termobuty

mam pytanie czy prał z was ktoś termobuty ? musiałam swoje uprać i nie chcą wyschnąć 🙁  jakieś sposoby jak je wysuszyć ( ta część gumowa )

A wypełniłaś buty papierem? Utrzymuje on odpowiedni kształt obuwia oraz w jakimś stopniu pochłania wilgoć 😉 No i raczej warto unikać grzejników
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
08 grudnia 2016 16:34
Dokładnie, nie ma lepszego sposobu do suszenia butów od środka jak wypchanie ich gazetami, gazety nasiąkną to władamy następne.
TRATATA, gorzej, że XXI wiek to era ipodów i Ifonów, nie gazet papierowych
I jak tu zmieścić tableta do buta? 😁

ps. ja używam ręczników papierowych - też działają 🙂
Ktoś wie, gdzie można kupić wkładki do termobutów husky? Albo jakie wkładki najlepiej kupic? Wkładki ze zwykłych gumowców przeżyły.. jeden dziień.
drabcio, ja do starych, wyświechtanych HKM Arctic mam zwykłe wkładki termiczne i już (takie z Biedronki czy innego Netto chyba 🙂 Co prawda wypadają czasem przy wyjmowaniu nogi, ale na to też znalazłam sposób - wkładam je z powrotem 😉
A czy ktoś z Was ma termobuty Busse Lahti ? Jak wypada rozmiarówka?
Moon   #kulistyzajebisty
10 stycznia 2017 18:20
Dziewczyny, czy termobuciory HKM Country Arctic opadają w użytkowaniu, jak typowe oficerki?
O te:
Moje opadły 😉
Moon, tak.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 stycznia 2017 20:58
A ja na moje nadal czekam... Przysłali mi ze sklepu buty nie do pary. Niby oba HKM Arctic, a różne podeszwy, futro i wszycie zamka... Mrozy, a ja nie mam butów i jestem zła 🙁
Moon   #kulistyzajebisty
11 stycznia 2017 07:17
Dzięki dziewczyny 🙂 To akurat koleżanka nabyła i miała rozkminę, a ja mam pytanie z innej beczki - zwężał ktoś takie, lub takiego typu termobucisze u szewca? Da się w ogóle? :P
[quote author=_Gaga link=topic=66.msg2633117#msg2633117 date=1483619997]
drabcio, ja do starych, wyświechtanych HKM Arctic mam zwykłe wkładki termiczne i już (takie z Biedronki czy innego Netto chyba 🙂 Co prawda wypadają czasem przy wyjmowaniu nogi, ale na to też znalazłam sposób - wkładam je z powrotem 😉
[/quote]
To zdecydowanie za mało na noje potrzeby a oryginalne wkladki byly taaakie cieple. Od palcow po lydke - bardziej taki wkład do butów.  A wszystkie z gumiakow pięć razy cieńsze. .
drabcio, w takim razie mówimy o kompletnie różnych rodzajach wkładek. Ja o zwykłych, Ty o "wewnętrznym bucie".
Dokładnie.  Takie zwykłe mam ale średnio to izoluje :/
Niech mi jakaś dobra dusza podpowie gdzie znajdę Yorki Akety r37 dostępne od ręki lub ewentualnie tydzień czekania, a nie 2 tyg 🙁
Czy ktoś widział termooficerki Loesdau,  albo hkm elegance, w ostateczności elt termobuty w rozmiarze 39 w promocji?
Oficerki zimowe HKM "Iceland" nie polecam pod kątem wytrzymałości i przemakalności. Testowane przy mrozie ponad -20 i dały rade. Kupiłam je w listopadzie 2016 i dziś wysłane do reklamacji :/
jako, że pogoda robi sie coraz bardziej do bani, a jesień zbliża sie wielkimi krokami odkopuję wątek dla zmarźluchów 😉

czy wiadomo kiedy sklepy będą reanimować zimową ofertę?

miałam nadzieję na jakąś przedsezonową promocję - niestety w sklepach pustki póki co ;_;
Czy ktoś ma BR Iceland? Potrzebuję opinię jak trwałość i czy są ciepłe jak typowe termobuty.
https://www.horse-trade.pl/pl/p/Termobuty-BR-Iceland/603
bera7  jak by szukala znalazlam na allegro tansze te buty: http://allegro.pl/br-iceland-nowe-obuwie-jezdzieckie-rozm-40-i6895648725.html tez sie nad nimi zastanawiam
megruda,  no właśnie też zobaczyłam i kuszą.
czekam na odpowiedz czy maja u nich gwarancje
megruda, to daj znać. Bo poważnie o nich myślę. Zaraz zima a konia ruszać trzeba 😉
daja 1 rok gwarancji
łaaaał megruda kopałam po internecie ale na nie nie wpadłam! Czadowe!
Ok, to od razu mam pytanie (przekopałam tez wątek i tylko chcę potwierdzić):
czy kupić o numer większe? Piszecie, że większe na pewno York AKtea (tak? pytam, ale i tak nie ma nigdzie mojego rozmiaru). Jak z innymi buciorami?
To moje pierwsze termobuty  😡
ja szukalam York Aktea rozmiar 40-41 i nigdzie ich nie ma. W sklepach znalazlam 37 lub 44
Dokładnie tak. Czekam jeszcze na informację z sklepgalop.pl - pan napisał, że jest w kontakcie z producentem i da znać w przyszłym tygodniu czy na inne rozmiary można jeszcze liczyć.
Ale wracając do tych BR iceland - megruda jeśli je zamówisz to rozmiar dokładnie taki, jak masz stopę, czy większe o rozmiar?
wieksze. ja jestem zmarzluch i nosze w zimie wiecej niz 2 warstwy skarpet
megruda,  dzięki za info.
do mnie dzis przyszly te termobuty BR Iceland. Wydają się być fajne. chodziłam w nich po domu to wygodne i rozmiar wieksze wzielam i super do grubej skarpety pasują.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się