Naczółek, naczółki

Mój nowy klejnocik od horse_art  😍

Uuu, ale wykopuję 😉


Odrobina ujeżdżeniowej próżności na Nowy Rok:

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
02 stycznia 2017 18:05
Ojoj 😍 co to jest ten po lewej? Masz może lepszą fotkę?
"Po lewej BR Crystal Rocks", "Po prawej BR Rectangular Cups".
Cena  😲
Polecicie jakis niezbyt drogi naczółek do brązowego ogłowia? Najlepiej lekko opadajacy, nie cały w brylantach ale jakies zdobienia mogą byc. Wszedzie widze tylko czarne  🙄
Mniam mniam  😍
Time, piękny 🙂
Polecicie jakis niezbyt drogi naczółek do brązowego ogłowia? Najlepiej lekko opadajacy, nie cały w brylantach ale jakies zdobienia mogą byc. Wszedzie widze tylko czarne  🙄


w equiplaton, ja kupiłam tam cudo - złote kamienie na brązowej skórce
Kto obecnie zajmuje się robieniem naczolkow?
Equiplaton nie polecam, chyba że chcesz produkt na przyszły rok, brak kontaktu, przeciągnie i oszukiwanie to możesz próbować coś dogadać 😉 na pewno nie polecam płatności z góry.
W wątku o ogłowiach więcej wypowiedzi niezadowolonych klientów.

Quanta zbierała zamówienie na jakieś zagraniczne naczółki. Może jeszcze aktualne?
Zbierałam, naczółki już przyszły i są po prostu boskie, ślicznie leżą, błyszczą niesamowicie i robią mega wrażenie. Mam już kilka chętnych osób i powoli będę szykować się na kolejne zakupy - można zamówić dowolny rozmiar, nawet jakieś ekstra długie.

przepiękny ten naczółek

quanta możesz wysłać jakiś cennik? Bo możliwe że się skuszę bo opadający naczółek z ogłowia premiere orelans na głowie mojego konia wygląda tak...



Tutaj wrzucałam wszystkie informacje:

[url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,43218.msg2614572.html#msg2614572]http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,43218.msg2614572.html#msg2614572[/url]

Niestety to jest powszechna bolączka - koni o szerokich czołach jest dużo, ja w prawie wszystkich ogłowiach wymieniam naczółki na dłuższe niż te fabryczne. Ale też na ładniejsze 😁
quantanamera, naczółek absolutne zjawisko 🙂
Czy kupując naczółek SC (do munsztuka/rurki) mogę liczyć, że będzie dłuższy od takiego samego zwykłego? Jeśli tak, to i ile mniej więcej?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 maja 2017 17:20
Widział ktoś gdzieś naczółek taki jak na fotce, ale żeby pasek na środku nie był brokatowy, tylko po prostu biały?? Bardzo mi się spodobał, ale mi małż się buntuje przed brokatem 😁 a to dla jego konia miałby być 😉
Jeśli któraś z Was chciałabym zamówić naczółek z tej strony: klik proszę o info na pw. (więcej o tych naczółkach pisała quanta w wątku o zamówieniach zbiorowych).
Podbijam, chciałabym zamówić naczółki najpóźniej w weekend.
Trafił ktoś może na naczółek czarny z czarnymi kamieniami, ale z mocnym blingiem?  😉
Oglądałam filmik Quanty i naczółek BR błyszczy tak, jakbym chciała, tylko na filmie jest ten czarno-srebrny chyba.
A są z takim efektem z kamieniami? Miałby ktoś fotkę/filmik czy czarne-czarne też się tak ładnie błyszczą? (Quanta?  😁 )
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
24 marca 2018 20:24
Odkopuję. Czy ktoś używał/ używa naczółka z Magic Tack?
odkopuję, czy jest gdziekolwiek do kupienia budżetowy naczółek full opadający, czarny, bez żadnych lakierków czy kryształków?
już mi się cierpliwość kończy bo widzę same kryształkowe 🙁
odkopuję, czy jest gdziekolwiek do kupienia budżetowy naczółek full opadający, czarny, bez żadnych lakierków czy kryształków?
już mi się cierpliwość kończy bo widzę same kryształkowe 🙁


Zupełnie bez ozdób, zwykły, czarny, skórzany? Coś w ten deseń?
dokładnie coś w ten deseń 😉
Jest do dostania gdzieś w sklepie naczółek w kolorze havana na szerszą potylice? Wszystkie jakie widzę są na chude paski 🙁 może być zwykły/opadający/błyszczący nie ma znaczenia...
Odkopuję temat naczółkowy 🙂
Mam konia o dość nietypowym łbie. Ogłowia niby Fulle, ale z tych mniejszych a naczółki wtedy totalne mózgościski. Koń ma chyba szerokie czoło.
Miałam wcześniej opadający, który na koniach pow. 170cm opadał, nawet aż za dużo. A tu na moim aktualnym koniu zonk: prawie mózgościsk  🤣
Zmierzyłam na płasko, po prostej i miał on 41cm. Poniżej pokazuje zdjęcie jak to wygląda mniej więcej w naczółku, który bym chciała, żeby opadał więcej: (to drugie foto z boskim koreczkiem robione jak sobie czółko rozciął, były zszywki i rana miała oddychać)



No i pytanie teraz, w ile centymetrowy naczółek celować?
Prawdopodobnie padnie na naczółek z Kawala "Luna". Baaaaardzo mi się podoba. Dowiedziałam się od nich, że ten model naczółka  full/xFull ma 46cm., a cob/full  ma 43 cm.
Jest ktoś mi w stanie mniej więcej określić ile większy naczółek najlepiej brać? Czy po prostu przymierzyć od paska policzkowego do paska policzkowego centymetrem i brać ten co mi bliżej wyjdzie? Jeszcze mam trochę czasu na zakup, bo chwilowo jestem w trybie oszczędzającym finanse, ale już mi się te naczółki wszystkie sypią i trzeba myśleć.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
08 lutego 2021 17:40
BlueHorse Mam dokładnie taki sam problem, ogłowie mały full, a paski policzkowe to nawet cob, a naczółek 42 cm który powinien opadać jest opięty jak siatka na baleronie 😵 i wbija pasek potyliczny w uszy :/ Najlepiej weź sobie miarkę miękką, weź konia, ubierz ogłowie i tą miękką miarkę ułóż na czole na tak jak byś chciała, żeby leżał naczółek, wyjdzie Ci odpowiednia długość.
BlueHorse, nie chrzań się, bierz tego KaWala, nic większego chyba nie znajdziesz. :P Sama mam araba, więc szerokoczołego Coba i wszystkie standardowe są na niego za małe, a KaWalowe opadają i to mocno. Mam właśnie te 43 i śmiem strzelać, że opadałby tam, jak na tym zdjęciu na górze, czyli prawie w ogóle. Jeśli taki chcesz, to raczej właśnie Cob, ale dla mnie to zdjęcie na górze to nie jest opadający naczółek w ogóle. 😀 Brałabym ten Full. Lepszy centymetr za długi niż centymetr za krótki i paski policzkowe na oczach.
On nie był typowo opadający ale na koniach o mniejszym czole wyglądał cudnie, teraz to i tak jest już bez jednej cyrkonii, i cały matowy.

Dzięki dziewczyny, jeszcze mogę popróbować naczółki od jednego, niemałego konika z naszej stajni, pomierze dokładnie i bardzo możliwe, że wezmę ten full/xfull. Potem obiecuje fotkę 😉
On nie był typowo opadający ale na koniach o mniejszym czole wyglądał cudnie, teraz to i tak jest już bez jednej cyrkonii, i cały matowy.

Dzięki dziewczyny, jeszcze mogę popróbować naczółki od jednego, niemałego konika z naszej stajni, pomierze dokładnie i bardzo możliwe, że wezmę ten full/xfull. Potem obiecuje fotkę 😉


Ja miałam wczoraj zrobić zdjęcie swojego nowego rose golda z KaWala, ale no wiecie... Mózg mi zamarzł razem ze stopami. 😀 Ale jak wychodziłam ze stajni, to się z koleżanką śmiałyśmy, że mój koń aż oślepia. 😀
Więc... Zakupiłam naczółek KaWal Luna, Full/xFull 46cm. szerokości mierzonej  na płasko. I wam powiem, że zastanawiałam się czy nie będzie za duży a przeszedł, hmmm... Powiedzmy w sam raz :P Wygląda ładnie, podoba mi się. Powiem, że spodziewałam, się że te świecidełka będą drobniejsze i subtelniejsze, no ale w sumie wygląda nienajgorzej. Tylko na szybko na razie zamontowałam na ogłowie treningowe, muszę jeszcze do mojego na zawody zobaczyć czy pasuje. Ciekawa też jestem jak będzie się komponował z nausznikami wyciszajacymi Eskadrona 😉 Zobaczymy.



Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się