Końska Rewia Mody XI 2017

Yaaay, teraz już nie będzie żadnych wątpliwości, że te szmaty moczące się w wannie to nie byle jakie szmaty, tylko JEŹDZIECKIE szmaty. xD
wątek zamknięty
sumire, jest też taka wersja "kaczki"  🤣
wątek zamknięty
Widziałam. Nie wiem, która gorsza. 😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 stycznia 2017 17:17
Odkopię trochę wątek 🙂

Odnośnie rozkminy co dawać najlepiej pod małe siodła - wracam do koncepcji, że łezki wypadają w tym względzie najlepiej, nigdzie za dużo nie wystaje 😉

wątek zamknięty
Livia wow! Super, chyba rozwiązałaś mój problem z cottonami eskadrona 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 stycznia 2017 19:44
dairoxroxi, cieszę się 🙂 No i to bardzo praktyczne rozwiązanie - masz jednego cottona i pod ujeżdżeniówkę, i pod wszechstronne / skokowe 😁
wątek zamknięty
Livia, zdecydowanie wyglądają najlepiej!
wątek zamknięty


I do malego konia tez sa zdecydowanie najlepsze. Chyba wymienie moje vs na łezki z kimś.
wątek zamknięty
Livia a jaki masz rozmiar tej ujeżdżeniówki?
Jestem w szoku jak to fajnie wygląda 🙂 A ja właścicielka oo mam odwieczny problem z za wielkim czaprakiem
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 stycznia 2017 07:35
Burza, dziękuję 🙂

marysia, zdecydowanie tak - dla małych koni, koni z krótkim grzbietem łezki są idealne 🙂

Epikea, siodło mam 16 - to Lucky Dressage 🙂

Odgrzebałam jeszcze fotkę sprzed paru lat: http://re-volta.pl/galeria/foto/111427 🙂
wątek zamknięty
A my sie skusiliśmy też na coś z kolekcji Heritage  💘 w planie jeszcze dwa cottony i owijki do nich. Na zdjęciu cotton merlot, kantar merlot i derka Caball robiona według mojego pomysłu.
wątek zamknięty
Te łezki na kazdym koniu i do każdego siodła wygladają super, sa mega uniwersalne.
wątek zamknięty
Ja mam lezke z Hkm, ona jest niezniszczalna
wątek zamknięty
Kary w niebieskim Kingslandzie  🙂

wątek zamknięty
Jemu to chyba we wszystkim ladnie 🙂
wątek zamknięty
Dzięki  :kwiatek: Podobno w czarnym nie, a ja go najbardziej lubię właśnie w czarnym  🤣
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
17 stycznia 2017 08:19
Eskadron heritage brand pearl plus owijki i derka merlot
wątek zamknięty
Rudzik na bogato...  ❗ aż mi się przykro zrobiło że nic nie mam z tej kolekcji 😡  🤣 🤣
chce to cudo zobaczyć na modelu  😍
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
17 stycznia 2017 08:26
Marti moja modelka w zimowym wydaniu jest niewyjściowa, bez treningu i zarośnięta. Nie przystoi pokazywać takiego kompletu na koniu z dziczy.
wątek zamknięty
Rudzik każesz nam czekać do wiosny ?!  🤔 😕 😕 😕
wątek zamknięty
Rudzik Wow ale komplet  😲 ta kolekcja jest the best!!
Czekam co przedstawią wiosną, chyba cieżko będzie to pobić.
wątek zamknięty
tulipan a jak wytrzymuje Twój KL? Mój po 5 użyciach w miejscu łydek złapał glanulki, brzydko to wygląda  🙁
Poza tym porównując KL, a cottony Eskadrona to jest mega różnica, KL jest przy nich jak szmata, a kosztuje ponad 2 razy więcej :/
wątek zamknięty
Mam dwa Kingslandy i wyglądają po praniu jak nówki  🙂 Jeśli bym miała porównywać je do cottonów to jak dla mnie wypadają lepiej, jeśli chodzi o pranie i trzymanie koloru. Natomiast są to po prostu bawełniane czapraki, więc nie oczekuję od nich nie wiadomo jakiej wytrzymałości. Najlepiej w tej kwestii sprawdzają się pady bo alcantara jest po prostu dużo bardziej wytrzymałym materiałem.
wątek zamknięty
tulipan, - ślicznie! Choć przyznam, że oficerki też "robią robotę" w całym wyglądzie, tak odstypiają go trochę 🙂
Rudzik, - zazdraszczam!  😜
wątek zamknięty
Rudzik zazdroszcze derki!  😜 😍

Wreszcie na grzbiecie Blondyny zawitał eskadron heritage brand merlot + owijki 🙂
Jestem oczarowana, choć BS Glossy justblue również podbił moje serce 😀

Merlot



Justblue

wątek zamknięty
keirashara  :kwiatek: Buty na codzień robią robotę bo my zazwyczaj na czarno, szaro, granatowo lub beżowo  🙂
wątek zamknięty
KaWeRa Wow, boskie to bordo.
wątek zamknięty
Rudzik Tak marzę o tej derkę brand ale już w żadnym sklepie nie ma w rozm L  😕

Osobiście z heritage najbardziej podoba mi się Velvet ale brandem i glosy  też się uszczęśliwiłam  😁
wątek zamknięty
Bordo jest piękne, dotąd byłam średnio przekonana, ale na każdy koniu wygląda super. Wrzucam komplet Fera Lamina na karym
wątek zamknięty
KaWeRa przepiękny ten merlot!

Kurde, na dłuuugo wyleczyłam się ze szmatoholizmu, ale przez tą kolekcję popłynę. Już zamówiłam racing green, ale bordo chyba też wyląduje w pace 😡
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.