Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Dokładnie tak.  🙂
Witam. Poszukuję dobrego weterynarza z okolic Katowic specjalizującego się w chorobach układu pokarmowego koni. Konkretnie chodzi o przewlekłą biegunkę. Koń przeszedł kilku weterynarzy, ale nie znaleźli konkretnej przyczyny, a problem od kilku lat ciągle istnieje z różnym stopniem nasilenia.  🙁
Poszukuję dobrego weta który tanio zrobi usg nogi pod Warszawą. Ktoś coś ?
Nie polecam [...]. Osoba ta stawia złe diagnozy, dlatego uważajcie. 3x NIE!
dzjt 3 x czyli trzy złe diagnozy postawiła w Twoim przypadku? Napisz coś więcej, bo taka zdawkowa negatywna opinia sprawia niezbyt wiarygodne wrażenie.
a to nie chodzi przypadkiem o to, że ktoś tu konia sprzedać nie może bo na tuvie wyszlo co wyszło?
dzjt z tego co wiem, to nigdy nie korzystałaś z usług tej wet u swojego kucyka więc nie masz podstaw do oceny jej pracy.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
27 grudnia 2016 11:35
Karla🙂 jeśli do trzeszczek pijesz, to trzeszczki w kolejnych badaniach przez innych wet zostały wykluczone 😉
mozii pewnie jedni wykluczą a inni znajdą co innego 😉
nie pije do trzeszczek, bo ich nie widziałam
Kogo polecacie do końskich zębów (przegląd, korekta) na Śląsku?
Livia   ...z innego świata
28 grudnia 2016 13:24
Nique, Monika Szubart 🙂 U nas był też ostatnio Szymon Gracka i jego tak samo mogę polecić (miałby nawet blisko do was, bo jest chyba z Bielska-Białej 🙂😉.
O, Moniki Szubart nie znam 🙂 A Gracka - znam, bywa u nas w stajni, szczepił mi konie, raz robił zęby - ale... No powiedzmy że szukam kogoś innego 🙂
Kogo polecacie do końskich zębów (przegląd, korekta) na Śląsku?

Adam Olender. Do Moniki Szubart ciężko będzie Ci się dodzwonić. Jest zarobiona.
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
30 grudnia 2016 19:29
Jak już jesteśmy w temacie zębów to zapytam o weterynarza z Krakowa i okolic, możecie kogoś polecić? Ostatnie trzy razy był u nas Pan Olender ale moja Seniorka ma niedawno wykrytą arytmie i Blanka Wysocka ostrzegała przed podaniem sedacji bez jakiś dodatkowych leków i założonego  wenflonu w razie czego. Jest szansa na znalezienie kogoś kto zrobi z zębami choć w połowie tak dobrze jak Pan Olender?  :kwiatek:
desire   Druhu nieoceniony...
02 stycznia 2017 18:07
Robaczek M., M Szubart. 🙂 jest zarobiona, ale częściej bywa właśnie w okolicach Krakowa niż Śląska, może po drodze jakoś Cie wciśnie.  :kwiatek:
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
02 stycznia 2017 18:13
desire dziękuję ślicznie 🙂 a mogłabym prosić o numer telefonu bo nie mogę się nigdzie doszukać 🙂
Jak już jesteśmy w temacie zębów to zapytam o weterynarza z Krakowa i okolic, możecie kogoś polecić? Ostatnie trzy razy był u nas Pan Olender ale moja Seniorka ma niedawno wykrytą arytmie i Blanka Wysocka ostrzegała przed podaniem sedacji bez jakiś dodatkowych leków i założonego  wenflonu w razie czego. Jest szansa na znalezienie kogoś kto zrobi z zębami choć w połowie tak dobrze jak Pan Olender?  :kwiatek:


U nas zęby sprawdza i koryguje (jeżeli jest taka potrzeba) p.Agnieszka Jakubowska.
Robaczek M., M Szubart. 🙂 jest zarobiona, ale częściej bywa właśnie w okolicach Krakowa niż Śląska, może po drodze jakoś Cie wciśnie.  :kwiatek:
z tego co mi wiadomo ona nie bierze nowych klientow z racji braku czasu.
Katharina   "Be patient and trust in the process"
03 stycznia 2017 12:37
Jeśli chodzi o zęby to zdecydowanie Sebastian Maj 🙂
A kto z Warszawy do spraw dermatologicznych (sarkoidy i grzybek)?
Poszukuję namiaru na weterynarza w Wielkopolskim, który zajmuje się okulistyką. Może ktoś ma jakiś pomysł.
Czagarnot, dr Warzecha jeździ po całym kraju. Moim zdaniem warto z nią skonsultować problem
Mojego ślepaka prowadzi dr Kasia Paschalis- Trela, wraz z  dr Martą Warzechą z Centrum Zdrowia Konia uratowały oko kobyły przed usunięciem a koń był już zawieziony do nich na taki właśnie  zabieg. Jeśli problem oczny z tych poważniejszych to warto zawieźć konia do Psucina na kompleksowe badania. Ceny bardzo przyjemne, obsługa świetna.
Cześć 😀 co sądzicie o doktorze Złoto? Stwierdził u mojego konia zwyrodnienia trzeszczek, tak samo jak koniowi mojej znajomej, później okazało się, że diagnoza u jej konia była błędna i również zastanawiam się nad wezwaniem kogoś innego
Dziękuję za odpowiedź.
Potrzebny vet w okolicach Łomianek do skończenia szczepień bazowych.
Polecicie jakiegoś weterynarza (konkretnie chodzi mi o nogi), który dojedzie w okolice Wrocławia?
Polecicie jakiegoś weterynarza (konkretnie chodzi mi o nogi), który dojedzie w okolice Wrocławia?

😲 🤣 🤔 Golonka , Henklewski , Kornaszewski, Kmiecik ...... no we Wrocławiu to akurat od wyboru do koloru
wiem, że jest ich sporo dlatego pytam o konkretnego, którego polecacie np. z własnego doświadczenia
Jeśli weterynarz ma dojechać do Ciebie to Krzysztof Kmiecik.
Jeśli Ty do weterynarza to Paweł Golonka.
Koniuszek niezależnie od opinii o dr Złoto to diagnozę zawsze warto skonsultować z kimś jeszcze. Znam konie,  które dr Złoto diagnozował i leczył bardzo skutecznie ale znam też takie przy których zupełnie nie trafił z diagnozą i dopiero inny lekarz pomógł. 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się