PSY

My mamy dwie obroże - normalną i stajenną  😁 I dwie smycze - standardową parcianą i flexi, którą używamy baaardzo rzadko. Ale przymierzam się do zakupu skórzanej obroży bo sucz mi już urosła i chciałabym coś porządnego i szerokiego. Gdzie szukać czegoś fajnego?

Wrzucam jeszcze kilka fot potworzaka.





W poniedziałek czeka ją sterylka, a ja już jestem w ciężkim stresie...  😵
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 stycznia 2017 10:27
Joy, oo jaaa, ten czarny niskozawieszeniowiec jest mega  😍
Dzięki 🙂

tulipan, ja kupuję u Wozy, ale kojarzę też Pitman - nie wiem tylko jak z jakością w tym drugim, ale tam chyba powinnaś znaleźć to czego szukasz.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
06 stycznia 2017 14:03
aktywny start weekendu, małe 10km w super towarzystwie! 

Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
06 stycznia 2017 16:55
Wozę polecam całym sercem - mam od nich dwie obroże skórzane robione na zamówienie: wyjściową i wyścigową, jakość genialna. Z parcianych/materiałowych obroży rządzi u nas Modna Koza (za design) i MAG (za pancerność). Do tego 3 smycze, 3 derki, 2 kagańce i 7 butów. Tak, moje zwierzęta (czy to psy, koty czy koń) są przeinwestowane sprzętowo  😂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
06 stycznia 2017 17:08
Oooo, szkocioooo  😀
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
06 stycznia 2017 17:19
Możecie mi powiedzieć trochę o Jack Russel Terierach? Myślę nad taki psiakiem i nie wiem, czy nie będzie za bardzo charakterny-jak to terier 😉 jak ze zdrowiem i ogólnym zachowaniem?
Już kiedyś wstawiałam tu zdjęcia szczeniaczka. Teraz to już dorosła panna. Przedstawiam moją whippetkę Dumkę

Czy jest tu ktoś, kto także ma whippeta?






Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
06 stycznia 2017 20:20
Widziałam ją w Sopocie na BOBie Juniorów, fajna dziewczynka 🙂 (znajomi "pracują" nad moją wiedzą z zakresu pipetów.... bo ja tylko Brodwinki rozpoznaję  😡  )
W niedzielę jest wystawa w Gdańsku.
Planujemy jechać o ile pogoda nie zrobi jakiegoś psikusa. Whippety wychodzą na ocenę wg planu ok 13.45.
Zapraszam. Zgłoszonych jest 21. Bedzie na co popatrzeć, bo stawka mocna. Brodwinka jedna też zgłoszona  🙂
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
07 stycznia 2017 06:19
Tym razem zostanę tylko do 13:30 i wracam do domu (dzieci mi kichają i prychają), ale oczywiście podejdę przywitać się, jeżeli będziesz już gdzieś koło ringu.
elita17, napisz proszę coś o charakterze whippetów. Podobają mi się od dawna, ale tak fenotypowo, bo z żadnym nie miałam kontaktu oprócz podziwiania na ringu. 😉
Alvika planuję być ok 13 więc może się uda spotkać.  🙂

lenalena napiszę, ale nie dziś,  bo nie da się krótko,  a na więcej nie mam dziś czasu  :kwiatek:

Powiem tylko jedno i w tym streszcza  się cała prawda : whippety są jak orzeszki - jak miałeś jednego to będziesz chciał kolejnego i kolejnego...
Ehh przychodzę znowu, dalej ku przestrodze i tym razem też po re-voltowe kciuki. Pisałam wcześniej o piesku z wylewem krwi do komory przedniej oka. Pomogło po lekach, ale pies zaczął sypać się dalej, we krwi leukocyty 100 000.. Psina trafiła do  hematologa, białaczka/chłoniak w ostatnim stadium. Dostała chemię i walczymy żeby została z nami jeszcze trochę, niestety rokowanie w tym stadium jest fatalne  🙁 ku przestrodze, choroba dawała o sobie z znaki już w lecie, pies miał łysienie, wet podejrzewał tarczyce. Potem powiększona śledziona, bóle stawowe po wysiłku, na końcu to krwawienie do oczu, wszystko inne było podejrzewane tylko nie to u 5 letniego psa.                   Edit dorzucam foteczkę walczącej chrumki  🙂                                                                        
chomcia, trzymam kciuki, dożyczka, którą się zajmowałam przegrała z chłoniakiem kilka miesięcy temu...
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
08 stycznia 2017 12:36
elita17, nie znalazłam was, niestety.
My już śmigamy, CWC jest, dorosły ChP zamknięty - do zobaczenia na jakiejś zagranicznej wystawie (lub za rok, jak w użytkach będziemy w PL jeszcze startować. Na razie nam się krajowych wystaw z polską obsadą odechciało).
Wojenka   on the desert you can't remember your name
08 stycznia 2017 17:42
chomcia, trzymajcie się i walczcie! Buldożerek nie wygląda, żeby się przejmował  :kwiatek:

Zimowy kotlet stajenny

[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/p960x960/15936448_1642814012399228_4020690535054198183_o.jpg?oh=651551a4e77cb84953df0a690a25fe4f&oe=591A2168[/img]
Dziękujemy za wsparcie  :kwiatek: dzisiaj (tfu tfu) czuje się już lepiej, zaczęła jeść i nawet bawić się chciała  🙂 miła odmiana bo w dniu chemii wstawała tylko na siku i w ogóle nie interesowała się otoczeniem.                                                              No i mamy w końcu zimowe fotki  🙂
Alvika szkoda. Dojechałam przed 13, odebrałam numerek, zerknęłam na ring i poszłam jeszcze z sunią chwilę na parking. Potem już siedziałam, a właściwie stałam cały czas z tłumem pipetowym , więc się minęłyśmy  😕
Mamy pierwszy wniosek CWC  🙂

majek   zwykle sobie żartuję
11 stycznia 2017 13:19
Sluchajcie, czy jak pies siedzi w domu kilka godzin sam, to powinnam mu znalezc drugiego psa do towarzystwa? Siedzi od 7:30 do 15😲0. Spi caly dzien, tylko zmienia lozka 😉
Boje sie, zeby nie byla zazdrosna (jest o dzieci), moze czuc sie odrzucona? Czy dwa zaczna kombinowac, niszczyc?
Majek skoro jest dobrze i pies śpi, to lepiej nie kombinuj, bo jeszcze będzie tak jak u mnie - drugi pies sprawia problemy, mimo, ze od małego zostaje ze "starym" spokojnym...
Mam podobne zdanie.
Jeżeli pies żyje z samotnością w godzinach Waszej nieobecności i nic się nie dzieje to istnieje zawsze ryzyko, że z drugim czworonogiem może nastać chaos.
majek   zwykle sobie żartuję
11 stycznia 2017 15:14
Dziekuje, dziewczyny. Macie racje.
Moon   #kulistyzajebisty
12 stycznia 2017 10:34
Wyrwę się jak Filip z konopii 😀

Ponieważ właśnie ustaliliśmy z lubym termin naszych urlopów letnich (taaa, jeszcze tyyyle czasu!) to chciałabym zrobić rekonesans, gdzie w Polskę można wybrać się z psem. Polecicie jakieś pensjonaty przyjazne zwierzętom?
Marzą mi się Bieszczady, ale nie wiem jak Nero przeżyłby drogę przez całą Polskę X godzin pociągniem/autem 😉 Mazurami, podlasiem czy "innymi górami" też nie pogardzę 😉
Moon, w Bieszczadach to Wesoły Diabeł, https://wesolydiabel.jimdo.com/kontakt/, przy okazji można się rysunku pouczyć ;-) niedrogo; w tym rejonie byliśmy też w innej miejscówce, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć nazwy  🤔

Mazury, to Galiny  😍

a! na FB jest coś takiego jak DogMapa i tam ludzie wrzucają miejscówki przyjazne zwierzakom
Co myślicie o butach dla psów na zimę? W miejscach gdzie sypią sól to zastosowanie ma sens?


Moon w tamtym roku ja zadalam tutaj podobne pytanie o miejsca przyjazne psom na Mazurach, ale zostało bez odpowiedzi (malo kto mnie zna tutaj  :kwiatek: wiec może ja sprobuje podzielić się moim doświadczeniem. My w wakacje byliśmy na Mazurach w http://www.hotelconrad.pl/ Hotel Joseph Conrad w Piszu, razem z psem. jeżeli szukasz spokojnego I cichego miejsca to serdecznie polecam. Sam standard hotelu bardzo dobry, a pies nie stanowili żadnego problem (niektórzy zabierali psy nawet na śniadania), cicho I kameralnie, dużo obcokrajowców, jedzenie pyszne, prywatna plaza 🙂 pies kapal się w jeziorze  (nie na tej plaży ale obok) 🙂 polecam polecam 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
12 stycznia 2017 12:25
dzięki dziewczyny! 🙂
Pozdrawiamy ze szczurkiem - Stanfordem 🙂


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się