Islamizacja Europy?

Dobrze napisałaś, żadna narodowość nie jest cudowna.

Z Polaków robią rasistów, ale to w Niemczech nr 1 wśród książek jest Mein Kamp i coraz więcej odradzających się neonazistów.
[quote author=Lanka_Cathar link=topic=91143.msg2632778#msg2632778 date=1483555337]
http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141637,21198231,seria-nienawistnych-telefonow-po-awanturze-w-cafe-foksal.html#MT
[/quote]
Tu chyba oryginał:
http://gburrek.pl/2017/01/03/katolicyzm-po-polsku-jak-zostalismy-zaatakowani-w-centrum-warszawy-przez-obsluge-cafe-foksal/

W komentarzach komentator nick KOLO pisze, że było inaczej - tzn. doszło tam do antykatolickiego wybryku - i jako szerzący nienawiść na tle religijnym i rasowym mieli zostać usunięci, więc użyli i używają pałki antysemityzmu.
Blogerka jest chyba z korpo - więc stan umysłu musi mieć straszny.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 stycznia 2017 20:10
Cierp1enie, ale to nie dlatego Polacy są rasistami, bo to jest nagłośnione. Polacy są rasistami, bo to ZROBILI.
czyli Polak dla Polaka też jest rasistą? W końcu też wybijają sobie szyby, biją się, palą dyskoteki, sklepy).

Np Pokemon dodała artykuł o nożowniku z Krakowa. (co zresztą od lat 90tych jest popularne w tej miejscowości i nie od dziś na Cracovię mówi się maczetnicy)
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 stycznia 2017 20:49
Cierp1enie, nie, nie jest, ale jak ktoś wybija komuś szyby w lokalu, wrzuca butelkę z benzyną, wypisuje obraźliwe hasła, bo ktoś jest innej rasy, to jest RASIZM. I czy to pokażą w tv czy nie, to nie zmienia faktu, że to rasizm.
Averis   Czarny charakter
04 stycznia 2017 22:13
Naprawdę to nie wymaga jakiejś wybitnej inteligencji, by przyjąć do wiadomości, że ten sam czyn jest inaczej klasyfikowany w zależnoścu od okoliczności. Myślenie nie jest supermocą.

Seksa za zgodą obu pełnoletnich stron nie jest przestępstwem
Seks bez zgody jest gwałtem
Seks z nieletnim to pedofilia
Seks ze zwierzęciem to zoofilia

Czy zatem gwłałciciel jest zawsze zoofilem-pedofilem, bo w sumie nie ma znaczenia, komu robi krzywdę i z jakich pobudek?

Pobicie kogoś za kolor skóry lub wyznanie to rasizm
Pobicie kogoś w celu okradzenia to pobicie z kradzieżą


Tak ciężko połączyć kropki?

Chociaż w sumie czemu ja się dziwię. Przecież gdyby sytuacja była odwrotna, to pisalibyśmy o bohaterskim Polaku, który zabił terrorystę, który splądrował mu sklep i zaatakował.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Rasizm
Nie możemy się chociaż umówić, że posługujemy się rozumieniem pojęć z wiki? Choć to takie sobie źródło, i optujące w kierunku określonych ideologii.
Ale nie można się dogadać, ba, w ogóle nie da się rozmawiać, gdy jedni o krowie, inni o rowie, gdy nie ma zgodności co do znaczenia uż pojęć.

Chyba, że chodzi o coś takiego, w drugiej części:
http://encyklopedia.pwn.pl/haslo/rasizm;3966134.html
Tu mam kilka pytań. "Tzw. "nowy rasizm"". Przez kogo "zwany"? Kto ukuł to pojęcie? I skąd takie słowo? Skoro z rasą nie ma nic wspólnego? Oraz - z jakiej racji "nowy rasizm" ma być czymś złym (bo wydźwięk komentarza jest jednoznaczny)?
Nawiasem mówiąc, to wyrosłam w przekonaniu, że encyklopedie zajmują się faktami i pojęciami, a nie wartościowaniem i opiniowaniem, ale najwyraźniej się myliłam 🙁 Na tle tego czegoś, to okrutnie komunistyczna encyklopedia z lat 70 jest szczytem rzetelności. I wikipedia też.
Że jest podział na "my i oni" to doskonale widać choćby na tym forum. Wystarczą odmienne poglądy polityczne.
I tu zachodzi dziwne zjawisko. Potępiający "nowy rasizm" zdają się być jego wybitnymi przedstawicielami.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 stycznia 2017 09:35
Dobrze napisałaś, żadna narodowość nie jest cudowna.


Pytanie tylko dlaczego Ty piętnujesz te które są akurat tak strasznie modne aby piętnować.. imigranci, muzułmanie, żydzi? oraz tych którzy są przychylni tym ludziom?
Po co to robisz? Jaki masz w tym cel?
Nie mogę tego pojąć.
Dla "rozładowania" atmosfery w tym wątku.
Troszkę niepoprawne politycznie🙂

Koniecznie z dźwiękiem.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 stycznia 2017 11:22
No dobrze o ile moim zdaniem zasadne jest jawne potępianie terroryzmu, bandytyzmu, pedofilii itp. w każdej rasie.
O tyle nie kumam kiedy piętnuje się- obraża,  ludzi, którzy mają inne zdanie w kwestii samych imigrantów- nie złodziei, gwałcicieli i morderców.- a zwykłych szarych ludzi.

cierp1enie- proszę odpowiedz mi na to pytanie- Dlaczego to robisz ? Po co ci to? Może wtedy postaram się zrozumieć, bo póki co nie kminie kompletnie twojego zachowania. I nie bierz tego jako przejaw agresji w stosunku do twojej osoby. Chciałabym wiedzieć co cię napędza do obrażania innych ( tych bardziej tolerancyjnych).
wszyscy tu piszą, że twoje twierdzenie, że nożem jest trudno zabić jest błędne, a ty wyjeżdżasz z hasłem, że bronimy sprawcę? Brawo 😅


Abstrahując od przyjmowania linii obrony lub potępiania - nożem jest b. łatwo zabić człowieka. Wystarczy mieć jakie takie pojęcie o anatomii, albo trochę szczęścia. Jest kilka organów, których uszkodzenie to w zasadzie gwarantowana śmierć - bolesna i powolna (śledziona, wątroba), plus tętnice - rąk człowiek ma dwie = może sobie sam realnie tylko jedną ranę zatkać...
Nigdy ale to przenigdy nie wdawajcie się w jakikolwiek nawet racjonalne argumenty np. z kimś pijanym, kto ma nóż.
Już 5 cm ostrza w ciele w pewnych miejscach jest śmiertelne. Co robimy jak jakimś cudem znajdziemy się w dziwnej sytuacji, w której ktoś ma nóż? Spierdal..y!!!
NIe, nie uciekamy - spierniczamy co sił w nogach. Dopiero potem myślimy, myślimy o innych, wołamy policje itd.
Dlaczego - ano dlatego, że nawet jeśli ktoś nie zada nam rany skutkującej śmiercią, to jeśli przetnie nam którąś z tętnic - to już potem gówno zrobimy (nie zadzwonimy np. po pomoc), bo stracimy w szybkim czasie tyle krwi i takie niedotlenienie mózgu nas ogarnie, że nie damy rady wykonać takiej czynności jaką jest prozaiczne wybranie numeru telefonu i rozmowa z sensem.

Zróbcie sobie test w chacie - kupcie nogę z kurczaka ze skórą - bo ludzka skóra bardziej tą kurzą przypomina, niż np. grubą świńską, weźcie ostry nóż ze szpiczastą końcówką i zobaczcie ile siły i "techniki, wiedzy i przygotowania " wam potrzeba, żeby wbić ten nóż na jakieś 5cm w mięso. Nie w kości, tylko w mięso - bo tam gdzie jest u człowieka wątroba np. nie ma kości.
U człowieka dojście do tętnicy udowej, z której krwawienie dla osoby nieprzeszkolonej jest prawie niemożliwe do zatamowania, też nie jest osłonięte żadną kością, klatką żebrową itd.

Możecie też wziąć kawał schabu bez kości i zawinąć w ściekę kuchenną- efekt jak ciało ludzkie w ubraniu.

Ludzie szkoleni do zabijania innych ludzi tym się różnią od 'zabójców w afekcie", że potrafią to zrobić w 3,5 sekundy, na 100% skutecznie.

[quote author=Rul link=topic=91143.msg2632607#msg2632607 date=1483533266]
wszyscy tu piszą, że twoje twierdzenie, że nożem jest trudno zabić jest błędne, a ty wyjeżdżasz z hasłem, że bronimy sprawcę? Brawo 😅
Abstrahując od przyjmowania linii obrony lub potępiania - nożem jest b. łatwo zabić człowieka.  [/quote]

Na tym właśnie polega różnica - jak oceniam zdolność aksjologiczną do zadania śmierci i to w bezpośrednim kontakcie fizycznym, patrząc ofierze w oczy - a sataniści jak to, jak to, przecież wystarczy długi i ostry nóż wbić w piersi czy przeciąć tętnicę - i już. Nóż, jest zawsze pod ręką itd.

Ludzie szkoleni do zabijania innych ludzi tym się różnią od 'zabójców w afekcie", że potrafią to zrobić w 3,5 sekundy, na 100% skutecznie.

Twoja argumentacja byłaby słuszna, gdyby była słuszna.
Ciężarówką czy pistoletem też jest łatwo zabić z technicznego punktu widzenia - jak się "wpadnie w nerwy".

Dla mnie nie stanowi zaskoczenia, że osobniki uważające innych za niepełnowartościowych czy nie mających pełni praw posiadają zdolność etyczną, emocjonalną i techniczną do zabicia drugiego człowieka - tzn. obniżony próg inicjacji i podwyższony próg tolerancji dla takich czynów.

Tzn. człowiek wychowany w prawidłowych kodach kulturowych nie ma skłonności czy łatwości zabicia drugiego człowieka - jeżeli ma to robić, to trzeba go tego nauczyć.
Jest mało prawdopodobne, że bita kobieta zadźga nożem męża w afekcie, o ile uprzednio o tym nie myśli i nie bierze takiej możliwość pod uwagę. To samo dotyczy innych osób zabijających nożem w afekcie - jak to mawiał pewien mecenas w telewizorze do pewnego redaktora - że z jego doświadczenia spraw nożowników wynika, że noży nie noszą tylko dwie osoby - on, mecenas i pan redaktor.

Ktoś kto nóż nosi - zakłada, że będzie go musiał użyć, więc już pewien próg przekroczył. To samo dotyczy osoby, Która sięga po nóż w sytuacji zagrożenia czy stresu - to nie jest naturalne, a wyuczone. Na tym właśnie polega trening. Normalna nie trenowana osoba albo ucieknie, albo chwyci za cokolwiek. Osoba która rozważała taką sytuację, przygotowywała się na nią lub była uczona - chwyci za nóż, czy inne narzędzie, np. siekierę.

Podobnie z obroną, czy afektem. Jest czym innym zasłonięcie się nożem przez kucharza, czy domownika w sytuacji zagrożenia, wykonanie ruchu tym nożem - gdy się ten nóż trzyma w związku z wykonywaną czynnością - a samo zranienie jest mniej lub bardziej przypadkowe i niezamierzone lub stanowi czynność ewidentnie obronną.
Czymś zupełnie innym jest pogoń z nożem w ręku czy sięgnięcie po ten nóż, na zasadzie wyboru tego, a nie innego narzędzia. Przestępcy doskonale to wiedzą, ci, co byli szkoleni, chociażby przez kolegów spod celi, że jest to tzw. przedłużona ręka - i takiego dowodu należy się pozbyć, bo jest obciążający.

Arabowie - niezależnie, co sobie miłe koleżanki myślą są oswajani z poglądem, że inne nacje czy religie są nie inne - a gorsze, a życie niewiernego co najwyżej tolerowane. Ten kod kulturowy istnieje - nawet jak konkretny osobnik się z nim nie zgadza, czy jest mało lub wręcz wcale religijny. Rzecz w tym- że nie wiemy, poza dorozumianymi deklaracjami - jaki kto kod uznaje, do jakiego się i kiedy odwoła - a europejskie standardy zabraniają to badać  i o to pytać.

W sytuacji, gdy ktoś kogoś pchnie nożem trzymanym w ręku, bo jest w kuchni i został sprowokowany - ocena jest inna - a inna jest gdy goni z nożem - a ciosy zadaje podczas, gdy drugi goniący trzyma ofiarę.
Potem zaś twierdzi na przemian, że nie pamięta, albo że nie chciał. Nie można nie chcieć, jak się kogoś goni i trzyma - i jak się jest w amoku - to się nie trzyma ofiary i nie dźga trzymanego.
Afekt jest sprzeczny z działaniem skoordynowanym i podziałem zadań. Może się tak zdarzyć, że trzymający dostanie wyższy wyrok, niż sam nożownik. W USA był ostatnio przypadek skazania na dożywocie za zabójstwo, sprawcy, który podczas napadu na bank siedział w domu. Ale wiedział i nie zapobiegł, a dostarczył narzędzia w postaci samochodu. W polskim kk też jest odpowiedni paragraf (Art. 18. § 3, Art. 19. § 1 kk).

Teraz można przyjąć leki i hejtować.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 stycznia 2017 16:45
Robimy najazd na Kanadę?  😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
05 stycznia 2017 18:21
JARA- co do Ełku- butik należy do innej osoby, która z lęku, że zostanie wzięta za partnerkę zabójcy, zamknęła butik. Nawet policja potwierdzała, że ten butik należy do innej osoby...
JARA, problem w tym, że ta grafika to wymysł grafika. Skąd wiemy, że to "jedyna reakcja"? Można powiedzieć, że nagłośniona w mediach reakcja - to by było bliższe prawdy... imo

Takie graficzki to kosmiczna manipulacja. Przykład odwrotny - ostatnia afera dot. antysemityzmu w warszawskiej "Cafe foksal" - słowo blogera przeciwko słowu właściciela lokalu. Ale wiele osób, których tam nie było, lżą właściciela lokalu, na fb od kilku dni same negatywne opinie (zakładam, że często od ludzi, którzy w tym miejscu nie byli tylko lubią sobie pohejtować) i pojazd na maxa. Na podstawie czego? Jednego wpisu na blogu... Czy prawdziwego? Diabli wiedzą...

Tak że tego - hejt zawsze znajdzie sposób, żeby "się pokazać", nie tylko w Ełku i nie tylko w stosunku do muzułmanów...
Miałam nie odpisywać ale jak tak mnie wywołujesz do odpowiedzi Żabeczka to odpowiem, choć nie wiem po co bo i tak zawsze będę odebrana źle, w końcu rasistka no nie 😉

Nie wiem skąd wzięłaś sobie że piętnuję żydów? Jeśli już mam kogo piętnować to żydomasonów, ale to dłuższy temat, na który nawet nie chce mi się dyskutować (postanowienie noworoczne).
Nie mam nic do muzułmanów, ba! Nawet im pomagam - ale u nich, na miejscu. Np poprzez wpłacanie gotówki u Jakuba Szymczuka na syryjskiego chłopca.
Ja jestem przeciwko Islamizacji Europy.

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
06 stycznia 2017 08:59
JARA, ale tego rasizmu jest więcej niż w innych krajach? W Niemczech, UK, Francji nie ma rasistów?

Nie zapominajmy, że normalnych, a wręcz dobrych ludzi nie brakuje
Poszedłem do kebabu na Jedności Narodowej zanieść pieniądze uzbierane w ciągu 10 minut od znajomków na pomoc w wstawienie wybitej szyby w lokalu. Wchodzę, w środku sporo ludzi i telewizja Polsat. Zaczynam rozmawiać z właścicielem. Miły, skromny człowiek. Mówi, że pieniędzy nie przyjmie, a szybę i tak już zresztą kupił. Widać, że czuje się niezręcznie z całą tą sytuacją. Wie też o jakiejś innej, większej zbiórce i pieniądze z niej przekaże na dom dziecka...

Mi się serce kraja, próbuję mu wcisnąć banknoty, a on, że nie ma mowy, i że postawi mi obiad...no to siadam zdezorientowany i dostaje wielki talerz falafeli. Chwilę gawędzę z obsługą. Od rana otrzymują dużo słów wsparcia, sporo ludzi przyszło też coś zjeść. Czyli jest jakiś mały plus całej sytuacji. Jeszcze Polska nie zginęła, czy jakoś tak.
majek   zwykle sobie żartuję
06 stycznia 2017 09:15
W Zachodniej Europie tez jest rasizm, zreszta dochodza paradoksalne sytuacje typu: musimy przyjac 3 nowe osoby do biura. Z kandydatow najbardziej nadaja sie 3 osoby biale, ale i tak przyjmiemy jednego czarnego, zeby nie byc posadzonym o rasizm (zreszta po pol roku wykwalifikowany, doszkolony czarny pracownik nie przyszedl do pracy, nie doniosl zwolnienia ani nic i zostal zwolniony dyscyplinarnie).


Jak 5 lat temu wyjezdzalam do UK to nie bylam rasistka, teraz jestem.

edit: tzn nie zebym od razu wrzucala bombe do kebabu, ale jak mam np wybrac opiekunke dla dziecka to sorry, ale czarna albo muzulmanka to to nie bedzie
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 stycznia 2017 09:34
Miałam nie odpisywać ale jak tak mnie wywołujesz do odpowiedzi Żabeczka to odpowiem, choć nie wiem po co bo i tak zawsze będę odebrana źle, w końcu rasistka no nie 😉
Nie wiem skąd wzięłaś sobie że piętnuję żydów? Jeśli już mam kogo piętnować to żydomasonów, ale to dłuższy temat, na który nawet nie chce mi się dyskutować (postanowienie noworoczne).
Nie mam nic do muzułmanów, ba! Nawet im pomagam - ale u nich, na miejscu. Np poprzez wpłacanie gotówki u Jakuba Szymczuka na syryjskiego chłopca.
Ja jestem przeciwko Islamizacji Europy.


To nie jest odpowiedź na moje pytanie ale ok, nie wywołuję cię do już tablicy.
Mam jednak swoje odczucia ( nie tylko ja ) w tej kwestii.
Obrażasz ludzi, rzucasz w nich epitety oceniając ich zachowanie które jest przychylne imigrantom czy muzułmanom.
Znam cię osobiście i po prostu próbuję zrozumieć skąd w tobie tyle gniewu i bezrefleksyjności w ocenie.
safie, jest jak wszedzie.
Jednak tu gdzie mieszkam mniej jest otwartej wrogosci. Duzo mniej jest sytuacji, gdzie ludzie sa narazeni na wyzwiska, chamskie uwagi. Nie dotyczy to tylko roznic rasowych, ale ogolnie kontaktow miedzyludzkich. W ogole mam wrazenie, ze Polacy maja specyficzny sposob pojmowania szczerosci. Szczerosc = chamstwo. Jestem chamski to twierdze, ze jestem szczery 🤔wirek:

majek, a ja tam uwazam, ze z ta niania to nie ma nic wspolnego z 'rasizmem'. Dla mnie tez byloby wazne, zeby osoba, ktora spedza tyle czasu z moimi dziecmi i ma wplyw na ich wychowanie byla bliska MI kulturowo. Ale Polka plastik fantastik z k***a land tez nie zostalaby u mnie niania.
Przyznam, że zaczyna to być męczące to ciągłe p... wzmożonych dziewczynek o tradycyjnym polskim antysemityzmie.

Żyliśmy z żydami co najmniej 800 lat, będąc im gościnnymi, dając prawa i przywileje, jakimi nie  cieszyli się gdzie indziej.
Wybudowaliśmy o tym za własne pieniądze muzeum w stolicy. Tu, w Polsce powstała unikatowa w skali świata kultura, która została zdemolowana w wyniku angielsko-niemieckiego konfliktu o pływy.
Prezydent naszego państwa ma żonę pochodzącą z żydowskiej rodziny.
Prezydent Kaczyński wychował się, chodząc do szkoły z Lejbą Fogelmanem, partnerem biznesowym Gulianiego, człowieka Trumpa.
W Sejmie i w pałacu prezydenckim obchodzona jest Chanuka, żydowskie święto, a uczestniczący w nich rabini mówią, że czują się jak u siebie w domu.

Twierdzenie, ze Polacy są jakoś szczególnie źle nastawieni do żydów - to pogląd rasistowski.

W temacie:
http://www.defence24.pl/521422,terrorystyczne-zagrozenie-z-niemiec-salafizm-wkracza-do-polski#
Nestor zgadzam się . Mało tego  dodam kilka faktów  , pierwsi Żydzi pojawili się na terenie Polski  coś koło właśnie 800lat  uciekając od  palenia ich na stosach w tzw starej Europie  i spotkali się  u nas z azylem , wolnością wyznania  oraz przywilejami  to  było za Piastów ,  za Jagiellonów Żydzi w Polsce  cieszyli się nadal wolnością i przywilejami z których nie do końca chcieli  korzystać  { prawo do posiadania ziemi } we Francji w tym czasie pali ich na stosach w Paryżu na wyspie Żydowskiej , tam gdzie później spalono Templariuszy  .  Polski ród  szlachecki  Naramowiczów pochodzenia żydowskiego dostał nawet przywileje szlacheckie.  W 16w pierwszy elekcyjny Król Polski z rodu Walezych  zanim dostał koronę musiał zaprzysiąc wolność wyznania i sumienia .  W 17 i 18 w Żydzi w Polsce dorabiali się majątków dzierżawiąc od polskiej szlachty wsie i  karczmy, działalność ta  doprowadziła do pierwszych powstań kozackich .  Podczas zaborów większość Żydów nie angażowała się w walkę z  zaborcami i w tych czasach część Żydów zaczęło się izolować od społeczeństwa polskiego , powstał ortodoksyjny odłam Chasydów  .  W Młodej Polsce  Wszyscy obywatele  byli równi wobec prawa , cześć żydów się spolonizowała , duża  cześć działała w organizacjach komunistycznych , a cześć ortodoksyjna nadal się izolowała wchodząc z gojami  tylko w kontakty biznesowe . Prześladowania miały charakter incydentalny prowokowany przez młodzież Endecką , sławetne getto ławkowe sprowadzało się do bójek miedzy korporacjami  studenckimi polskimi  , żydowskimi , litewskimi , białoruskimi , ukraińskimi .  Podczas okupacji tylko w na terenie Polski groziła kara śmierci za ukrywanie Żydów , mimo tego Polacy jako naród uratowali najwięcej żydów z holokaustu , w niemieckim serialu ,, Nasi ojcowie  nasze matki "  AK została przedstawiona jako  rasistowska bojówka nacjonalistyczna ,, Czyli tak jak za okupacji "  ,ale prawda jest taka, że  Podziemna Polska za szmalcownictwo  karała śmiercią , a AK jako jej zbrojne ramie te wyroki wykonywało .  Za komuny żydzi mieli się PZPR nieźle  do  czasu kiedy partia kierując się wytycznymi z Moskwy  postanowiła zrobić u siebie czystki i pozbyć się towarzyszy  żydokomunistów    oskarżając ich  zresztą słusznie o syjonizm . Od tego czasu praktycznie Żydów  w Polsce nie ma  ,za to są antysemici .  To taka bardzo skrótowa i pobieżna historia antysemityzmu w Polsce .  Tak na marginesie zdecydowana większość ludzi odznaczona izraelskim odznaczeniem ,,Sprawiedliwy Wśród Narodów "  to Polacy .  🏇 . Tym bardziej boli jak się słucha jedną stronę która twierdzi ,ze  my Polacy to antysemici  , i drugą  którą  mimo braku Żydów antysemitami się staję  😕
zabeczka - ale gdzie ja tu obrażam ludzi i rzucam w nich epitetami?
Myślę, że jakby tak było admin dałby mi ostrzeżenie, bo obrażanie na forum jest łamaniem regulaminu.

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 stycznia 2017 12:35
W tym sęk cierp1enie że nie napisałam nigdzie że TU to robisz.
Ale robisz i to w paskudny, perfidny sposób.
Przykre, po prostu przykre, ale nie mi oceniać. Próbuję tylko zrozumieć po co ci to?
Najśmieszniejsze i najtragiczniejsze w tym wszystkim jest to ,że w kraju który mógł być wzorem tolerancji,  nagle wykluli się antysemici kiedy Żydów już u nas niema i obrońcy przed islamizacją, która nam nie grozi , oraz  przeciwnicy uchodźców, którzy wcale nie chcą do nas uciekać , brakuję nam jeszcze kuk lux klanu  który będzie ze świecą szukał murzynów do palenia .  😵  😂
Oj i to jest chyba najtrafniejszy komentarz.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 stycznia 2017 17:08
cierp1enie
Nie wiem dlaczego zamknęłaś dostęp do swojej strony narodowościowej na facebooku, była ona dość ciekawym tematem, do studiowania  u osób które mają zgoła ,,odmienne" zdanie w kwestii muzłumanów, żydów, imigrantów.
Pisząc tutaj nie potępiłam cię, ani nie obraziłam, a zgoła chciałam tylko zrozumieć co tkwi w twojej głowie.
Nie odpowiedziałaś mi na moje pytanie- rozumiem...., być może sama jeszcze nie znasz odpowiedzi.
Dlatego nie szukam też konsekwencji w twojej walce, która do tej pory była jawna.

Znając cię osobiście w życiu nie posądziłabym o tak otwartą ( na pewno do tej pory) i nieprzemyślaną krytykę- o taki zasób słów skierowany do ludzie którzy tak na dobra sprawę krzywdy ci nie wyrządzili.
Gdzie każdy, kto stoi po drugiej stronie barykady, bądź też jest neutralny został automatycznie zwyzywany bądź ośmieszony na twoim profilu.
To przykre że osoba która moim zdaniem jest  wykształcona bierze udział w jakieś dziwnej nagonce i to z takim zacietrzewieniem. Dałaś sie wkręcić w tą chora nienawiść i dosłownie tym żyjesz. A mi przykro aż to pisać, bo stwierdzam fakt, a nie domniemanie.
Nie nazywam cię rasistką, ksenofobką, czy gorszym sortem nie będę oceniać coś czego nie rozumiem, to by było zbyt proste.
Wgrałaś sobie misję, jesteś na wojnie  .... Czy to naprawdę sprawia że czujesz się lepiej?

Pamiętaj tylko że zło do człowieka wraca. Prędzej czy później. I te hasełka o byciu ,,prawdziwą patriotką" cię z tego nie wyratują.
Życzę ci dobrze. Jak człowiek człowiekowi.
Jeśli obecne migracje to nie jest uchodźstwo tylko inwazja (ktoś wie jak to jest, ze sporą pewności?) to zagrożenie islamizacją istnieje. Jeśli migracje nie są spontaniczne tylko skutecznie sterowane.

"Najśmieszniejsze i najtragiczniejsze" jest to, że feministki popierają narastające wpływy kręgu kulturowego, w którym powszechnie dziewczynkom odcina się część(?) łechtaczki.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 stycznia 2017 17:22
halo uwielbiam to twoje schematyzowanie, zamykanie się w kręgach  ograniczeń przy opiniowaniu.
Ty nigdy nie zawodzisz w tej kwestii, obojętnie w jakim temacie.

Pamiętaj tylko że zło do człowieka wraca. Prędzej czy później. I te hasełka o byciu ,,prawdziwą patriotką" cię z tego nie wyratują.



brzmi jak groźba....  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się