sklepy internetowe

Ma ktoś kod rabatowy do BERGO ? 🙂

news10
na 10% ale zawsze coś
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
10 stycznia 2017 15:00
Kolejne plusy:
Animalia,
Sklep stajnia Miszewo,
Bergo,
Horsetown,
Salon Koński Świat.
dea   primum non nocere
10 stycznia 2017 20:28
2x plus dla horse trade. Derki zamówione w niedzielę, dotarły we wtorek.
Również baardzo polecam Horse-Trade. Robiłam dwa zamówienia, za pierwszym razem gdy zamówiłam popręg dostałam w gratisie kantar, paczka doszła dwa dni po złożeniu zamówienia. Za drugim razem zamawiałam znowu popręg i nachrapnik,(tym razem w gratisie dostałam puśliska 😀) który niestety nie podpasował a oddawanie przebiegło szybko i bez problemu :3
niestety MINUS dla Bergo.
Dzwonilam do nich 6 razy na dwa różne numery, wysłałam e-mail ale zero odpowiedzi. Zawiodłam się 🙁
+ dla dobry koń, dostawa derek w mniej niż 24 h, super promocja i darmowa dostawa 🙂
rybka   Różowe okulary..
12 stycznia 2017 11:12
Wiecie co się dzieje ze sklepem Pro-Linen??
30.12 złożyłam zamówienie, na maila nie odpowiadają, tel. nie odbierają...
Czy któreś sklepy internetowe prowadzą sprzedaż ratalną siodeł?
anil22, Equishop widziałam, ze ma możliwość płatności ratalnej za sprzęt.
Kiedyś koleżanka miała kupić siodło za posrednictwem sklepu ineternetowego i byla sprzedaz ratalna, ale gdzie to było...
dzieki zobacze Equishop
Mega PLUS dla Agrokompleks pasze 🙂 po raz kolejny świetny kontakt, błyskawiczna przesyłka 🙂
Ogromny plus dla div-feed.eu! Zamówiłam trawokulki w piątek po 16, nie zdążyłam nawet zrobić przelewu, a w sobotę rano właściciel firmy przywiózł mi worki do stajni ( jechał z Białegostoku do Warszawy, to zabrał). Było mi strasznie głupio, bo nie zdążyłam uregulować płatności. Rewelacja!  😅
ode mnie duże plusy dla:
- Agrokompleks
- GNL
- Dobry Koń  :kwiatek:
Plus dla Sklepu Amigo za szybka realizację zamówienia ALE minus też mały za to, że mają coś na stronie i potem się okazuje, że jednak towaru dostępnego nie ma...
Mogliby poprawić system.
Minus i pół plusa dla Decathlonu. Zamówienie miałam mieć we wtorek i dopiero tego dnia wysłano do mnie maila, że nie udało się skompletować zamówienia. Chyba skapnęli się dwa dni wcześniej, że nie uda im się tego zrobić w terminie?
Z zamówionego zestawu 4 podkładek pod owijki przyszły dwie. Pan na infolinii od razu powiedział, że dosyłają komplet, nadprogramowe tyły są dla mnie. Tyle że... wyślą w poniedziałek. Dzwoniłam dziś (środa) o 14. Więc dodatkowe 5 dni czekania + 1 dzień wcześniejszego opóźnienia.

I ostatnia kwestia... Czy tylko mnie się wydaje, że "lizawka ~ 2,5 kilograma" nie powinna ważyć równo 2? : / Zauważyłam od razu różnicę w wadzę pomiędzy dwoma, które do mnie przyszły. Druga waży 2,250, więc też bez szaleństw, ale ta ważąca 2 kilo to już 20% mniej niż to, za co zapłaciłam. Czy może jednak bezpodstawnie mnie to lekko oburza?
Ogromny plus dla Bergo  😍
Potrzebowałam na już Vetericyn i mi chyba ekspresowym gołębiem pocztowym wysłali, bo doszedł w mniej niż 24 h  😅
+ dla animavet
kolejny super plus dla GNL  🙂
Co sądzicie o sklepie zabookuj? Ogólnie jest tam bardzo tanio i troszkę mnie to niepokoi haha

+animavet
+gnl
+animalia
+horse-trade(nawet 10 plusów haha)
+pasi-konik

-galloper
Zamówiłam 7 podstawek, 2 lizawki i 1 preparat na obgryzanie, dostałam informację w dniu, w którym paczka powinna już być, że nie ma jednego preparatu, poprosiłam o wysłanie jakiekolwiek innego preparatu na obgryzanie, dostałam ten sam ale 1 a pieniędzy nie odzyskałam do dziś
Ja kupowałam wysyłka od razu, odesłałam bo niestety nie leżala dera na koniu, nie było problemu ze zwrotem, kase odeslali od razu, jak się tam dzwoni to mają nawet swoją infolinię więc chyba wychodz tanio gdyż mają ceny z hurtowni jako duży sklep dobre, ale to tylko gdybanie 🙂
w każdym razie z obsługi jestem zadowolona, a to ze rozmiar nie spasował to nie ich wina 😉
A brałaś za pobraniem czy normalnie wcześniej przelewem?
Przelewem kupowałam przez allegro.
Co sądzicie o sklepie zabookuj? Ogólnie jest tam bardzo tanio i troszkę mnie to niepokoi haha

+animavet
+gnl
+animalia
+horse-trade(nawet 10 plusów haha)
+pasi-konik

-galloper
Zamówiłam 7 podstawek, 2 lizawki i 1 preparat na obgryzanie, dostałam informację w dniu, w którym paczka powinna już być, że nie ma jednego preparatu, poprosiłam o wysłanie jakiekolwiek innego preparatu na obgryzanie, dostałam ten sam ale 1 a pieniędzy nie odzyskałam do dziś




W zabookuj kupuje regularnie, niska cena w tym w sklepie współgra z dobra obsługa. Nie ma się co bać bardzo polecam zabookuj.
[CIACH] - tak się nie bawimy.
Czy ktoś z was widział może preparat do Siwków ESKADRON SPOT OFF gdziekolwiek indziej niż w Arcusie?
Ja korzystam ze sklepu Bergo i zawsze jest na czas
ahahahah niezły ten para-marketing Bartok  😂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
23 stycznia 2017 06:55
A ja z całego serca chciałabym polecić sklep Yard Equites!!

Jak pewnie część z was wie, ostatnio na Facebooka została wrzucona prośba o pomoc dla poparzonej klaczy Mory, która stacjonuje w jednej ze szczecińskich stajni. Klaczka przede wszystkim potrzebuje polarowych derek, które ze względów higienicznych muszą być wymieniane bardzo często. Szczegóły znajdują się tutaj: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1254018004667569&id=100001781456434. Postanowiłam włączyć się do akcji pomocowej w taki sposób jaki mogłam i napisałam do kilkunastu sklepów internetowych żeby zainteresować ich tym tematem i zapytać czy nie mogą pomóc i przekazać czegoś od siebie dla zwierzaka. Ze wszystkich sklepów do których napisałam, jedynie Yard Equites postanowił czynnie włączyć się w akcję i zdecydował się wysłać klaczy paczkę 🙂 Paczkę, która przeszła najśmielsze oczekiwania wszystkich! Oprócz derek w przesyłce znalazły się również między innymi witaminy dla zwierzaka. Jest to wszystko o tyle niesamowite, że sklep przekazał sprzęt nieodpłatnie, pokrył wszystkie wydatki związane z przesyłką oraz właściwie nie oczekuje niczego w zamian. Oby więcej takich ludzi (i sklepów 😉 ) wrażliwych na cudze cierpienie i otwartych na pomoc innym.

Dodam również, że przez cały czas organizowania akcji wysłania "pomocowej paczki" kontakt ze sklepem był wzorowy, a całość odbywała się błyskawicznie!

Za to wszystko należą się im ogromne podziękowania!!!

Zatem ZDECYDOWANIE OGROMNY PLUS DLA SKLEPU Yard Equites!!! :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
+ Stajnia Stary Dwór (stajnia wyścigowa i sklep internetowy)
Sklep polecony przez moją wetkę. Mieli od ręki suplement, który w innych sklepach był na zamówienie. Do tego po prośbie i przesłaniu potwierdzenia przelewu Pan wysłał paczkę jeszcze tego samego dnia.
+ Stajnia Miszewo
+ dla Horse Tack za ekspresową przesyłkę 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się