Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Czy ktoś z Was ma jakiś kod rabatowy do Bergo ?  :kwiatek:
sumire jeżeli promocja była ustawiona z datą zakończenia to cena w systemie po tej dacie zmieniła się automatycznie i taka się wbiła na kasie a opis wisiał stary. Ale powinno się też pojawić w systemie zawiadomienie i automatycznie nowy opis do wydrukowania i powieszenia na dziale jeżeli promocja się zakończyła, chociaż z tym czasem różnie bywa i czasem można zapomnieć. Przy dużym ruchu zapominanie o powieszeniu nowych opisów zdarza się wszystkim i tu teorii bym nie snuła, że ktoś to zrobił specjalnie 😉 tyle, że u mnie wszyscy puszczają po cenie na opisie w takim wypadku bo to nasze sieroctwo, że nie ma nowego 😉
LatentPony   Pretty Little Pony :)
08 stycznia 2017 17:17
Jest tak jak mówi sweetie - pracowałam w Decathlonie ponad rok, jeżeli ktoś z pracowników zapomniał/nie zdążył zmienić ceny po zmianie systemowej, to sklep był zobowiązany do sprzedaży takiej, jaka jest na opisie/etykiecie. Obecnie mój partner pracuje w Deca i nic się w tym względzie nie zmieniło, sklep powinien iść na rękę klientowi, a w Polsce obowiązuje takie prawo, że sklep jest zobowiązany do sprzedaży produktu za widoczną cenę.
Czasami z magazynu przychodziły nam różne kwiatki, typu chociażby derki z etykietami od... kopystek. I jeżeli osoba rozkładająca towar nie zauważyła tego i nie zmieniła etykiet na właściwe, to niestety zmuszeni byli byśmy do sprzedaży derki za 5 zł.
Czy ktoś z Was ma jakiś kod rabatowy do Bergo ?  :kwiatek:


Mam rabat obrotowy 9% jeśli nie znajdziesz wyższego 🙂
Latent, sweetie, ale Bjooork pisała, że na etykiecie była informacja (małym drugiem, bo małym, ale była) o dacie końca promocji. W takim wypadku już chyba nie obowiązuje sklepu ta cena?
W markecie również znajdziesz takie informacje małym druczkiem na etykiecie, a i tak klient ma prawo zakupić towar po cenie, która tam widnieje. To błąd sklepu, że nie zdążył/zapomniał wymienić.
LatentPony   Pretty Little Pony :)
08 stycznia 2017 17:36
Latent, sweetie, ale Bjooork pisała, że na etykiecie była informacja (małym drugiem, bo małym, ale była) o dacie końca promocji. W takim wypadku już chyba nie obowiązuje sklepu ta cena?


Jeżeli na produkcie też była niższa cena, to sklep ma obowiązek sprzedać produkt po podanej cenie, a nie wyższej. W Deca jest to uznawane za błąd pracownika i brane na klate, nigdy nie spotkałam się z tym, aby ktoś się o to wykłócał z klientem. A pracowałam nie tylko u siebie, ale także jeździłam czasami na zastępstwa do innych sklepów sieci.
Nie wiem czy w tym wątku mogę, ale spróbuje 🙂
Nie będzie ktoś przypadkiem w najbliższym czasie kupował czegoś Decathlonie?
Mam kartę podarunkową, potrzebuję ją spieniężyć, a w sklepie takiej możliwości nie mam.
Może ktoś wspomoże? :kwiatek:
Przy dużym ruchu zapominanie o powieszeniu nowych opisów zdarza się wszystkim i tu teorii bym nie snuła, że ktoś to zrobił specjalnie 😉

Nie wiem, gdzie wyczytałaś sugestię, że ktoś to zrobił specjalnie... Ok, cena na kasie zmienia się automatycznie, dział się nie wyrobił/zapomniał/cokolwiek - powinni to wziąć na klatę i tyle.
Czy jakaś dobra duszyczka poratuje kodem do GNL?  :kwiatek:
LatentPony, a pózniej pracownicy musza oddawać różnice z własnej kieszeni?
LatentPony   Pretty Little Pony :)
09 stycznia 2017 01:19
LatentPony, a pózniej pracownicy musza oddawać różnice z własnej kieszeni?


Nie, nigdy takiej sytuacji nie było. Szło to w straty sklepów, pracownicy nie odpowiadali za takie wpadki. No chyba że powtarzało się to nagminnie z powodu oszustwa pracownika bo i takie rzeczy się działy... Ale generalnie pracownicy nie odpowiadają za takie błędy.
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
09 stycznia 2017 07:29
[quote author=Kachuś0802 link=topic=15196.msg2634282#msg2634282 date=1483905478]
Czy jakaś dobra duszyczka poratuje kodem do GNL?  :kwiatek:
[/quote]

WELOVEWINTER ważny chyba do marca na -10% GNL
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
09 stycznia 2017 07:56
[quote author=Libeerte link=topic=15196.msg2634331#msg2634331 date=1483915721]
LatentPony, a pózniej pracownicy musza oddawać różnice z własnej kieszeni?


Nie, nigdy takiej sytuacji nie było. Szło to w straty sklepów, pracownicy nie odpowiadali za takie wpadki. No chyba że powtarzało się to nagminnie z powodu oszustwa pracownika bo i takie rzeczy się działy... Ale generalnie pracownicy nie odpowiadają za takie błędy.
[/quote]

Widzę, że dyskusja się rozwinęła. Więc żeby sytuację uściślić - nie robiłam większej afery (teraz chyba żałuję) właśnie z obawy, że dziewczyna, która tego dnia pracowała na dziale, będzie musiała z własnej pensji wyrównać stratę sklepu. Następnym razem- o ile do niego dojdzie - to takich wątpliwości mieć nie będę ...

Poszukuję nauszników Eskadronowych w kolorze fuksja.
Poratuje ktoś rabatem do sklepu gdzie takie moge spotkac?
A może komuś przewinęły się na promocji?
Rozmiar full
Szukam ogłowii Harrys's Horse w promocji  👀
W Arcusie duże promocje na kaski Pikuera 🙂
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
10 stycznia 2017 20:41
Mam 10% do sklepu UNIQUE EQUINE- jakby ktoś był zainteresowany, to proszę pisać na PW 🙂

EDIT: Kod to Ambsasador_Marcelina - niestety nie łączy się z innymi promocjami 🙁
Ktoś ma rabat 10% do animalii?  👀
prawdopodobnie jutro będę coś kupowała (jeszcze muszę się zdecydować czy dera york czy hkm z dobrego konia :zemdlal🙂
drabcio, w animalii są różne rabaty w zależności od producenta.
czy znajdę gdzieś promocje na Dromy MSM z Acerolą  ?
blucha Dromy były w promocji  w Arcusie 🙂
Szukam ogłowii Harrys's Horse w promocji  👀


Są w Horse Town ale nie wszystkie modele.
w Arcusie promocji już nie ma 🙁
Tuch Właśnie tego nie ma 🙁 którego szukam
Skąd się bierze jakieś kody rabatowe do Decathlonu ?
Dostajesz od czasu do czasu, za zrobione zakupy na kartę stałego kliena.
w beckersporcie jest niezła promocja na oliwkowego schockomohla  - ochraniacze za 120 zł komplet 4 sztuki, czaprak za 120 i nauszniki za 30, można sobie skompletować zestawik 😉
Posiada ktos kodo do Konika  :kwiatek:
Baardzo pilne,  bardzo prosze  😅
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
13 stycznia 2017 10:57
w unique-equine za dowolne zakupy i odpowiedź na pytanie można wygrać 100zł na zakupy : http://bit.ly/2ineur3

edit: złe linkowanie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się