zamknięty
flygirl cudownie wygląda  😍
wątek zamknięty
flygirl, komplet klasyka ale samo foto piękne 🙂
wątek zamknięty
flygirl, - rewelka! 😍 No przecudeńko!
wątek zamknięty
No ja potrafię co minutę patrzeć na te foty, a jak mu robiłam te zdjęcia i on już był taki zdezorientowany czemu nie wsiadam i za mną łaził, to od niego uciekałam, żeby spojrzeć z daleka na to cudo. 😂 A na początku mi tak szkoda było go założyć w ogóle. 🤣
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 grudnia 2016 15:01
flygirl, bardzo elegancko!

My się przypomnimy z młodym w Mango 🙂

wątek zamknięty
Czy mógłby mnie ktoś poratować i powiedzieć co to za czaprak? Z góry dzięki i wesołych 😉
wątek zamknięty
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
26 grudnia 2016 17:28
Szaaman, wygląda jak CS lato 2016 😉

wątek zamknięty
Livia, śliczny ten twój młody i super mu w mango  🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 grudnia 2016 18:57
palemka, dziękuję bardzo 🙂
wątek zamknięty
olciiik, serdecznie dziękuję  :kwiatek:
wątek zamknięty
flygirl, tak jak nie lubię brązów, tak tym razem jestem absolutnie zachwycona! Przepięknie!
Livia, trochę ciepła w te niezbyt ładne dni 🙂
wątek zamknięty
Wiecie może czy dostanę gdzieś owijki pasujące do tego granatowego gagatka?  Niechaj będą w brązie lub granacie, mnie to rybka, byle odcień się zgadzał  😵

edit: zmniejszyłam zdjęcie  😡
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 grudnia 2016 19:04
anai, dokładnie, to kolor dobry na "ocieplenie szarówki" 🙂
wątek zamknięty
A jakby ktoś chciał kantarek dla psujów... Filmik Fota
Tego już mu się nie uda zabić. : P Ale ze względu na piękny kolor chyba i tak zostanie kantarkiem wyjściowym. 😀
U tego Pana zamówiony.

A żeby było ciekawiej, podszycie jest czerwone. Nie spodziewałam się, ale bardzo mi się ten pomysł podoba a i brudzić się będzie mniej.
wątek zamknięty
Sivrite, zdjęcie się nie wyświetla... A szkoda, bo przydałby mi się kantar nie do zabicia. 😁 To od p. Pokory ze Służewca?
wątek zamknięty
Sivrite, zdjęcie się nie wyświetla... A szkoda, bo przydałby mi się kantar nie do zabicia. 😁 To od p. Pokory ze Służewca?


Poprawione. : ) I dołożona jeszcze fota, na koniu zapomniałam zrobić.

Tak, od niego.
wątek zamknięty
flygirl, super ekstra ten brąz, ale myślę, że szał robi ogolony koń :P Ciekawe jak na zwykłym gniadym będzie wyglądał, czy się nie zgubi.

A ja mam normalne zdjęcie słit kantarka dla konisia 😁

wątek zamknięty
Budyń, w tym kantarze to jednak każdemu do pyska. : D Foty swojego już nie zrobię, bo został kantarem pastwiskowym, a Scar niestety uwielbia panierować głowę. : ) Też się z Was troszkę podśmiechują w stajni z tego kantara? : P
wątek zamknięty
Sivrite, no pewnie :P Zwłaszcza, że to wałach. A o panierowaniu proszę przy mnie nie wspominać nawet, ten kantar ubrałam mu na kilka minut do zdjęć...

KLIK

Także po dwóch ubraniach do fotek już musiałam go brać do prania 🤣 Będzie jako wyjściowy, bo mi go szkoda, mimo że z promocji kupiony:P

Za duża fotka.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.