Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

I karmieniu przeżutym owsem łyżeczką.
Klopsik Mówisz i masz 😀iabeł:
Film sprzedażowy, co można dodać jeszcze  ? 
Muzykę... Nie dodać tylko zmienić. Ta jest po prostu straszliwa 🙁
Muzykę... Nie dodać tylko zmienić. Ta jest po prostu straszliwa 🙁


Dzięki  :kwiatek:  robię inny wstawię coś innego  😉
Ja bym dodała porządne foto zootechniczne, filmik z ruchu luzem bez biegającego kolegi w tle. No i w korytarzu jeden koń. 🤬 Imo filmiki sprzedażowe powinny być konkretne, bez zbędnych ujęć, nic nie wnoszących zdjęć z pastwiska (no, jedno jeszcze da się przemycić).  :kwiatek:
Dla mnie filmik sprzedażowy, to powinien być film bez zdjęć - zdjęcia do ogłoszenia, można wtedy przejrzeć- przybliżyć, oddalić 🙂

Film może składać się z różnych ujęć - ruch luzem, w korytarzu, na lonży (lub jeśli zajeżdżony pod siodłem) ale dobrej jakości, aby było widać i niekoniecznie ze zbliżeniem na twarze ludzi.

Jeśli chcesz trochę krytyki to proszę:

- muzyka
- uśmiechy na twarzach
- jak już ma coś być na kantarze to lepiej nie jak się kręci tylko jak na przykład stoi i podaje nogi (jeśli podaje)

🙂
Podrzucam swoją ostatnią 'robótkę'  😉
Jeśli chcesz trochę krytyki to proszę:

- muzyka
- uśmiechy na twarzach
- jak już ma coś być na kantarze to lepiej nie jak się kręci tylko jak na przykład stoi i podaje nogi (jeśli podaje)

🙂


Kurcze co z tą muzyką ? znowu zmieniłam i dalej nie pasuje  :/   mam kijowy gust  😁 
Uśmiech ok, następnym razem  😉

Przerobiłam początek filmu , pod siodłem chłopak nie chodzi jeszcze . (akurat teraz syn robi prawko i wraca mi o 19 ze szkoły, wcześniej były MPMK i jakoś nie wyrobiłam się )


Dziękuję bardzo za rady  :kwiatek: 

marszylka Co do jakości to wina You Tube, mam naprawdę konkretną kamerę .
No i mamy prawdziwego naturala  🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
31 października 2016 11:28


czy ta dyscyplina sportu nie wymaga kasku?

🙁
Euforia_80, chyba żadna westowa nie wymaga kasku...
kask jest obowiązkowy dla dzieci we wszystkich konkurencjach, dla juniorów we wszystkich konkurencjach szybkościowych.
Dla dorosłych nie ma obowiązku, jest dowolność, może być kask ale nie musi
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
31 października 2016 14:21
w szybkościowych powinien być obowiązek noszenia kasku dla wszystkich
w sumie pewnie by się przydało ale jest jak jest, ja po prostu przedstawiłam jak to wygląda w przepisach. Ja w ogóle szybkościówek nie lubię, tzn tych "normalnych" czyli beczek i tyczek bo CR też jest fomalnie szybkosciówką, czyli konkurencją rodeo.

A wypadki w tych szybkościówkach w sumie wcale nie są aż takie częste, jak by się mogło wydawać, a co by nie mówić różni ludzie to jeżdżą i na bardzo różnym poziomie.
Był takie etap, jak się west dopiero popularyzował, że wszyscy chcieli szybkościówki jeździć, bo im się to łatwe wydawało a to też wcale łatwe nie jest, też techniki  trzeba, tylko innej. Myślę, że kaski nie przejdą, za duże przywiązanie do kapelusza jest ale kto wie? To trochę tak ja z cylindrem w ujeżdżeniu...
Chyba, ze ktoś wymyśli kask w postaci kapelusza kowbojskiego 😁
Chyba, ze ktoś wymyśli kask w postaci kapelusza kowbojskiego 😁


Już są dostępne od jakiegoś czasu ... ale wyglądają tragicznie.
A jak patrzę na poziom większości jeźdźców na pierwszym filmiku to powinni się trochę technicznie w dosiadzie podszkolić, moim zdaniem. Fakt, widać tylko wyrwane z kontekstu kawałki ale ...
I dziwić się, że za oceanem tyle osób boi się jeździć konno.


Kurcze troche racji w tym jest natomiast poparte akurat rozmowa z Kiettelem? Jeźdźcem ,który musi wciskać podczas jazdy zsiniały język konia którego rolluje x czasu podczas rozgrzewki spowrotem do pyska? Raczej nietrafione jak dla mnie 🤔
Bo to jest film zrobiony nie po to aby "pokazać jak jest" (choć może i pokazuje), ale po to aby "polukrować" tego zawodnika🙂
Tak jak kotbury mówi, właśnie taki jest cel tego filmiku - zrehabilitować zawodnika ...
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
14 listopada 2016 14:43
🤔
Marzenie spelnione, wlasny kon na plazy!  😍

Tamtam, Widziałam na fb i rżę jak szalona jak to znowu oglądam 😀 😀 😀 A myślałam, że moja konina jest niezbyt mądra :P
Gillian   four letter word
12 stycznia 2017 11:12
Isobel, super film  😍
😂 Kurcze, człowiek się produkuje i wymyśla zajęcia dla konia, a wystarczy gumowego kurczaka kupić.
Gdyby komuś brakowało śniegu to zapraszam na Podkarpacie  🤣

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się