czapsy i buty

mils, w bergo masz hippice 24h, a sklep bardzo sprawnie działa 🙂
Puma dzięki, kojarzę. Gdyby nie sytuacja z kasą brałabym w ciemno. Zastanawiam się tylko czy dostanę coś w miarę dobrego trochę taniej. Jeśli nie, to najwyżej nie będę jeść do końca miesiąca. 😁
mils, mam tak samo jak ty stopę wąską , przerabiałam bardzo dużo sztybletów różnych firm i zawsze wracam do Hippicy. Nawet ostatnio kupowałam nowe, niestety po podwyżce za 260 zł, no ale nic innego nie pasuje tak dobrze  🙁
Hej

Poszukuję czapsów/sztylp które to nadają się do codziennych treningów. Trochę błotka im nie zaszkodzi. Trwałych, wygodnych i łatwych w pielęgnacji. Pierwsze które miałam były z "zamszowej" skóry. Potem neoprenowe i te w sumie najlepiej się trzymały. Prać można było w pralce. Brud im nie straszny. Ale nie mogę w tej chwili znaleźć tego modelu :/

Podoba mi się model Hipicca Roma. Jakieś opinie?
caffka Mam Romy od roku, jeździ mi się bardzo dobrze, praktycznie nie są zniszczone. Są skórzane, więc wiadomo do pralki nie da rady, ale wystarczy przetrzeć ściereczką i czasem przejechać pastą i wyglądają super.
Polecam zestaw Pascuello, za miesiąc codziennego ciorania i sprzątania boksów wyglądają jak nowe. Za taką kasę głupio nie wziąć. Mam brązowe czapsy i sznurowane sztyblety, zaskoczyłam się jakością jak do mnie przyszły. Zobaczymy, jak bedzie pózniej.
Dodzilla poka, poka, bo choruję ostatnio na taki brązowy komplecik.  💘
I zastanawiam się czy zdarzy mi się coś jeszcze w życiu, co przebije moje najukochańsze sztylpy hippikowe: mam je już prawie 9 lat!
potrzebuję kogoś, kto posiada sztylpy pascuello 👀 dosyć niedawno kupiłam sobie właśnie ich sztylpy i teoretycznie powinny być dobre ale na górze łydki brzydko odstają i wydają się o wiele za duże pomimo że niżej są dopasowane. one się po jakimś czasie użytkowania ułożą czy po prostu kupiłam za duże? 😵
Moje Pascuello brałam na miarę 1cm węższe niż łydka, bo wiem że guma się zawsze coś uciągnie i leżą idealnie. Te ich brązy to raczej taka mocna czekolada niż jasny brąz, ale też bardzo ładne.
edit: Sztylpy normalnie mają gumę pod spodem, ale mnie ona doprowadza do ciężkiej tej-i-owej więc jak tylko je dostałam do ręki to obcięłam to dziadostwo.
dodzilla co to za modele sztybletów i sztylp?
Zwykle sztyblety sznurowane od Pascuello i sztylpy model prestige w brązie. Mierzyłam u nich także czarne sztylpy, skóra jest minimalnie sztywniejsza i wydaje mi sie ze troche wytrzymalsza, ale czekoladę miałam już przygotowana na miarę. Oni tam mają jeszcze dużo super kolorów skory, niebieskie, zielone, koniakowy, bordo... Przypuszczam, ze jakby sie ktos do nich ładnie uśmiechnął to by wyczarowali indywidualne cudo. 😉
Jeśli macie w domu stare sztyblety hippici to serdecznie odradzam kupowanie nowych, bo jakość skóry się mocno popsuła. Żałuje wyrzuconych w błoto 300zł, bo spokojnie mogłam naprawić zamek w starych i dalej ich używać, skoro wyglądają porządniej mimo używania przez ładnych kilka lat 👿.
Moje Pascuello brałam na miarę 1cm węższe niż łydka, bo wiem że guma się zawsze coś uciągnie i leżą idealnie. Te ich brązy to raczej taka mocna czekolada niż jasny brąz, ale też bardzo ładne.
edit: Sztylpy normalnie mają gumę pod spodem, ale mnie ona doprowadza do ciężkiej tej-i-owej więc jak tylko je dostałam do ręki to obcięłam to dziadostwo.


Śliczna ta czekolada ! na ich stronce wygląda o wiele mniej zachecająco
mam ich sztylpy juz 5rok i zamarzyły mi sie te koniakowe  😍 😍 😍
tylko chciałabym zobaczyć ich fotki ktoś moze jest szczęsliwym posiadaczem ?  😵
Czy może ma ktoś sztyblety Gabut i może się wypowiedzieć na temat ich trwałości ?
Sztyblety hippici a pascuello - czy ktoś ma porównanie? :kwiatek: Chodzi o sztyblety na szerszą stopę. Niestety hippici okazały się za wąskie.
Pascuello są wąziutkie.
dodzilla, to mnie zmartwiłaś... 🙁 Kolejny upatrzony komplet odpadł. Do końca życia będę jeździć w starych, szerokich pffifach. 🙁

A co na szerszą stopę polecacie? Najchętniej ze sznurowanych lub z zamkiem z boku. :kwiatek:
mundialowa na mnie tez wszystkie były wąskie, zamówiłam w PBK na wymiar i miałam w ciągu 3 dni śliczne i wygodne buty 🙂
palemka, zdradzisz, jak cenowo wychodzą takie sztyblety na zamówienie? Może być na pw. :kwiatek:
Ja dałam 250zł za takie z zamkiem z przodu.
Uff, myślałam, że wyjdzie więcej za takie szyte na miarę. W takim razie nie pozostaje mi nic innego, jak skontaktować się z firmą. Dziękuję! :kwiatek:
Ja jestem bardzo zadowolona. Zamówiłam je na wiosnę 🙂 Następne też będą takie .
palemka, masz możliwość pokazania zdjęć swoich sztybletów od PBK? Ich skóra jest taka miękka i delikatna jak w hippikach, czy sztywniejsza? :kwiatek:

edit. dopisek

Zdjęcia już znalazłam w galerii, ale opinię o skórze chętnie poczytam. :kwiatek:
Dodałam zdjęcia PBK w galerii, wyczyszczone i odłożone do wiosny  🙂Moim zdaniem skóra jest miękka ale nieco twardsza niż w sztylpach hippiki elastic ktore do nich nosiłam. Nigdy mnie nigdzie nie uwierały ani nie obcierały.
Nie widzę teraz folderu z butami. 🙁
Już jest  😀 Coś klinełam na telefonie i się ukrył.
Czy ma ktoś czapsy/ oficerki/ sztyblety od PBK (Krzysiek) w kolorze brązowym? I koniakowym? Poproszę o zdjęcia jak to wygląda na żywo 🙂
Czy ma ktoś czapsy Kentaur Laura? Warto się zainteresować?
Moje staruszki już ledwo zipią, czas więc rozejrzeć się za czymś porządnym 😀
Puma dzięki, kojarzę. Gdyby nie sytuacja z kasą brałabym w ciemno. Zastanawiam się tylko czy dostanę coś w miarę dobrego trochę taniej. Jeśli nie, to najwyżej nie będę jeść do końca miesiąca. 😁


Również mam bardzo wąska stopę, ale udalo mi sie znaleźć sztyblety Startu, bo na mnie nawet Hippica za szeroka. A stopę znowu mam 39 :|. Zapłaciłam 170 zl w zabookuj i jestem bardzo zadowolona skorka miekka mam je juz 2 rok i sa nie zniszczalne. Gorąco polecam.

caffka, mam czapsy Hippica Roma i je uwielbiam. Skorka boska, bardzo mięciutka. Wiadomo ze skora jest duzo latania przy czyszczeniu ale naprawdę warto. Używam ich 4 razy w tygodniu, a gdy jadę na zawody to nawet 6 razy i sprawują sie idealnie.
Dziewczyny mające Pascuello: rozmiar sztybletów macie taki, jak 'normalnego' obuwia?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się