moda, ciuchy etc...

Dziewczyny, czy zamawiała któraś może ubrania z outletu Mango, przez ich stronę?
Poncioch, ja zamówiłam 22.12 i nadal nie dostałam przesyłki 🤔
Ja zamówiłam tydzień temu, dostałam maila że przesyłka jest gotowa do wysyłki i nic więcej...
Poncioch, ja miałam taką samą sytuację. Napisałam do nich maila z formularza, który jest na ich stronie i również nadal nie dostałam odpowiedzi.
Kiedy do nich pisałaś? Ja napisałam wiadomość przez formularz dopiero dzisiaj... A liczyłam na to, że nowe ciuchy będę miała na wyjazd 6 stycznia...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 stycznia 2017 18:27
Gdzie w Warszawie mogę znaleźć fajne spodnie z wysokim stanem?
Szukam tez koszuli, koniecznie bawełnianej, ale nie prostej tylko takiej jakby "robiacej" talię, nie wiem jak to wyjaśnić... takiej zeby te tak było widać 😉 kiedys kupiłam taka w h &M, ale już ich tam nie ma 🙁
Gniadata   my own true love
03 stycznia 2017 19:09
CzarownicaSa ja bardzo lubię spodnie z wysokim stanem z new looka 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 stycznia 2017 19:24
O, zerknę sobie 👀 :kwiatek:
CzarownicaSa, dużo z wysokim stanem jest w tally weijl, bardzo je lubię 🙂 i są faktycznie pod sam pępek. Mają też oczywiście mega biodrówki, obsługa powinna Ci pomóc i wskazać te "podpępkowe".
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 stycznia 2017 20:01
ja też do spodni polecam new looka 😉
a co do koszul, powinnaś znaleźć takie w carry 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 stycznia 2017 20:04
Dzięki! :kwiatek: Będę szukać 😍
Poncioch, wydaje mi się, że napisałam 29 grudnia, bo zależało mi na tym, aby przesyłka doszła do Sylwestra, ale jak widać - nadal ani widu, ani słychu o niej.
CzarownicaSa, w h&m tez ostatnio kupiłam spodnie z wysokim stanem 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
03 stycznia 2017 21:49
Laski, a te spodnie z Tally Weil albo New Looka to długie są? Normalnie spodnie kupuję w Bershce albo Stradivariusie (z wysokim stanem właśnie), ale mnie krew zalała, jak kupiłam 3 parę i nogawka kończy mi się przed kostką. Nigdy wcześniej tak nie było, a teraz oszczędzają na materiale chyba...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 stycznia 2017 22:00
Nie sa, ja te ze stradivariusa skracam, z new looka nie musze 😉
Dziewczyny help!  :kwiatek:

Szukam sukienki krótkiej i rozkloszowanej, koronkowej lub nie ale na pewno białej i z zakrytymi plecami. W sklepach online troche znalazłam ale może któraś z Was stacjonarnie się na coś takiego natknęła. Ciężko z kolorem...
Hej 🙂 Szukam sukienki lub sukni najlepiej czarnej/granatowej/czerwonej z motywami folkowymi. Czy którejś z Was rzuciła się ostatnio jakaś w oczy?
Przeglądam różne sklepy i nie mogę nic konkretnego znaleźć. Albo są totalnie odjechane i całkiem kolorowe, albo nie ma wcale
Hej 🙂 Szukam sukienki lub sukni najlepiej czarnej/granatowej/czerwonej z motywami folkowymi. Czy którejś z Was rzuciła się ostatnio jakaś w oczy?
Przeglądam różne sklepy i nie mogę nic konkretnego znaleźć. Albo są totalnie odjechane i całkiem kolorowe, albo nie ma wcale


To może dołóż szeroką folkową szarfę do gładkiej sukienki?
Dobry pomysł jeśli nic nie znajdę. Dzięki  :kwiatek:
Aprilla a może bluzka i spódnica? Mam bardzo ładną gładką, haftowaną bluzkę z długim rękawem elegancko- folkową, bardzo dobrze wygląda z rozkloszowaną, gładką spódnicą.
Ehhh, zgubilam futerko od kaptura kurtki, nie wiem co teraz zrobic bo futra od moich innych kurtek nie pasują-sa za ktrótkie te mialo ok85 cm. Mozna gdzies takie cos kupic? W pasmanteriach chuna nie sprzedaja sztucznych futer? 🙂
Ehhh, zgubilam futerko od kaptura kurtki, nie wiem co teraz zrobic bo futra od moich innych kurtek nie pasują-sa za ktrótkie te mialo ok85 cm. Mozna gdzies takie cos kupic? W pasmanteriach chuna nie sprzedaja sztucznych futer? 🙂


Przejdź się do sklepu z tkaninami- często mają futrzane tkaniny na metry 😉
Hej 🙂 Szukam sukienki lub sukni najlepiej czarnej/granatowej/czerwonej z motywami folkowymi. Czy którejś z Was rzuciła się ostatnio jakaś w oczy?
Przeglądam różne sklepy i nie mogę nic konkretnego znaleźć. Albo są totalnie odjechane i całkiem kolorowe, albo nie ma wcale


A tu szukałaś:  http://pl.dawanda.com/sukienki-ludowe-i-karnawalowe/
Cień na śniegu, tak widziałam je. Ostatecznie wybór padł na coś zupełnie innego i teraz przerabiam u krawcowej tę kupioną sukienkę.
Problem mam z butami. Noszę zazwyczaj takie o długości wkładki 26,5 cm lub większe, a kupiłam szpilki z wkładką 26 cm. Są mocno ciasne. Myślicie, że uda się je trochę rozchodzić? Są z takiego zamszowo-plastikowego materiału.
Podłóż korek pod piętę 🙂
nancy94, mocno za ciasne sztuczne buty może być ciężko rozciągnąć.
Właśnie dzisiaj odesłałam, ale serduszko boli, bo były przepiękne 🙁 Gdyby nie ten rozmiar...
Tak więc czeka mnie droga krzyżowa przez lubelskie sklepy obuwnicze, bo we wszystkich większych sklepach, które dziś odwiedziłam były może 3-4 modele na obcasach w rozmiarze 41 (mierzyłam i tak, z nadzieją, że to może jakaś większa rozmiarówka), a ja potrzebuję 42.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 stycznia 2017 22:45
w jaki materiał celować  kupując koszulę, by się nie gniotła? ja lubię nosić, ale prasowanie mnie dobija  😵
Czy orientuje się ktoś gdzie mogę szukać grubej kurtki-płaszcza zimowego? ale takiego naprawdę ciepłego, nadającego się do pracy w terenie. Wszystkie zary itd mają ładne i odpowiadające mi kroje, wzory no ale zamarzam w nich jak jestem na dworze dłużej niż 2 godziny.
Coś takiego o codziennym wyglądzie, do oficerek i torebki ale ciepłego bo ja mega zmarzlak jestem.

Sea, szukaj puchowej, np. esprit, w TKmaxx czy na zalando.
Ale takiej z puchem/pierzem w środku, a nie tylko z nazwy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się