Końska Rewia Mody XI 2017

To w tym roku ja! Oby było tu pięknie i dużo!
wątek zamknięty
To ja wbijam na nowy rok, kobyłka wreszcie w wyjściowej, sportowej kondycji 🙂

Klasycznie na biało, stara dobra Anka i lakierowane Pro Maxy BR:


Kolorowo, ale nadal stypa - Euro-Star Stripe-In smaragd-ebony i szmaragdowe owijki:



wątek zamknięty
karolciaequilano   marzenia się spełniają
01 stycznia 2017 12:10
[s]Czy czapraki Eskadron Big Square są takiej samej długości jak cottony? 🙂 z góry dziękuję za pomoc[/s]
już wiem 🙂
wątek zamknięty
Ejże, do ogłoszeń...

[CIACH] - drugi raz!
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie w nieodpowiednim miejscu + brak edycji postów
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Witajcie dziewczyny po długiej przerwie ! I wszystkiego dobrego w nowym roku ! Z przyjemnością przedstawiam Wam nowe Szugarhorsy 😉 Wyniosłam lekcję z poprzedniej kolekcji i zaprojektowaliśmy coś, co mam nadzieję spodoba się nawet najbardziej wymagającym 😉

Btw. zdjęcia przedpremierowe drugiej części kolekcji #TEAM 🙂 bardzo chciałam Wam pokazać pełne ujęcie czapraka moro na koniu, ale niestety model tak się kręcił, że nie udało się zrobić nawet jednego dobrego ujęcia 🙁

Zawsze dobrze znać Wasze opinie 😉
 Gigantyczne zdjęcia
wątek zamknięty
Ileż ja się naszukałam  KRM 2017 :P

Dziewczyny! Dużo pięknych kompletów w Nowym Roku! Ja mam przestój, więc nic nowego na razie nie wrzucę.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Nirv Super! Ta kolekacja rządzi 👍
wątek zamknięty
Nirv przepięknie, ale nie masz wrażenia ze ta derka jest fatalnej jakości? Macałam ją na cavaliadzie i mnie odrzuciła :/
wątek zamknięty
Nirv, - totalny obłęd! 😍 Komplet, koń, fota - no cudo! 😀
wątek zamknięty
Mnie ten heritage jakoś się przejadł, bo każdy się nim jarał i nabył albo merlota albo zielony, a i na mojego karuska żaden mi się w sumie już nie widzi, także portfel odetchnął :P
Za to ten quantowy ES przecudowny na Cebuli 😍
wątek zamknięty
Quanta Fugu w białym wygląda obłędnie! Klasa  😍
wątek zamknięty
Moja miłość Heritage Racinggreen  😍


Boski komplet!!  😍
wątek zamknięty
Nirv cudo 😍

Kurczę, a mnie już męczy, żeby kupić coś nowego. I przeglądam ogłoszenia. Jak się wyleczyć ze szmatoholizmu zanim się porządnie na niego zachorowało? 🤣
wątek zamknięty
Miec miliard innych wydatkow ;P
wątek zamknięty
No ja mam, a i tak mnie męczy. I co teraz. 🤣
wątek zamknięty
flygirl, rzuć pracę, brak kasy skutecznie ukraca zapędy :P
wątek zamknięty
Dokładnie, puste konto czyni cuda w tym temacie  🤣
wątek zamknięty
Ja Wam pomogę!
Prześlijcie na moje konto swoje oszczędności, a ja ich przypilnuje - nie będziecie wydawać niepotrzebnie!  😁
wątek zamknięty
hej, mozecie mi pomoc?
co to jest za pikowanie?
pierwsze, najstarsze?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 stycznia 2017 13:34
Tak, to jest całkiem pierwsze Ankowe pikowanie, dopiero potem weszły te z zaokrąglonym przednim dolnym rogiem.
wątek zamknięty
o dziekuje za odpowiedz, czesto sie spotykam z takim pikowaniem i sie zastanawialam 🙂 na poczatku myslalam ze to DL
wątek zamknięty
Nie było nas tu od bardzo dawna, ale w końcu mamy coś ładnego - chociaż to najbardziej popularny ostatnio komplet  😉
wątek zamknięty
Niszczycie mnie tymi cottonami  😵 w końcu będę musiała kupić...
Kantar Eskadron ( co to za kolekcja?)
wątek zamknięty
Ramires, ale na kurs zawijania owijkę to zapraszam do mnie  😉 🙂 Pasuje Dukowi ta zieleń!
wątek zamknięty
Haha, wiedziałam że ktoś się przyczepi  😁
Uznałam dzisiaj, że jak zacznę zawijać częściej niż raz na rok, to może nauczę się robić to estetycznie. Bo one siedzą, nie przesuwają się, nacisk jest rozłożony równo.... tylko że no brzydko  😡

Ale dzięki 😉
wątek zamknięty
Na podkladki zawijaj, latwiej 🙂
wątek zamknięty
No i skracasz optycznie nogi  😉 Jak się raz ogarnie zawijanie to zostaje już na całe życie, ale masz rację - im częściej tym lepiej  🙂
wątek zamknięty
Ten wątek będzie chyba najbardziej pasował... Pamiętacie temat o praniu Eskadronów? Wreszcie będzie można to robić w prawidłowy sposób: klik 😂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.