wasze ulubione seriale

smartini   fb & insta: dokłaczone
30 grudnia 2016 22:04
xxagaxx, mi się strasznie spodobało. Wiadomo, to nie Westworld i gdzieś w 4 sezonie ciutek grubą nicią szyte ale właśnie ta różnorodność klonów jest olśniewająca, aktorka odwaliła kawał dobrej roboty bo każdy z klonów jest inny, ma inną mimikę, gesty już nie mówiąc o akcencie i osobowości. SZACUN (a na końcu jest ich łącznie 7 + dwie, które szybko odpadły więc niewiele można o nich powiedzieć) a najfajniej jest jak się jadna za drugą przebiera i aktorka to odgrywa (jeden klon udający drugiego). Zaciesz mam z samych takich smaczków 😀
Moon, właśnie widziałam... tak daleko :/ nie mam co teraz ciągnąć (bo ze 'swoimi' na bieżąco jestem i przerwy mają)
A coo do tego kiczu... cóż, nie ma szczęścia bez cierpienia, nie ma dobrego filmu/serialu bez słabego :P

edit - zabrałam się za flashforward, ciekawy 😀
Moon   #kulistyzajebisty
31 grudnia 2016 13:54
smartini, no właśnie, mnie gra aktorska Tatiany po prostu oczarowała 😀 Seastra Helena miażdży system  😍
I kwiecień mówisz, że daleko... Na sezon GoT czy Paktu trza jeszcze dłużej czekać, więc mi kwiecień wydaje się, że to zaraz :P

I też nie mamy obecnie za bardzo czego oglądać, wszystko się pokończyło 🙁
Przeczytałam krótki opis "Flashforward", trąci trochę "Pozostawionymi", jeśli chodzi o tematykę, ale zobaczymy, lepszy rydz niż nic 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
31 grudnia 2016 13:58
Moon, pozostawionych zaczelam ale mnie zmeczyli, podobne sa tylko w podstawowej koncepcji, poprowadzone zupelnie inaczej. FF to taki sympatyczny odmozdzacz
A co do czekania - na WW trzeba bedzie dwa lata czekac......... to jest dopiero straszne :P te dobre seriale wyczerpują moją cierpliwość ;D
jak nastroje po nowym Sherlocku?  😀 ja mam w sumie mieszane uczucia, końcówka mi się nie podobała, ale w sumie można było się tego spodziewać, bo tak było w książce. Ogolnie jestem ciekawa jak się dalej potoczy relacja Sherlocka z Watsonem. Zastanawiam się czy na 5 sezon trzeba bedzie czekać 4 lata  😁
A 4 nie miał być ostatni? 👀 Proszę narazie bez spoilerów, zonk, dopiero będę oglądać. :kwiatek:
Produkcja Sherlocka zaprzecza,że to ostatni sezon. 🙂 To tylko plotki ( oby).
A w tym roku jeszcze 2 odcinki. Nowy odcinek wychodzi 8 stycznia a ostatni 4 sezonu 15-ego.
Moon   #kulistyzajebisty
02 stycznia 2017 17:20
Gdzie dam radę obejrzeć nowego Sherlocka? Nie wytrzymałam wczoraj do 23 :/

Edit: już mam, rozwiązanie przyszło szybciej niż myślałam :P Znalazłam na iitv 😉
Ja słyszałam, ze ma byc piąty sezon i niech tak zostanie 😀 ogólnie to chyba odcinek został bardzo różnie odebrany, na filmwebie niektórzy nieźle go zjechali oO mi sie podobał, ale zdecydowanie nie moj ulubiony.
Dramuta12, też się zastanawiam, Benedict w jakimś wywiadzie cos mówił, że sezon 4 ma być jego ostatnim, ale pewnie się okaże.
macbeth tak, ale w ostatnim wywiadzie  nie potwierdził, że to ostatni sezon. Mnie osobiście się strasznie podobał odcinek mimo tego,że skończył jak się skończył. I będzie mi zdecydowanie brakować tej postaci.  🙁
Czekoladowiec, nie spoilerować bo dopiero jutro będę oglądać! 😀 Na moje to mogą być i kolejne cztery sezony, byleby nie kazali na nie tak długo czekać 😀
Dla mnie nowy odcinek to taki średniak w porównaniu do innych. Nie najgorszy, ale bez szału. Ogólnie to dla mnie by mogli jeszcze z 6 sezonów kręcić. 😀 Benedicta uwielbiam gdziekolwiek się pojawi.
Moon   #kulistyzajebisty
03 stycznia 2017 07:07
Dziwna jestem, bo zupełnie nie czaję tego zachwytu nad Benedictem :P Ot, aktor, fakt jest niezły, zdecydowanie wyższa półka aktorstwa, ale czy wybitny...?

A co do odcinka - ee... 3/4 kręciłam się na kanapie z nudów, zupełnie mnie to nie wciągło. W końcówce zaczęło się coś dziać, ale też jakoś bez fajerwerków, jak dla mnie.
I w ogóle nie czaję focha Watsona na Sherlocka, może czegoś nie pamiętam z poprzednich sezonów? Przecież nie jego wina, że zrobiła to, co zrobiła - Znał ją nie od wczoraj i dobrze wiedział, że jeśli coś postanowi, to to zrobi.  🤔wirek:
jednak trochę jego wina, bo musial pokazać wszystkim jaki jest mądry i ją rozgryzł - gdyby nie to Mary nie zrobiłaby tego co zrobiła, bo by nie musiała. Ale właśnie to mi się podobało w tym odcinku, wyszła z niego ta mega arogancja i trochę ma za swoje, ale taki właśnie ma być Sherlock.
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 stycznia 2017 13:12
Dziwna jestem, bo zupełnie nie czaję tego zachwytu nad Benedictem :P Ot, aktor, fakt jest niezły, zdecydowanie wyższa półka aktorstwa, ale czy wybitny...?

Zgadzam się, też nie rozumiem zachwytów. Żeby chociaż był przystojny, ale dla mnie to on ma mocno niewyględną twarz...
Chociaż i tak lepiej, że zachwycają się nim, niż Jeniffer Jestem-Kawałem-Drewna Lawrence  😁
Moon   #kulistyzajebisty
03 stycznia 2017 14:45
Facella, akurat Jennifer lubię 😀
Gusta i guściki, jak zwykle 😉
Benedicta Niepotrafięnigdynapisaćnazwiska głos jest niesamowity imo. 🙂 Lawrece nie trawię zupełnie, filmy z nią w roli głównej omijam na kilometr. Tak samo nie lubię Roberta Pattisona i Kristen Stewart na przykład.
początkowo nie byłam przekonana, ale potem wszystko zaczęło się układać w całość i jestem pod wrażeniem nowego odcinka. The Lying Detective zapowiada się ciekawie, zobaczymy 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 stycznia 2017 20:45
Ja właśnie skończyłam 3. sezon Chicago Fire. Jestem wściekła na Shay i Millsa :/
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 stycznia 2017 11:23
Facella też próbowałam Chicago Fire, ale jakoś tak mi nie podeszło.

Męczę drugi sezon Once Upone A Time... fajne to, ale te kombinacje między postaciami 😵 Kieeeeedy wrócą Chirurdzy..... 🙁
CzarownicaSa 19 stycznia!
Kto oglądał już najnowszy odcinek Kości?
Podrzucam w linku co kiedy wraca:
Ja czekam na serialową Serię niefortunnych zdarzeń 💘 Mam nadzieję, że nie będzie kaszany 😀 No i na Fortitude też czekam, zastanawiam się co wymyślą, bo jak dla mnie to mogli skończyć tym jednym sezonem. Zobaczymy. I tak najbardziej czekam na GoT, ale to sobie poczekam 😂
Gillian   four letter word
05 stycznia 2017 17:35
jestem "bezdomna" serialowo 🙁 wczoraj łyknęłam całe This Is Us. Dziś nie mam pomysłu... :/ co włączę to jakieś badziewie :/
mils   ig: milen.ju
05 stycznia 2017 17:37
maiiaF Seria niefortunnych zdarzeń w serialowej wersji?! Co, kiedy, gdzie?! 😜
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 stycznia 2017 17:41
mils, Netfix robi, zapowiada się pełen wypas
Ja po Flashformard zaczęłam The Expanse ale w ogóle mnie nie wciągnął. Teraz jestem za połową pierwszego sezonu Touch o autystycznym chłopcu który odkrył liczby Charona (nie tak są opisane w serialu ale generalnie chodzi o ciąg liczb określający przeszłość, przyszłość i teraźniejszość)
Powalać nie powala ale do kotleta jest ok 🙂
mils, tak jak Smartini pisze 😀 [url=http://www.filmweb.pl/serial/Seria+niefortunnych+zdarze%C5%84-2017-747565]klik[/url] Już prawie tylko tydzień 😜
CzarownicaSa 19 stycznia!
Kto oglądał już najnowszy odcinek Kości?
Podrzucam w linku co kiedy wraca:


jest już gdzieś z napisami? 👀 na kinomanie chyba nie ma jeszcze
calore jeszcze nie ma. Ale ja oglądałam po angielsku.
Ja wczoraj obejrzałam Gilmore Girls A Year in Life i trochę jestem zawiedziona.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
05 stycznia 2017 19:59
CzarownicaSa 19 stycznia!
Kto oglądał już najnowszy odcinek Kości?


Jaaaaa 😅 Nawet nie był najgorszy ale ciężko mi się patrzy na roztytą Brennan mimo że jestem ostatnia do rzucania kamieniem  😁

I niedługo wracają kolejne seriale, które oglądam, wreszcie 😍
Czy Was tez wkurza ze Brennan od jakis 2 sezonow w kazdym odcinku chodzi w kozakach? nawet po domu?
Daliby jej jakies inne buty, seriously.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się