Końska Rewia Mody cz. X (2016)

budyń no też mi się tak wydaje 🤣 ale z drugiej strony on jest tak piękny nawet bez konia, że już nic nie sprawi, żę przestanie mi się podobać. 😎
wątek zamknięty
Budyń mam ten sam model ale granatowy  😍 ale zdjec jeszcze nie posiadam, super wyglada na twoim! 🙂😉))

Czekam tez na foty Brillianta Copper i Jarpola Miód, oba sa szalowe na gniadym  💘
wątek zamknięty
budyń, flygirl też się skusiłam  😂 ale jest tak uroczy, że poza przymiarką czeka na swoją premierę  😉

flygirl to mustangbrown, prawda? Zachwycający  😍
wątek zamknięty
Mam foty!

Brilliant Copper




Jarpol wyszedl niestety przepalony wiec przy innej okazji 🙂

wątek zamknięty
marlin1990 tak, mocno się zastanawiałam nad brilliantem, bo widziałam na żywo a cottona nie, ale nie żałuję 😀 teraz czas polować na jakiś następny, myślicie, że szary by mu pasował? 👀
wątek zamknięty
faith- ależ kurde cudowny ten twój koń! I fajnie mu w tym kolorze.
wątek zamknięty
faith super! 😍
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
28 grudnia 2016 12:51
faith, jesu, jesu jakie on ma mądre oko! <3 Fajniasty jegomość!


Mój pedantyczny mózg tylko płacze nad brakiem dziubka przy przednim łęku oraz braku jakiegokolwiek żelu, ale ja mam schiza na tym punkcie 😁
wątek zamknięty
Moon hahahahahha, faktycznie zapomnialam o dziobku, postaram sie nastepnym razem  😜

ashtray, tunrida dziekuje!  :kwiatek:
wątek zamknięty
faith Chyba już wiem w jaki kolorek celować dla swojej, do pyska mu!
Kucynka w merlocie, przyznam, że kolor bardzo przypadł mi do gustu 🙂
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p235x350/15726301_706472922855637_565183042416517797_n.jpg?oh=b2b481daeebda95885b7184ca1573a15&oe=58E5550F[/img]
wątek zamknięty
faith, ładnie ale nie umarłam, no i KONIECZNIE dzióbek :P
Haffek, jak cudownie 😍 i koń i szmata cudo 😍
wątek zamknięty
Zadziwiłyście mnie z tym dzióbkiem. Od jakiegoś czasu rzucały mi się w oczy tak ułożone czapraki, ale nie widziałam (i nadal nie widzę) w tym żadnego sensu. Nie zaobserwowałam nigdy nawet zmierzwionej sierści w okolicy kręgosłupa ani kłębu, bo rozumiem, że o to chodzi, żeby czaprak do nich nie przylegał i nie obcierał?
Ale podejmuję wyzwanie! Porobię dzióbki i zobaczę, czy mnie grom z jasnego nieba strzeli, że coś się zmieniło. : D
A tu koń bezdzióbkowy w burgundowym Jarpolu. Nie wygląda na nieszczęśliwego. : P

wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
28 grudnia 2016 22:14
Sivrite, napisałam że to po prostu mój schiz - nie lubię jak tak czaprak leży płasko na kłębie i już. Mimo że też nigdy nie obtarł mi się koń od nie-zrobienia dziubka. Porównuje to trochę do uczucia, gdy zimą masz długo czapkę na głowie - mnie wtedy swędzi czoło strasznie i się przeważnie rozczochrowuję ;p
Tak samo nie uznaję jazdy bez żadnego żelu, nawet z dopasowanym siodłem. Ale to moje prywatne halucynacje 😉
wątek zamknięty
Sivrite, napisałam że to po prostu mój schiz - nie lubię jak tak czaprak leży płasko na kłębie i już. Mimo że też nigdy nie obtarł mi się koń od nie-zrobienia dziubka. Porównuje to trochę do uczucia, gdy zimą masz długo czapkę na głowie - mnie wtedy swędzi czoło strasznie i się przeważnie rozczochrowuję ;p
Tak samo nie uznaję jazdy bez żadnego żelu, nawet z dopasowanym siodłem. Ale to moje prywatne halucynacje 😉


Rozumiem, ale Burza również dopisała, że dzióbek jest koniecznością, a Faith kajała się, że zapomniała, wiec też miała zamiar go zrobić/zazwyczaj robi. Więc z ciekawości sprawdzę, a co mi tam. : P
wątek zamknięty
Jakbym to przeczytała jeszcze pół roku temu, to bym w ogóle nie wiedziała o co wam chodzi z tym dziubkiem. Ale luzakując wszyscy w stajni mi zwrócili na to uwagę i od tamtej pory też mam już takie schizy. Nie wiem, czy wcześniej jakiś koń mi się obtarł od nierobienia tego, bo zwyczajnie w szkółkach nie zwracałam na to uwagi kompletnie, w ogóle mi to do głowy nie przyszło. A teraz nie wyobrażam sobie tak po prostu czapraka położyć. 🤣

Haffek szał 😍
wątek zamknięty
Moon mam dokładnie to samo i z "dziubkiem" i z żelem 😎 a jak już osiodłam, wsiądę i zobaczę, że dzubek jest niewystarczający potrafię zejść i przesiodłać, bo mój chory umysł myślałby całą jazdę tylko o TYM 😤 mam też kilka czapraków "bezdziubkowych"- szczerze ich nienawidzę, chociaż koń nigdy mi się nie obtarł  😂
wątek zamknięty
Ja zawsze robię aj waj jak wsiadam i widzę, że czaprak zjechał i nie ma dziubka i myślę później, czy by lepiej nie poprawić, ale jakoś nigdy nawet tego skrawka grzywy nie zmierzwiło :P Także nie robię takiego dramatu, ale z żelem hmm, warte przemyślenia.
Haffek, czaprak spoko, ale rzuca mi się strasznie w oczy to poszarpane golenie przy słabiźnie i nie mogę wzroku oderwać 😁
faith, ładnie, ale tak schludnie po prostu. Ale co masz za siodło? Wygląda na fajne dla krótkonożnych.
wątek zamknięty
Sommer Opus, tybinka 34cm chyba 🙂
wątek zamknięty
faith, 38cm od zamka, ale w praktyce jest krótka bardzo, bo zamek wysoko stosunkowo. W innych siodłach byłaby 36cm.
A w temacie: świetnie ten twój koń wygląda w tym czapraku  😍
wątek zamknięty
faith, mimo, że ten kolor wydaje mi się spraną morelą, na Twoim chłopaku wygląda ładnie 🙂
Sivrite, burgund pasuje siwkom, super!
Haffek, rewelacja! To ten nowy heritage?

(Dzióbek w tym znaczeniu raczej przez "ó" od "dzioby", dziubek jest od "dziubać" czyli kłuć czym ostrym. Też staram się robić dzióbek 😉)
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny 😀 Dzisiaj udało mi się dopasować do lamówki owijki jarpola, potem wrzucę fotkę.
budyń Niestety goliłam w stajni ''po ciemku'' i na szybko, ale już poprawione 🙂
anai Tak dokładnie  😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 grudnia 2016 15:51
Miałam okazję dzisiaj obfocić Niciaka Light Purple 🙂



wątek zamknięty
faith bardzo ładnie, ale faktycznie czaprak trochę blady 🙂
haffek Mega mi się podoba to zdjęcie  😍
livia słodko  🤣 właśnie kupiłam prestige lucky i zastanawiam sie czy kupować PD czy DL czapraki  👀
wątek zamknięty
Nie mogę się doczekać testowania nowego racinggreen'a heritage  :kwiatek:
I bez konia oczy cieszy  😍
Postaram się fotkii wstawić
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 grudnia 2016 18:41
dairoxroxi, dzięki 🙂 Problem jest spory, bo DLka wygląda jak derka, a PD jest takie na styk - pytanie, czy lepszy czaprak ciut za mały, czy o wiele za duży 😁
wątek zamknięty
Zadziwiłyście mnie z tym dzióbkiem. Od jakiegoś czasu rzucały mi się w oczy tak ułożone czapraki, ale nie widziałam (i nadal nie widzę) w tym żadnego sensu. Nie zaobserwowałam nigdy nawet zmierzwionej sierści w okolicy kręgosłupa ani kłębu, bo rozumiem, że o to chodzi, żeby czaprak do nich nie przylegał i nie obcierał?

Chodzi o to, żeby czaprak nie leżał na kręgosłupie.
wątek zamknięty
Ad dzióbka to kiedy położymy szmatę na płasko to naciska i leży bezpośrednio na kręgosłupie- może koń od tego nie zdechnie ale może być mocno niemiłe 😉
wątek zamknięty
Burza dzióbek dobrze opisałaś 🙂 po prostu czaprak ciągnie i naciska niepotrzebnie 🙂 hmmm a jak ktoś mocno skarpetki naciągnie w górę że aż ciągną palce? Albo jakieś ubranie co jest tak obcisłe że aż gniecie?  Mi się wydaje, że sprawia to dyskomfort w ruchu i niepotrzebny kolejny ucisk.
wątek zamknięty
Burza dzióbek dobrze opisałaś 🙂 po prostu czaprak ciągnie i naciska niepotrzebnie 🙂 hmmm a jak ktoś mocno skarpetki naciągnie w górę że aż ciągną palce? Albo jakieś ubranie co jest tak obcisłe że aż gniecie?  Mi się wydaje, że sprawia to dyskomfort w ruchu i niepotrzebny kolejny ucisk.


Przyznam, że nigdy nie udało mi się tak założyć skarpetek. : D Ale jak napisałam - podejmuję wyzwanie i będzie dzióbkowane. : ) Zmiana w sam raz do zmiany siodła. : D

Livia, Fioletowy jest chyba jedynym kolorem, za którym nie przepadam na fryzach. Kare widzę raczej w nasyconych kolorach, jak u Walkirii.
wątek zamknięty
Bacik90, dokładnie 🙂

Sivrite, próbuj!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.