Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Livia   ...z innego świata
13 stycznia 2017 10:59
Wiecie, czy GNL planuje niedługo jakieś większe promocje (-15% albo więcej)? 🙂
Hej, czy komuś z Was nie rzuciła sie w oczy jakas darmowa wysyłka? Albo jakaś promka na biotyne officinalis?
Jest może gdzieś jakaś fajna promocja na sztyblety Hippici?
szukam w dobrej cenie (w sensie promocji) witamin Egerssmana  👀 👀
Alicja, szkoda, że dopiero teraz przeczytałam. W Galopadzie stacjonarnie była dziś promocja na HV + i wychodziło 10 zł/kg witamin , jak wychodziłam to już niewiele zostało niestety 🙁
Ale tak i tak chyba najtaniej wychodzi (?)
W GNL (na 10%)
Kod: welovewinter
Do Bergo (na 10%)
Kod: news10
Czy komuś rzuciła się w oczy jakaś promocja na kurtki zimowe?? 🙂
Czy komuś rzuciła się w oczy jakaś promocja na kurtki zimowe?? 🙂


W Horse Tack jest promocja 15% na kurtki
Czy komuś rzuciła się w oczy jakaś promocja na kurtki zimowe?? 🙂


Wyżej podałam kody rabatowe do GNL i Bergo. Moze akurat coś znajdziesz?
Szukam kowego do sklepu gdzie znajdę Value Pack Veredus (obojętnie czy Carbony czy Olimp. )
Najchętniej czarne L.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
15 stycznia 2017 18:20
[s]Rzuciły się komuś może męskie bryczesy z krótkim lejem w jakiejś fajnej cenie promocyjnej???[/s]
Już mam 😉
Jakieś promocje na osprzęt do siodła ??
Jakieś promocje na osprzęt do siodła ??

Mam kod rabatowy do Unique Equi,a tam jest Daw Mag 😉
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
15 stycznia 2017 20:34
Jakieś promocje na osprzęt do siodła ??


Na poprzedniej stronie podany kod 10% do Unique Equine, no i kody rabatowe do Bergo, GNL. Większych promocji nie widziałam niestety, a też potrzebne mi są puśliska...
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
15 stycznia 2017 20:37
Jakas promocja na wodze silikonowe? Wieksza niz 10 %? Czy jeszcze oprocz daw-maga znajde jakies?
W Pegazie na Woli w Poznaniu -50% na czapraki eskadron brillant VSD i  DL (wygrane modele), schockemohle vs i dl, jakie sinne czapraki, troche bryczków, kantary, skorzane popregi dlugie i ujedzeniowe z futerkiem, rękawiczki zimowe np hkm start, roeckle ale glownie kolorowe i trochę czarnych w większych rozmiarach, pare derek jeszcze leżało polarowych i plandeki, małe termobuty
W Pegazie na Woli w Poznaniu -50% na czapraki eskadron brillant VSD i  DL (wygrane modele), schockemohle vs i dl, jakie sinne czapraki, troche bryczków, kantary, skorzane popregi dlugie i ujedzeniowe z futerkiem, rękawiczki zimowe np hkm start, roeckle ale glownie kolorowe i trochę czarnych w większych rozmiarach, pare derek jeszcze leżało polarowych i plandeki, małe termobuty


Wszystko po -50% ? dużo tego było czy pojedyncze sztuki ?
jeden duży regał, jest na zdjęciu na fanpage, było 5/6 stosów czaprakow takich po 15 sztuk, ile już jest teraz to nie wiem  😁 bo przed otwarciem o 11 było już co najmniej 10 osób w środku  😂
były białe i kolorowe, wszystko -50% bez wymówek
jeden duży regał, jest na zdjęciu na fanpage, było 5/6 stosów czaprakow takich po 15 sztuk, ile już jest teraz to nie wiem  😁 bo przed otwarciem o 11 było już co najmniej 10 osób w środku   😂
były białe i kolorowe, wszystko -50% bez wymówek


To mnie pocieszyłaś bo mam 140km  😵  ale i tak dziś jadę  😉
To zadzwoń pewnie odloza, albo poproś o wysyłkę 🙂
Zreszta DL tak łatwo w wielkopolsce nie pójdą hahah
Dopiero wróciła  😉  promocje mieli naprawdę super, dużo kupiłam i już żałuję że nie więcej . Popręgi z 600zł na 300zł, mam nadzieje, że coś jeszcze zostanie  .
drabcio Dzięki za info  :kwiatek: 
Czy komuś rzuciła się w oczy jakaś promocja na kurtki zimowe?? 🙂


W Febro minus 30% na zimowe kurtki Equiline i Harcour.  🤣
Ma ktoś może kod rabatowy do oksera?
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
17 stycznia 2017 12:18
Hej, czy komuś z Was nie rzuciła sie w oczy jakas darmowa wysyłka? Albo jakaś promka na biotyne officinalis?


w unique-equine jest biotyna z vetfarmlab, pro-linen i vetos-farma http://unique-equine.eu/szukaj/biotyna

[quote author=Evson link=topic=15196.msg2636921#msg2636921 date=1484511787]
Jakieś promocje na osprzęt do siodła ??

Mam kod rabatowy do Unique Equi,a tam jest Daw Mag 😉
[/quote]

i start

a teraz jest promo -15% na cały dział "jeździec"
Wyprzedaż pasz w Masters. Pomyślałam że chcecie wiedzieć 🙂  🏇
Pilnie poszukiwany ktoś z Krakowa kto w najbliższym czasie będzie robił zakupy w pasi-koniku/bergo/animalii/GNL(najchętniej)  :kwiatek:
W Hooksie zaczęła się promocja 🙂
Na razie nic niezwykłego nie ma, ale może coś wrzucą 😉
Wyprzedaż zimowej kolekcji Harry's Horse --> http://horsetown.pl/pl/c/Kolekcja-Harrys-Horse-jesienzima-201617/201
Zna ktos moze jakis Kod rabatowy do febro?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się