Instagram - czy ktoś korzysta?

ash   Sukces jest koloru blond....
03 listopada 2016 20:10
Gniadata, ej chyba nie, bo ja np widzę osobę która mnie zablokowała ale nie mam opcji kliknięcia obserwuj i oczywiście nie widzę żadnych jej zdjeć bo jest info ze zdjeć brak
a znacie jakąs dobrą stronkę do przeglądania insta na kopmie oprócz instagram.com?  🙂
Gniadata   my own true love
03 listopada 2016 20:34
Gniadata, ej chyba nie, bo ja np widzę osobę która mnie zablokowała ale nie mam opcji kliknięcia obserwuj i oczywiście nie widzę żadnych jej zdjeć bo jest info ze zdjeć brak


O rany, przepraszam!  🤬 Nie wiem czemu ale insta mi się zamienił w głowie z fejsem 🤔wirek: jednak re-volta jako przerwa od nauki jest słaba bo same durnoty pisze 😂 na insta nie wiem jak to jest :kwiatek:
Wichurkowa   Never say never...
11 stycznia 2017 13:44
Też jestem na insta, zapraszam dagma_fit92  👀
Polubiłam insta chyba bardziej niż fcb  😁
m.indira   508... kucyków
11 stycznia 2017 14:08
Żadna tajemnica _m.indira
Wichurkowa, wrzucaj #fitrevolta 😀
Ja jestem jako matka_rocku jakby co.
Slabo to ogarniam 🙁 nie mozna zobaczyc kto przegląda zdjęcia na naszym profilu, tak? Ale kto przeglądal nasze Stories-te zdjecia i filmiki na gorze to juz wiadomo? Oraz ile razy dana osoba to zrobila?
Mi się zdaje, że też nie można.
hanexxx, można. Jak coś wrzucasz i w to wejdziesz, masz taki symbol oka i cyferkę obok, jak w to wejdziesz to masz listę osób, które widziały daną rzecz 😉
Tak tak, to ja wiem ale ile razy jedna osoba ogladala dana rzecz to juz nie ma chyba? 😉 tylko że widziala ale ile.razy to nie? Przynajmniej tak mi sie wydaje,.dobrze mi sie wydaje? 😉
Dobrze Ci się wydaje. Nie wiem tylko, po co komu taka wiedza? 🤣 Chyba że ma się jakiegoś stalkera-psychopatę czy coś, ja tam nie wiem ale wtedy po prostu uważałabym na to, co wrzucam 👀
Chyba nie dzieliłam się tutaj linkiem do mojego profilu https://www.instagram.com/marta.weronika/
mils   ig: milen.ju
05 maja 2017 09:07
Czy ktoś ma problem z dodawaniem nieprzyciętch zdjęć? Zawsze bez problemu przez Insta wstawiałam, a teraz nawet jak ustawię, żeby zdjęcie nie było przycięte, to dodaje mi przycięte.
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 maja 2017 11:36
Pionowe lekko przycina. Z poziomymi nie mam takiego problemu. Oczywiście mam tu na myśli standardowe proporcje, bo panoramy tnie.
Jakby ktoś chciał followować, to mój szalony królik też ma insta  😁
https://www.instagram.com/lars_the_bun/
zapraszamy fanów i fanki!
[CIACH]
O! to ja też się tutaj udziele - na insta: vsojda jako prywatny, themaranth jako stricte końsko-fotograficzny 😉
Ja też zapraszam na swój profil 🙂
https://www.instagram.com/diulax/
Od jakiegos czasu wrzucam foty z Argentyny na @capibara.pl
Zapraszam  😉

Wiekszosc z Was sledze moim pierwszym, zakurzonym juz troche, instagramowym stworem (@szpadell)


Założyłam i zaczynam ogarniać co i jak 🙂
https://www.instagram.com/ewraj/
Od jakiegos czasu wrzucam foty z Argentyny na @capibara.pl
Zapraszam  😉

Wiekszosc z Was sledze moim pierwszym, zakurzonym juz troche, instagramowym stworem (@szpadell)


Oooo! Będę śledzić Capibarę 😍



Ach, och! Dziękuję  :kwiatek:
Póki co królują konie, ale w planie są już normalne foty z dnia codziennego i ciekawostek różnorakich 😁
Od jakiegos czasu wrzucam foty z Argentyny na @capibara.pl
Zapraszam  😉

Wiekszosc z Was sledze moim pierwszym, zakurzonym juz troche, instagramowym stworem (@szpadell)




O, teraz Cię obserwuję 🙂
Martita   Martita & Orestes Company
10 sierpnia 2017 20:37
I ja jestem 🙂 marti_orestes
Za często się jednak nie udzielam  😂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
18 sierpnia 2017 13:25
Pytanko.
Jak ktos mi zalajkuje fotke 😉 to dostaje powiadomoenie ze np. Ola lubi moje zdjecie. Po jakims czasie sie ta historia sie jakby uaktualnia.
Pytanie czy chcac zobaczyc to konkretne powiadomienie moge jakos je wyszperac z historii czy tylko na zasadzie -widze pod zdjeciem kto mi lajkuje, polazuje sie lista?
Pursat   Абсолют чистой крови
20 sierpnia 2017 15:22
Nie ma historii, musisz sobie wyszukać z polubień pod zdjęciem. 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
20 sierpnia 2017 15:55
:kwiatek: dziękuję .
szkoda 🙂;P
Pursat   Абсолют чистой крови
20 sierpnia 2017 20:27
W sumie szkoda. 😉 Dlatego robię screena od razu, gdy widzę coś interesującego w powiadomieniach.  😁
Czy tylko ja mam problem z instagramem? Muli kosmicznie, zdjęcia ładują się godzinami, instastories się nie wczytują, no zdechł totalnie 🤔
A ja się zastanawiałem czemu baaambiiiii wstawiła takie nieostre zdjęcie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się