Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

ushia   It's a kind o'magic
08 września 2016 11:22
fcb mi pokazało takie info - fajna sprawa, może komus po drodze będzie 🙂

"Hej, krakusy! W Księgarni Pod Globusem (Długa 1) jest bardzo fajna akcja: można kupić książkę dla dzieciaków z ośrodka szkolno-wychowawczego (to tytuły, które dzieci same wybrały, więc nie zżymajcie się na propozycje :-). Jest spis imion dzieci i ich książek, wisi na ścianie za kasą. Thing is: po raz pierwszy widziałam to tydzień temu i po tygodniu są tylko dwie pozycje zakreślone :-( Please, ruszcie więc wykonać ze wszech miar i z wielu powodów dobry uczynek - niektórzy z Was mają po drodze na jogę do Sadhany, inni przy okazji zakupów na Kleparzu :-) PS. Aha, i może też puśćcie to info dalej "
Hej

Mam trochę ciuchów z metkami, firmowych typu Jackpot, Zara, HM i teraz pytanie jest jakiś komis w Krakowie do którego mogłabym te rzeczy oddać?

Byłam w jednym który znalazłam w necie, okolice Długiej - to chcieli tylko ekskluzywne ciuchy 😉
Dziewczyny z Krakowa polecilybyscie jakis dobry salon kosmetyczny gdzie można zrobić permanentny brwi i przedłużanie rzęs? Najlepiej okolice Zakopiańskiej lub samo centrum  😉
gllosia tam masz Dermiss, w CH Zakopianka 🙂 moja siostra tam chodzi na rzęsy, paznokcie i ogólnie kosmetycznie, zadowolona 🙂
O super, miałabym dwa kroki! I ceny widzę przyjemne. Dziekuje kolebka! :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 października 2016 20:21
Zasmutkowana sprzedam:
bilet na szkolenie Pasja w internecie- jak ją rozwijać, jak na niej zarobić. grupa poranna (9-15), Kraków, Uniwersytet Jagielloński,
ul. prof. S. Łojasiewicza 4, 24-25 października. Szkolenie prowadzi Andrzej Tucholski.
Tutaj więcej informacji:
http://ispot.pl/s,isupport_szkolenie_2
Koszt szkolenia, czyli 50zł, zostaje zwrócony jak karta podarunkowa do iSpota.
Bilet dla studentów.

może ktoś coś 👀
Gdzie w Krakowie wydrukuję dużo plakatów i koszta mnie nie zabiją?
Krakowianie,
Wiem że to nie ten dział, że są ogłoszenia od takich rzeczy itd, ale tutaj chyba więcej osób zagląda więc proszę o wyrozumiałość  :kwiatek:
10tygodniowy kocurek szuka domu, w trybie pilnym. Jest przeswietny i gdybym tylko mogła to sama bym go przygarnela.
Z zachowania bardziej przypomina psa niż kota, jest energiczny, wesoły, towarzyski. Zdecydowanie nie należy do typowych kanapowców które przesypiają większość dnia 😉
Prosze o udostępnianie, pytanie znajomych, cokolwiek mogłoby pomóc w znalezieniu mu domu

Kontakt: 733744950





Pytanie do krakowian, kto z was wypożyczał auto jako auto zastępcze z polisy sprawcy wypadku? Chodzi mi o to, że jeśli ktoś mnie uszkodzi auto, chcę na czas naprawy wynając sobie zastępcze na koszt sprawcy. I które wypożyczalnie takie usługi oferują i które wypożyczalnie są godne polecenia w tym zakresie? Od razu mówie, że wiem jak to ma wyglądać ze strony prawnej, ale chodzi mi o polecenie wypożyczalni, tkóre oferują takie usługi i są bezproblemowe. Żeby nie bylo, że nagle miesiąc po wynajęciu przychodzą jakieś faktury do mnie do zapłaty, albo użytkuje sobie auto a oni nagle z dnia na dzień każą mi oddać auto zanim jeszcze ja odbiorę swoje z naprawy.
Doradzicie coś?
ja korzystałam, ale dostałam auto od ubezpieczyciela po prostu
Który ubezpieczyciel? I nie bylo problemów, miałaś auto tak długo aż Ci naprawili Twoje? Żadnych ukrytych kosztów?
Dziekuje za informacje  :kwiatek:
PZU. Miałam cały czas auto. Zero problemów. 😉
Wrzucam się tutaj też, bo praca w Krakowie...  :kwiatek:

Poszukiwana osoba do pracy jako sprzedawca w dziale Natura, Decathlon Zakopianka 🙂 wymiar pracy pół etatu, elastyczny grafik (dla studentów super), świetni ludzie  😍
Poszukiwany pasjonat jezdziectwa, który godnie zajmie moje miejsce 🙂
Umowa o pracę, prywatna opieka medyczna, zniżki 🙂 Praca od grudnia, popołudnia i weekendy (handel ma swoje prawa).
Poproszę o CV na maila aleksandra.mezyk@decathlon.com

edit: nieaktualne 🙂
Ważne: potrzebny dociekliwy alergolog w Krakowie, a także chętnie kontakt do osob zajmujacych sie tym tematem w sposob inny niz tradycyjny (medycyna niekonwencjonalna). Prosze o Pw
moja koleżanka jest zadowolona z lekarza Lech Górski. Opinie ma skrajne, ale ona jest bardzo zadowolona zwłaszcza, że podszedł inaczej niż inni.
Ja chodzę do p. Antoszczyk
Czy ktoś z Was ma godnego polecenia laryngologa na fundusz? Byłam u dwóch z zatokami i jestem przerażona - Pierwszy polecił  mi łykać ibuprom zatoki, drugi nawet nie zrobił porządnego wywiadu -  wypisał tylko jakiś antybiotyk. 😵
nie mam sprawdzonego, ale Otomedic na Lea sobie chwalę
ok, dzięki, zadzwonię do nich
Potrzebny gastrolog, najlepszy z najlepszych, może być drogi. Wizyta im szybciej, tym lepiej.
Dobry ginekolog na NFZ? Preferowany facet.
Czy ktoś z Was ma godnego polecenia laryngologa na fundusz? Byłam u dwóch z zatokami i jestem przerażona - Pierwszy polecił  mi łykać ibuprom zatoki, drugi nawet nie zrobił porządnego wywiadu -  wypisał tylko jakiś antybiotyk. 😵


dr Mirosława Ciarka-Golonka, kiedyś pracowała w Szpitalu Wojskowym, nie wiem czy to aktualne.
Ja u niej byłam w Skawinie w prywatnym gabinecie i bardzo pomogła mi z zatokami. Przestałam mieć "wieczny katar".
Wszyscy pytają o lekarzy, zapytam i ja. Szukam chirurga prywatnie, hajs nie gra roli, ma pomóc mojemu tacie.. Problem jest z palcem u dłoni, spuchnięty i fioletowy  od przeszło 2 miesięcy i mocne sterydy póki co i bez poprawy... help 🙂
Anderia   Całe życie gniade
08 stycznia 2017 01:31
Poleci ktoś jakiś fajny bar/pub w okolicach stacji Kraków Główny, w którym można by było zjeść coś dobrego, ale nie za drogiego w nocy (od godziny 23 i później)?
Anderia przychodzi mi do głowy jedynie Pierogarnia 24/h na Sławkowskiej
Anderia, jest też całodobowa kawiarnia zaraz przy wejściu na dworzec od strony pksu, po lewej stronie. Mają dobrą kawę i przekąski typu kanapki, zapiekanki etc.
Polecacie jakiś hotel blisko starego miasta/dworca głównego na jedną lub dwie noce? Potrzebuje dwuosobowego pokoju z łazienką, żadnych luksusów, byle tylko było czysto  😉 I żeby nie wyniosło mnie to majątku.
Koło dworca jest Ibis Budget 😉 Jeśli trochę droższa opcja wchodzi w grę to aparthotel Mały Kraków koło Galerii Krakowskiej
Czy znacie i polecacie dobrą krawcową, która podjęłaby się uszycia sukienki (3 warstwy, z koła), ewentualnie takiej spódnicy? Sukienka mało skomplikowana, z przeznaczeniem do tańca, także musiałaby być porządnie wykonana, żeby wytrzymać intensywne użytkowanie 🙂
Polecam krawcową, która jest na rondzie wyjazdowym z Wieliczki do Gdowa. Mnie poprawiała suknię ślubną.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się