Oficerki

Dramuta12 Wyglądają bardzo ładnie!
Ja zamówiłam cavallo insignis bardzo jestem ciekawa jak się będą sprawować.
hej ! wiecie może czy kupię gdzieś fajne oficerki ujeźdżeniowe z ekoskóry ?
Jakie są wasze doświadczenia ze zwężaniem oficerek z zamkiem i gumą w okolicach ponad kostką? Jest to wykonalne? Czy znacie szewców, cholewkarzy godnych polecenia w Białymstoku? :kwiatek: :kwiatek:
Co możecie powiedzieć o oficerkach HKM Gijon?

Ma ktoś może te oficerki w rozmiarze regular i mógłby mi zmierzyć szerokość? 🙂
https://www.premierequine.co.uk/mobile/MBSCProduct.asp?pdtid=21441470
Chyba czas przerzucić się na zimowe ubrania.  🙂  W związku z tym mam pytanie do użytkowników termooficerek HKM Arctic: jak je czyścicie?  Nigdy nic nie miałam z takiej skóry. Czy coś powinnam zrobić, zanim je zacznę używać (są nowe).
trusia, letnią wodą i mydłem jak mocno brudne, jak wyschną to psikam impregnatem do zamszu i tyle 🙂
Jak lekko brudne to po prostu wilgotna szmatka
:kwiatek:

Czyli prościzna.  A spodziewałam się jakiś skopmplikowanych zabiegów.  😀
Dramuta12 Wyglądają bardzo ładnie!
Ja zamówiłam cavallo insignis bardzo jestem ciekawa jak się będą sprawować.

Dostałaś info ile będziesz musiała na nie czekać? Zamawiałaś z pasi konika? Właśnie też się zastanawiam nad ich kupnem, ale póki co mają niewiele opinii.
Dramuta12Piekne ale czy nie za wysokie?
anil22, na początku były trochę za wysokie, po kilku jazdach siadły i są idealne 🙂. One i tak dosyć miękkie są, mimo, że były za wysokie, nie raniły.
Kajurka zamawiałm z x-horse, mają być ok 13 stycznia. Mierzyłam je w sklepie w Niemczech i bardzo mi pasuje ten model. Mam dwie inne pary cavallo i jestem bardzo zadowolona, mam nadzieję, że te mnie nie rozczarują.
Ma ktoś może oficerki cavallo Varius? Jestem ciekawa jak się sprawują i wyglądają w rzeczywistości bo na zdjęciu katalogowym ślicznie 😀
Kajurka zamawiałm z x-horse, mają być ok 13 stycznia. Mierzyłam je w sklepie w Niemczech i bardzo mi pasuje ten model. Mam dwie inne pary cavallo i jestem bardzo zadowolona, mam nadzieję, że te mnie nie rozczarują.


Jak już dojdą, to wrzuć tutaj proszę zdjęcie tych butów na nodze 🙂
Gdyby ktoś był zainteresowany oficerkami MOUNTAIN HORSE VENICE FIELDBOOT to oto zdjęcia na moich kończynach 🙂
Dość czerokie w kostce, zobaczymy jak sie ułożą. Ładne, wyglądają porządnie, przyszły z dmuchanymi prawidłami.
Jestem bardzo zadowolona jako że upolowałam je nowe za niecałe 400zł  😁
Czy ktoś zamawiał oficerki z Pasi-Konika? Od tygodnia czekam na kontakt z szefową w sprawie zamówienia, pisałam, dzwoniłam - koszmarna obsługa klienta.. Czy w jakimś innych sklepie internetowym można zamówić Cavallo Insignis?
kajurka zadzwoń do x-horse, moje mają być w przyszłym tygodniu, już czekam niecierpliwie 🙂
adalova   In persuit of perfection
20 stycznia 2017 21:37
Zna ktoś może dobrego rymarza bądź innego speca od oficerek (W WARSZAWIE), który będzie mi w stanie wymienić skórę (nałożyć drugą?) i może ewentualnie zmiejszyć w kostce. Chciałabym, żeby moje półroczne, średnio używane oficerki Koening wyglądały jak półroczne, a nie 6- letnie  😤

Przy okazji- jak ktoś zastanawia się, czy je kupić ODRADZAM
A np. zareklamowac?
adalova   In persuit of perfection
21 stycznia 2017 21:21
Już to raz robiłam.  Niestety, procedura reklamacyjna w Mustangu trwa za długo i powoduje, ze miesiąc zostaje się bez butów. Wolę to naprawić we własnym zakresie. Dlatego szukam kogoś poleconego  😉
adalova, a jaki model Königsów kupiłaś?

Z naprawianiem oficerek jest niestety słabo, mi się po wielkich bojach udało zwęzić oficerki u szewca na Smolnej (który robi standardowo suwaki), ale bardzo nie chciał się za to brać, bo to dużo trudnej i upierdliwej roboty.
adalova   In persuit of perfection
22 stycznia 2017 15:30
Teoretycznie FAVORIT DRESSAGE, ale jak teraz patrzę na zdjęcia w sklepie (i cenę przede wszystkim, dałam za swoje prawie 3tys., a nie były robione na wymiar), to wydaje mi się, ze już tego modelu nie mają.

Zmniejszenie w kostce mogę odpuścić, to może samej wymiany skóry ktoś się podejmie
Moim zdaniem, jeśli buty mają gwarancję to powinnaś je reklamować do bólu. Jak okaże się,  że buty mają wadę niemożliwa do usunięcia to powinni wymienić na nowe.
Ja jakiś czas temu kupiłam termobuty, ( co prawda nie ta sama polka cenowa co Twoje, ale to nie ma znaczenia, liczy sie fakt, ze zakupilam je jako nowe, bez wad) po 2 miesiącach,  w sumie może z 10 raz na nogach,a więc praktycznie żadnych śladów użytkowania,  zaczęły pękać w zgieciach  stopy, zareklamowalam u sprzedawcy, producent uznał wadę i otrzymałam nowe buty. Te które przyszły to ten sam model i rozmiar, a jak założyłam na nogi to zauważyłam,  że inaczej układają się na stopach, wiec może te pierwsze były wadliwe.
Może Twoje tez zostały wadliwie wykonane, ja bym tak szybko nie rezygnować zwłaszcza za ta cenę. . 🙄
adalova   In persuit of perfection
22 stycznia 2017 23:41
Zgodzę się, że powinnam reklamować, ale powiem szczerze, że nie mam teraz na to czasu ani siły. Po prostu nigdy więcej tam już nic nie kupię i każdemu będę odradzać. Buty normalnie da się używać, po prostu mają zdartą skórę, a po butach za taką cenę i użytkowanych nie jakoś często  ( 4x tydzień jeden koń) spodziewałabym się lepszej jakości, a nie, że już po pierwszej jeździe zacznie schodzić skóra  (wtedy je reklamowałam), a po pół roku zaczną pojawiać się czerwone wytarcia.


Oficerki Tattini Teranova - serio maja taka mala rozmiarowke w lydce? Wedlug opisu to I nawet w rozmiar 46L bym sie nie zmiescila a co dopiero w 37...
przepraszam za brak polskich znakow 🙂
kozdanda, zbyt duża to ona nie jest 😉. Na poprzedniej stronie mam zdjęcie retrieverów M 🙂.
adalova, spróbuj na Umińskiego, powinni dać radę. Dada tam swoje oddawała do naszycia skóry (skóra od wewnątrz cholewki odłaziła płatami - Cavallo...) i wyglądało to bardzo dobrze. Ceny mają w miarę rozsądne (to pewnie jeszcze zależy, jaka usługa, wiem, że suwak teoretycznie da się wymienić taniej niż u nich, ale czy równie estetycznie, to już bym polemizowała 😉).
adalova   In persuit of perfection
24 stycznia 2017 15:11
Sumire, dziękuję, zobaczę tam 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
30 stycznia 2017 12:06
Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie z oficerkami firmy QHP? Modele mają piękne, ale marka w sumie mi się nigdzie nie rzuciła w oczy 😉

Wyszukiwarka też mi nic nie wypluła :kwiatek:
Czy ktoś poza hippicą uszyje mi oficerki na wymiar w cenie, która mnie nie zabije? Jakość mile widziana przy okazji 😉 W większość tabelek się nie mieszczę, jeśli już to w typowe skokówki, a choć sznurowania mi bardzo pasują wizualnie, to marzą mi się wyższe łuczki jednak...
Wczoraj byłam na Poznańskiej Woli w jeździeckim i akurat trafiłam na wyprzedaż oficerek. Poszczęściło mi się i jak to Pani powiedziała, "buty szyte na mnie!".
Firma Somero Sports, rozmiar 36, łydka S- leżą serio idealnie, gdzie w moim przypadku ciężko coś znaleźć...
Po ochach i achach dowiedziałam się, że owe buty były na wyprzedaży za jedyne 150 zł !!  😜 Wyglądają porządnie i mają super podeszwę. 😉

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się