Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Lotnaa   I'm lovin it! :)
14 stycznia 2017 23:27
Dzionka, poproszę filmik, skoro taki łamacz serc 😉
Prezent, tak szczerze, to dostanie w koncu pchacz od Pandurski, do tego parę innych bzdur, plus babcia przysłała paczkę i wiem, że jeszcze od cioci leci. Nie chcę ją zasypywać nagle zabawkami, jak wiem, że dostanie też z innych źródeł.

A przyczepkę już kupujemy od kilku miesięcy. Teraz spadł śnieg, więc odpuściliśmy (niestety ta super hiper Thule z opcją z płozami jest poza naszym zasięgiem...), ale na wiosnę coś trzeba będzie w końcu wybrać. Przynajmniej ominie nas koniczność kupowania wkładki niemowlęcej.

A ja dzisiaj, jako wyrodna matka, zostawiłam po kolacji dziecię tacie i poszłam z koleżanką do kina, a po nim nawet jeszcze na drina 🏇 Tata dzidzię umył i położył, śpi do tej pory, więc chyba muszę to częściej praktykować  😀
leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
15 stycznia 2017 08:42
Zdecydowanie kredki, pisaki, klej, farby, lepienie to to co moje dziecko kocha 🙂
Em też dostała przyczepkę na roczek (w lutym) jeździła od wiosny. Taka zwykła ona, ale zapięta pasami spokojnie siedziała.

Moje dziewczyny z wczoraj  😍


Ama raczkuje od wczoraj. No to zaczyna się jazda  👀 😁
Oczywiście cel jeden- krzesło, mebel- byleby wstać...

Edit. Ależ pięknie wygląda artystka przy pracy. Prawdziwa klasa  😍
Dziewczyny, obstawiam, ze wszystko zalezy od  jakosci przyczepki. Paulina siedziala okazyjnie w dwoch jakos powyzej roczku i nie bylo bata, zeby sie uwolnila z pasow we wkladce niemowlecej. Tylko z tego, co pamietam obie znajome mialy jakies wypasione przyczepki, ktorych ceny zaczynaja sie grubo powyzej 500 juro, wiec pewnie stad te roznice.
My jakos odpuscilismy temat przyczepki, ale moze na wiosne cos pomyslimy..

Nie mam pomyslu w ogole na prezent dla Pauliny na urodziny. Nadostawala tyle rzeczy pod choinke od roznych osob, ze sama nie wiem, co sprawiloby jej radosc.

leosky Zazdraszczam spokoju Mili przy pracach tworczych. P.wlacza sie maly neandertal przy probach malowania  😂 Nawet kot obawia sie o pokolorowanie swojego futra.

RagDag Cudowne dziewczyny!!

Lotnaa O! I takie komentarze fajnie sie czyta! Super, ze sie wyrwalas. Najgorzej, to sie przekonac pierwszy raz, a potem jest super.
ash   Sukces jest koloru blond....
15 stycznia 2017 12:46
Pandurska, ja tez pomysłów na prezent dla Tymka nie mam, a juz zaczynaja się pytania od
Rodziny. Wczoraj dokupiłam 2 kosze na zabawki i powiem szczerze, mam niedość tych wszędzie porozwalanych klocków/aut/torów itp.

Tymek uwielbia jeździć w foteliku rowerowym, czekamy juz na wiosnę.
leosky, RaDag - wasze dziewczynki są piękne!!! 😍 Mila jaka poważna, coraz bardziej dziecieca, coraz mniej niemowlęca 🙂

Mam taką luźną myśl matki zakupoholiczki, na odwyku bo powstrzymuję się z wszelkimi zakupami jeszcze trochę (trochę, bo kupiłam już dwa kocyki - z czego jeden totalnie dziewczęcy 😀 ):

Jesli moje dziecko nie będzie uwielbiało spacerów w wózku, na którego wybór poświęcam juz któres z kolei popołudnie...to bedzie mi cholera przykro 😉


Aaa i jeszcze chciałam dodac ze filmik Dzionki to hit hitów i podbiłby internety gdyby go do nich wolno puścić a nie ukrywać!!! I wcale Dzionka nie wygląda jak kupa, widziałam w zyciu niejedna i podobieństwa nie stwierdzam.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
15 stycznia 2017 18:49
leosky, super artystka. Moja tworzy raczej jak szalony wizjoner, z rozmachem, głosno i po całej podłodze 😉

RaDag, prześliczne są obie, choć każda inna!

A my po balu, młoda wyhasana fest, to zdecydowanie jej żywioł, niczego się nie boi, przegoniła mnie dwa razy pod sufitem (to w takim małpim gaju było), tańczyła jak stara. Przepraszam za dubel z fejsem, ale tylko parę z Was mam wśród znajomych.

maleństwo - Kalina czadowa🙂 lwica parkietu:P
RaDag - piękne obydwie🙂
leosky - niezwykle skupiona Mili...zdolniacha🙂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
15 stycznia 2017 20:26
leosky, ale skupienie 🙂 Piękne zdjęcia! Zamiłowanie ma pewnie po Tobie 🙂

RaDag, już raczkuje!? Fajnie dla dziewczynek, że mają siebie nawzajem  😍

maleństwo, Kalinka za każdym razem ładniejsza! Chyba będzie z niej bardzo czarująca dziewczyna 🙂

Pandurska, ja już nieraz wychodziłam wieczorem, ale jeszcze nigdy tata w całości nie ogarniał tematu, tzn. łącznie z kąpaniem 🙂 Fajnie wiedzieć, że można. Gdyby nie kp, to w ogóle można by było zrobić dużo. Właśnie zastanawiamy się, jak rozegrać w tym roku temat nart, bo marzą, żeby znów móc trochę porządnie pojeździć.

A dziś spędzaliśmy popołudnie tak  💃  😍  😜








Hania była zachwycona i w ogóle nie chciała wracać 😉 Strasznie fajna jest ta moja Buba  💘 Szkoda tylko, że obudziła się dziś rano z mega szramą na policzku, wygląda jak po walce z kotem  :/ Idealnie na roczek :/

Sto lat Dla Hani! Dużo zdrówka!
Fajna sprawa z takimi koncertami  😜
Maleństwo, myślę,  że inne jeszcze ostatniego słowa nie powiedziały 🙂
Ama ściga siostrę w każdym wymiarze  🤣
Wszystkiego co najlepsze dla Bubcia!! 100 lat w zdrowiu  😅
100 lat 100 lat niech Buba żyje nam! 😅 :kwiatek:
Super ten koncert, widać jak przeżywa całą sobą. 😀

Ja chodzę z Gabem na zajęcia muzyczne w każdy wtorek. Bardzo nam się podoba, może wrzucę później jakąś relację. To jest Szkoła Muzyczna Yamaha, mają filie w wielu miastach z tego co wiem.
Lotnaa Stoooo laaaaaaaaaaat dla Hani!!!! 💃 💃 :kwiatek: :kwiatek:
maleństwo   I'll love you till the end of time...
16 stycznia 2017 08:22
Sto lat, Haniu! Rośnij zdrowa i radosna!
Lotnaa, zdrówka dla Hani ! 🙂
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
16 stycznia 2017 09:02
Sto lat dla Hani!

Julie - ja też chodzę z córką do Yamahy. Jesteśmy bardzo zadowolone 🙂
Agnieszka   moje kulawe (nie) szczęście
16 stycznia 2017 09:33
100 lat dla Hani i wszystkiego najlepszego dla jej mamy!  :kwiatek:

Maleństwo rośnie Ci imprezowiczka  😉

100 lat dla Hani  :kwiatek:
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
16 stycznia 2017 10:28
Dla  Haneczki w dniu urodzin wszystkiego co najlepsze  😅  😅

Świetne te koncerty Lotnaa 🙂
sienka, hahah padłam z tymi kupami 😀 Dzięki :kwiatek:

Lotnaa, stu lat w zdrowiu i szczęściu dla Haneczki 😍 I oby się kiedyś z Sarą spotkały w górach 🙂 Super sprawa takie koncerty, u nas też są i muszę w końcu dotrzeć!

Sara zaczęła pokazywać paluszkiem różne rzeczy i "mówić" pytająco "o-o?" jak pokazuje 😀 Ale super, taka już duża!
Lotnaa, wszystkiego najlepszego dla Hani 😅 Ale to minęło... U mnie też zaraz roczek...

Dzionka, ale super! Obserwuję Wasz rozwój, bo my wiekiem zaraz za Wami i nie mogę się doczekać takiego rozumnego swojego dziecka  😍
ash   Sukces jest koloru blond....
16 stycznia 2017 12:47
Lotnaa, 100 lat i samych wspaniałości dla Hani! Najlepszego

Moje dziecko ze smakiem zjadło preparat na odrobaczenie i chciał jeszcze! Ten to ma pomysły  😀
Lotnaa   I'm lovin it! :)
16 stycznia 2017 20:20
Ojej! Kochane jesteście! W imieniu Hani i moim dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za życzenia  😍  :kwiatek:

Roczek roczek i po roczku. Mieliśmy bardzo kameralną i udaną mini imprezę 🙂 Nowych "zabawków" i książeczek mamy od groma, Hania chyba zadowolona 🙂
Niesamowite, jak nam szybko minął ten rok. I w pewnym sensie chciałabym to przeżyć jeszcze raz (no, może 15%) 😉 .

Ukochany kot i jego sobowtów






I to, z czego Hania cieszyła się najbardziej  🤣

ash   Sukces jest koloru blond....
16 stycznia 2017 20:32
Piękna Hania, piękny tort! Raz jeszcze najlepszego! A ostanie zdjecie jest boskie!!!
haha, padlam na to ostatnie zdjecie 😀 Wszystkiego co najlepsze Hanuszko!!! Badz dobra dla mamy! :P 😀

Kurde, ale zlecialo! Duze juz i Hania, i Sarka, i Ama zapierdziela z rozwojem i wszystkie inne dzieciaczki dopiero co sie rodzily a tu rozne nowe umiejetnosci itd...! Tez nie moge uwierzyc ze Iga juz tyle umie, zupelnie nie chcialabym juz nalesnika! Totalnie inna relacja 🙂

Dzieki mojej pracy wszystko sie tak fajnie poukladalo, ze Igutka nauczyla sie pic mleko z butli, zasypiac z babcia czy tata i przezywac bez mamy calkiem dobrze! Najbardziej mi ulzylo usypianie - i rzeczywiscie tak jest, ze balam sie bardziej niz to potrzebne, bo Iga po prostu sie dostosowala do nowej sytuacji i radzi sobie swietnie. Moglabym wyjechac na pare dni i pewnie byloby ok (co nie zmienia faktu ze tego nie zrobie haha). Wszystko poszlo gladko i naturalnie, ciesze sie bardzo 🙂

Lotnaa Ale sweet torta zamowiliscie! Chcialam robic sama, ale chyba jednak zamowie, bo ten wasz kot mnie zainspirowal  I patrzac na te wasze zdjecia jakos sie ciesze, ze teraz wy slyszycie "halo, halo piesek dzwoni...."  😀
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
16 stycznia 2017 21:48
Wow, ale super urodzinki no i jaki wypasiony tort! No ja mam zamiar sama piec ale taki zwykły 😉 a młodemu mufinke upieke zeby zjadł  🤣

Ale Ostatnie zdjecie zrobiło mi wieczór!  😁
Lotnaa boskie zdjęcia 😁 wszystkiego naj dla Haneczki 😅
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
17 stycznia 2017 01:02
pani myk no to teraz kolej na Alka!
Oj działo sie w tamtym roku, działo  🥂p
Lotnaa   I'm lovin it! :)
17 stycznia 2017 09:06
Jeszcze raz dziękujemu 🙂
Tort faktycznie nam się udał, i nawet mi smakował, co nie jest takie oczywiste.

A co do ostatniego zdjęcia - Hania mogłaby chyba jeść tylko mięso i popijać mlekiem, więc cóż  🤣 Później dostała drugą kość i nie mogła biedna jeść - nie chciała oddać tej pierwszej, więc jak kładliśmy jedzenie przed nią, próbowała się schylać i łapać ustami, bo przecięż obie ręce zajęte  😁

Pandurska, my też się cieszymy, że pchacz będzie miał drugie życie 🙂  :kwiatek:

nerechta, o! Jak miło słyszeć, że ogarniacie temat! Znaleźliście opiekunkę? Jak sobie radzisz? Jesteś zadowolona z pracy?
Tak to często bywa, że dzieci są po prostu elastyczne i potrafią się odnaleźć w każdej sytuacji 🙂 Brawa dla Igi  😅

pani myk, a Alek kiedy? Jutro? Pojutrze?

Mamy dziś bilans roczniaka i będziemy się starali nie zaszczepić mmr. Brr, zobaczymy, czy nas pani dr nie przegada. Chciałabym opóźnić to szczepienie.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się