Stajnie w Warszawie i okolicach

Natasha, która to stajnia w tym Malcanowie?
Przewertowałam ogłoszenia i nie moge znaleźć
To mała stajnia, sumire tam stoi, może powie coś więcej.
Faktycznie ogłoszenia już nie ma a dość długo wisiało - stąd mój błąd - przepraszam.
Megane,

Pewnie chodzi o tę stajnię:
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/65310
Dokładnie o tą stajnie mi chodziło 🙂
:kwiatek: mikstura
Dzięki wielkie  :kwiatek:
Megane a Ty się przeprowadzasz z Koniczynki? Coś się stało? Może być pw.
Nie nie... ja nic nie zmieniam 😉 (i nie stoję w Koniczynce, stoi tam kilka, albo kilkanascie moich znajomych 😉 )
Podpytuje w imieniu koleżanki 😉
Wysłałabym ją właśnie do Koniczynki, ale tam problem z dojazdem kmunikacją, a ma dzierżawczynię bez auta.

Powiedzcie mi jeszcze, jak w Słupnie z opieką i karmieniem?
(Tak od strony pensjonariusza a nie właściciela)
Do Malcanowa się da dojechać prawie pod samą stajnię, ale z tego, co pamiętam, autobus nie jeździ za często (przynajmniej w weekendy). Z drugiej strony - pewnie jak każdy podmiejski. 😉

Natasha, kim jesteś i skąd wiesz, gdzie stoję? 😂
Powiedzcie mi jeszcze, jak w Słupnie z opieką i karmieniem?
(Tak od strony pensjonariusza a nie właściciela)


Napisz do trzeszczki obecnie stoi tam ze swoim koniem 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
10 stycznia 2017 12:58
Cześć, czy mamy na forum kogoś trzymającego konie w Mokrym w stajni Vega? 🙂


Stoję troche ponad rok ze swoimi końmi.
Dla mnie priorytetem jest opieka oraz stajenni a tu do niczego nie moge się przyczepić.
Hala jest równana codziennie, grafik bardzo ułatwia funkcjonowanie przy pełnej stajni.
Fakt, jedynym minusem jest błoto na padokach. Obecnie jest pięknie i śniegowo wiec korzystamy z cudownych widoków koni na słońcu 
Dziękuję bardzo za opinie, przejadę się wobec tego i porozmawiam na miejscu o szczegółach  😉 :kwiatek:
Cześć, czy mamy na forum kogoś trzymającego konie w Mokrym w stajni Vega? 🙂


Pamiętaj tylko,że tej stajni nie prowadzi właściciel tylko dzierżawca...Oczywiście od jakiegoś czasu jest cisza o tym miejscu,ale tam już jeden dzierżawca wylatywał za zaległości z dnia na dzień, a wraz z nim konie.
ash   Sukces jest koloru blond....
10 stycznia 2017 15:59
RatinaZ, tym razem jest zupełnie inaczej, a sam właściciel oficjalnie mówi ze nigdy tak dobrze mu sie współpraca nie układała z dzierżawca jak teraz.
Na wiosnę/lato planowana jest zmiana podłoża na hali, dzierżawcy wiążą z tym miejscem plany na dłużej
RatinaZ, no właśnie, za zaległości... 😉 z resztą będąc u kogoś w pensjonacie zdarzają się takie sytuacje, że z dnia na dzień trzeba się wynosić... O czym niestety się przekonałam.

Mokre nie jest mi najbardziej po drodze, ale cena jest, jakby nie patrzeć, atrakcyjna.
Chyba, że macie jeszcze jakieś pomysły co do stajni z halą i dobrą opieką we wschodnich okolicach warszawy (łącznie z okolicami w stronę mińska mazowieckiego)?
Wypadłam z warszwskeigo obiegu, więc mało się orientuję w temacie.
Poszukiwana stajnia, wymagania:

Sensowny dojazd z Bemowa tak do 40km.
B. dobra opieka.
W lecie łąki.
Jakiś las.
Cena do 600zł.
Dojazd samochodem.
Nie potrzebna żadna infrastruktura - chętnie stajnia przydomowa.

polecam jak najbardziej stajnię w Zawadach (obok Radzymina) 36 km z Bemowa, prywatnie - tzw. przydomówka. Jest obecnie tam 5 koni, padoki jak marzenie, konie cały dzień w ruchu. Tereny do jazdy super, na chwilę obecną cena ok 650 zł, ale myślę, że jest szansa, ze właściciel zejdzie niżej. Mam zdjęcia jeśli zainteresowana nadal jesteś
Kurczę, mam wrażenie, że wszystkie fajne stajnie są poza moim zasięgiem. Do powiedzmy 750 zł znajdę coś sensownego w okolicach Wawra, Józefowa, Otwocka? Do Marek może nie mam tak daleko, ale korki są kosmiczne :-(
Czy ma ktoś jakieś informacje o Stajni Ołtarzew?
Na stronie internetowej za dużo nie ma, fb nie posiadają.
Jak wygląda tam pensjonat i czy są wolne miejsca?
RatinaZ, no właśnie, za zaległości... 😉 z resztą będąc u kogoś w pensjonacie zdarzają się takie sytuacje, że z dnia na dzień trzeba się wynosić... O czym niestety się przekonałam.

Mokre nie jest mi najbardziej po drodze, ale cena jest, jakby nie patrzeć, atrakcyjna.
Chyba, że macie jeszcze jakieś pomysły co do stajni z halą i dobrą opieką we wschodnich okolicach warszawy (łącznie z okolicami w stronę mińska mazowieckiego)?


Ja nie wiem jak jest teraz w Mokrym...po prostu zwracam uwagę na fakt,że nie masz do czynienia z właścicielem obiektu...Każdy sobie sam ustala czy ma to dla niego znaczenie,czy nie...
Czy ma ktoś jakieś informacje o Stajni Ołtarzew?
Na stronie internetowej za dużo nie ma, fb nie posiadają.
Jak wygląda tam pensjonat i czy są wolne miejsca?


Kobieto w życiu do oltarzewa stałam tam 1,5 miesiąca przeszłam 6 kontuzji, konie słabo karmione, ciągle roszady na padokach,  właściciel sam wg swojego widzimisię podaje pasze i suplementy (mojemu przestał dawać bo kontuzje są od pasz.. )
Zresztą napisz do zduski bo też miała z nimi przygody myślę że jeszcze kilka osób by się znalazło
sylwiaj ok, jesteś już drugą osobą, która tak kategorycznie odradza wstawiania tam konia. Nie pokuszę się.
A jest cos w okolicy w podobnej cenie i zdobrym dojazdem ZTM (jakos nie mogę sie zebrać zeby zdać prawko 🙁 )
Są duchnice a tak to tamta okolica jest dość uboga w stajnie. Bliżej bemowa - babic prędzej coś znajdziesz🙂
Kamcia, jak cenowo na siekierkach?


1250
Kurczę, mam wrażenie, że wszystkie fajne stajnie są poza moim zasięgiem. Do powiedzmy 750 zł znajdę coś sensownego w okolicach Wawra, Józefowa, Otwocka? Do Marek może nie mam tak daleko, ale korki są kosmiczne :-(

Do 750 będzie raczej ciężko. Nie wiem, jakie warunki rozumiesz przez "coś sensownego", ale chyba nawet stajnie nie posiadające hali są w tej okolicy raczej powyżej tej ceny. Jeśli jeszcze do tego potrzebny np. dojazd ZTM - to słabo. Szczerze to nawet nie wiem, czy da się coś poniżej 800-850 zł znaleźć, tak na szybko nie kojarzę nic taniej (zakładam, że wolnowybiegówka Cię nie interesuje - chyba, że źle zakładam).
Wolnowybiegówka jak najbardziej ok. Zależy mi na pastwiskach, dobrym żywieniu i indywidualnym podejściu. Planuję zakup pierwszego konia i na pewno będzie mi potrzebna pomoc zaufanej osoby. Dojazd ztm niekoniecznie. Nawet niech te 850 będzie :-)
Wolnowybiegówka jak najbardziej ok. Zależy mi na pastwiskach, dobrym żywieniu i indywidualnym podejściu. Planuję zakup pierwszego konia i na pewno będzie mi potrzebna pomoc zaufanej osoby. Dojazd ztm niekoniecznie. Nawet niech te 850 będzie :-)


Okolice Poświętnego koło Wołomina - kameralna stajnia z dobrą infrastrukturą (hala , karuzela)ma wolne 2 boksy. Spełnia Twoje warunki.
Szczegóły na priv.
Jest jeszcze moja Groteska w Markach...nie jest to wolnowybiegówka,ale konie są padokowane..Niestety brak hali,co obiektywnie rzecz ujmując dość mocno utrudnia prace zimą jak wszystko zamarznie...za to jest mega dobry dojazd i konie są najedzone...ALe to samemu musiałabyś zadzwonić ,pogadać,przyjechać,pooglądać.
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/27332?q=&kategoria=5&lokalizacja=6&widok=0&strona=2
[quote author=tuch link=topic=46.msg2634803#msg2634803 date=1484035500]
Megane do 1000 zł: Złoty Koń, Czeremchowa, u Zająca, Słupno. Powyżej 1000 zł: PGR Bródno, Szwadron.

Pierwsze dwie odpadają, Słupno na tapecie ale, ze do Zająca mozna dojechac komunikacją, to nie wiedzialam. Dziekuje :kwiatek:

[do Zającowa można dojechać autobusem 736/quote]
famka   hrabia Monte Kopytko
12 stycznia 2017 07:11
czy ktoś się przyzna z rv ? kto wziął w dzierżawę  ?
https://www.facebook.com/stajniaBellaDonna/?fref=ts
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
12 stycznia 2017 12:16
Też jestem ciekawa. Codziennie mijam tą stajnię ale poza końmi właściciela nic nie widzę. Znajomy był któregoś dnia, ale nikogo nie zastał. Za to widział kilka slazakow. Nikt z sąsiadów też nic nie wie, nikogo nie widział. Taka trochę stajnia widmo 😉 Bardzo bym chciała, żeby powstało tam coś fajnego, bo mam do tej stajni jakieś 800 m od domu.
Bella Donna - stajnia prowadzona przez dawnego stajennego ze stajni Sabat. Spoko chłopak, jak stałam w Sabacie, dobrze się z nim współpracowało.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się