Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

maleństwo   I'll love you till the end of time...
12 stycznia 2017 21:18
seven, lubię Cię czytać, fajnie ciepło piszesz.
Ja jestem jedynaczką i nie siedziałam sama. Rodzice mieli grupznajomych z dziećmi w moim wieku i też nas była czereda. My niestety nie mamy. Mało znajomych w ogóle, a mnożyć mało kto się chce. Tak jest w Pl, że czasem się nie dziwię...

Idrilla, wyglądasz jak ich starsza siostra co najwyżej.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 stycznia 2017 21:23
Idrilla Staś jest przekochany, ale czasami trzeba dłuuugo tłumaczyć by oddał Wojtkowi gryzak lub jego pluszaka. Najgorsze jest nagle podbieganie do malucha i wyrywanie mu tego, co aktualnie trzyma. Jak za mocno trzyma to maluśki płacze, a starzy też płacze 😉 ale coraz częściej podchodzi do niego i chce go przytulać, rano podchodzi do Wojtka, bierze jego rączkę i mówi "witaj" 🙂, rozglada się czy nie ma pieluchy i potrafi sam z siebie zużytą wyrzucić do śmieci. Ma Stasiek potencjał, ale czasu nam brakuje i trochę cierpliwości by go ukierunkować.
ash   Sukces jest koloru blond....
13 stycznia 2017 13:42
Diakonka jeszcze w dwupaku. Wczoraj wrzuciła na IG cudowne, pełne miłości
zdjecie jak usypia krasnalki. Aż się wzruszyłam.

Byliśmy polatać po śniegu. Nawet lepiej się zjeżdża ze zjeżdżalni
jak jest na niej tyle śniegu 😀
maleństwo   I'll love you till the end of time...
13 stycznia 2017 13:50
O, a miało być w tym tygodniu... To nie jest tak, ze na cc ma się z góry ustalony termin? Czy się czeka aż się samo zacznie? (jestem zielona, nie mam pojęcia...)
ash   Sukces jest koloru blond....
13 stycznia 2017 13:58
maleństwo, ja miałam ustalony termin a i tak zaczęłam rodzic tydzień wcześniej... wiec planować to
sobie mozna 😉

Generalnie termin cc jest ustalany najcześciej na 39tc
A ja tylko chcialam napisac, ze dostalam dzisiaj paczke od Gienia-Pigwa z ciuszkami dla Groszka. I jakby ktoras miala ochote odkupowac ciuszki to serdecznie polecam 🙂 Wszystko czysciutkie, pachnace, poskladane i w super stanie. A poza tym dostalismy kilka bardzo sympatycznych gratisòw  💘  Takze polecam.

Dzieki Gienia. Poprawilas mi dzis paczka humor  :kwiatek:  💃

A ja widzę, że Iwo to już na świecie! Gratulacje Diakonka!!

Dorzucę jeszcze dzisiejszych randkowiczów (Sara i Kazio Mery)
ash   Sukces jest koloru blond....
13 stycznia 2017 16:40
Dzionka, a no juz teraz na świecie 🙂
Gratulacje dla Diakonki i witamy Iwa!

Ale dzieciaki się zmieniaj pamietam Kazia z lata jak był małym okruszkiem
Jeszcze jedno foto, bo mi Mery wysłała i się uśmiałam 😀 Tak teraz wygląda kawa z koleżanką 😀



Zresztą pewnie doskonale wiecie 😁
ash   Sukces jest koloru blond....
13 stycznia 2017 16:54
Hahahha super zdjecie! Małe sępy
maleństwo, strasznie mi miło  😡



Diakonka, gratulacje!!  😀
maleństwo   I'll love you till the end of time...
13 stycznia 2017 19:16
To dopiero piątek trzynastego! Łiii!

W ogóle jakiś czas cudów, dwie moje przyjaciółki się spodziewają, a miało nie być tak różowo. Chodzę i siąkam nosem :p
Paulina tez urodzila sie w piatek 13-go! Notabene za miesiac konczy dwa latka  😲

Diakonka Gratulacje!!

Dzionka Slodziaki! 😍 Co to za spodenki ma Sara?! Jak zwykle zajefajne!
ash   Sukces jest koloru blond....
13 stycznia 2017 20:42
Pandurska, ale zleciało, co?!
Szykujecie urodziny?
Lotnaa   I'm lovin it! :)
13 stycznia 2017 21:24
Diakonka, gratulacje! 🙂

Pandurska, roczek to kończy Hanka 😉

Dzionka, ale fajna z nich parka 🙂 Jaka jest miedzy nimi różnica wieku dokładnie?
Ale dzieciaki się zmieniaj pamietam Kazia z lata jak był małym okruszkiem


Prawda, teraz jest pulpecikiem  💘

Lotnaa dokładnie o 52 dni młodszy Kaź 😉

Ja tu Was poczytuje i mega gratuluje Diakonce i ciezarowkom! :Kwiatek:
ash Tym razem bedzie tylko nasza trojka i jakis torcik. Mi zlecialo pol wiecznosci z Paulinka przez to, ze jest taka ciezka w obsludze. Dzisiaj znowu spalam ze 2h przerywane w nocy  🙄 I tak od dwoch lat. Marze o normalnym funkcjonowaniu!

Lotnaa No faktycznie, ale glupi blad  😀 Juz poprawilam!
Lotnaa, kiedy Hania kończy roczek? Jutro? Jakoś zaraz :O

Pandurska, dzięki 🙂 Spodenki są z Okaidi, dorwane na wyprzedaży 🙂 Kurcze, a co się w nocy działo :/? Ciężko masz ostatnio...

A my mamy pierwsze "mama" - co więcej nagrane na filmiku, bo akurat Witek nagrywał jak ją karmię 😀 Aż mi łzy w oczach stanęły 😍

Dzionka Obstawiam piatki, bo to tak wyglada. Ale zajrzec do paszczy Paulinie jest prawie niemozliwe. Albo cos niezidentyfikowanego. Wstala przed 6 radosna i gotowa do akcji  😵 Na szczescie juz spi i mam nadzieje, ze pociagnie troche.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
14 stycznia 2017 14:20
Dzionka, o ja! Ale Ci fajnie!  😍
Roczek mamy w poniedziałek 🙂
Diakonka gratki!!! Czekam, aż coś napiszesz i oficjalnie przedstawisz tu Iwa
Dzionka no nie gadaj!  👍 pokaż filmik  👀
Lotnaa o matko to już za dwa dni?! Jak ten czas leci...  😜
Filmik jest przekomiczny, ale wyglądam na nim jak kupa (ranek, dopiero wstałam i tak dalej 😉 ), więc mogę wysłać chętnym na PW co najwyżej 🙂

Lotnaa, to już zaraz! Jakiś prezent przewidziałaś 🙂?
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
14 stycznia 2017 20:13
No my tez roczek na " dniach ". Nawet moi rodzice przyjadą. Planuje upiec torta, a co! A Żr zbieramy na przyczepkę do rowera to dziadki maja wspomóc finansowo. Przynajmniej cos pożytecznego a nie głupie zabawki.

Diakonko gratuluje 🙂 i czekam z niecierpliwością na fotki 🙂
Gienia-Pigwa, moja przyczepkę dostała na gwiazdkę na 1,5 roku. Tak grzecznie i bezpiecznie zaczęła jeździć nią dopiero koło sierpnia mając ponad 2 lata. Wcześniej bałam się, że mi wyjdzie w czasie jazdy.
Gienia-Pigwa, no tak, wy też! My chyba zrzutę na fotelik zarządzimy 🙂
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
14 stycznia 2017 20:44
bera7 ale przeciez ona tak przypietą pasami to jak miała wyjsć? 

Znajomy męża syna wozi do żłobka od kiedy on ma 8 miesiacy w takiej przyczepce 🙂
My chcemy kupic na wiosnę bo wlasnie w planach mam wożenie tak małego do żłobka jak jadendo pracy. Chce miec troche ruchu  🥂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
14 stycznia 2017 21:11
Dzionka, ja chcę filmik! Ja! Wybierz mnie!

Moja ma przyczepkę, w wieku roku zjeżdżała w tym siedzisku w dół i miała szelki na uszach zamiast ramionach... Może taką dupną przyczepkę mamy. W tym roku nie było okazji, pewnie zacznie jeździć jak dom stanie...

Jutro idzie na bal. Ma nowe kapcie z MLP bo na sali zabaw wymagają miękkich. Chyba będzie w nich spać...
Gienia-Pigwa, może jakieś super pasy. Moja z nich spokojnie wyraziła.

maleństwo, moja ma tez taką prostą i.wyścielona jest skórami z owieczek. Dzięki temu nie zjeżdża pupa, miękko, ciepło i trochę wyżej do pasów.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
14 stycznia 2017 22:26
bera7, a no widzisz. My posadziliśmy tak o. Tzn jechała kawałek na próbę, nie, że ją taką pogiętą ciągnęliśmy w trasę :p Wiem, że sątakie paśne przyczepki z fotelikiem, no ale poza naszym zasięgiem.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się