Derki

Blondek mam identyczną i tez jeden karabińczyk nie wytrzymał. Poza tym strasznie wytarła u kobyły sierść na piersiach i całą wiosnę kobyła chodziła z takimi brzydkimi łysymi plackami 🙁.
Blondek mam identyczną i tez jeden karabińczyk nie wytrzymał.


Haha to chyba jakaś zmora, bo mi też się urwał w niej jeden karabińczyk na piersi chyba 3 dnia.  😁
Gllosia nie tylko wiosną i jesienią stoi w niej samej.
Tylko kiedy  jest mu zimno  wkładam ją pod inną derkę.
Chciałabym upolować tą  kakaową 300g lub 400g właśnie z Decathlonu, ale wątpię że  się  znowu uda.


Więc wychodzi na to, że porządna ta derka. Mnie się podoba ta 300g co jest w wersji brązowej i czerwonej. Czerwona szałowa, ale jednak na co dzień zbyt "krzycząca". A póki co to zakochałam się w jednej z Bucasa.. 💘
Cariotka   płomienna pasja
18 stycznia 2017 07:22
Help 😅
Czy koń który nosi derki 130 cm to derka Horze supreme 135 cm będzie sporo za duża?
Tak, one są długie, sukienkowate i obszerne.
Cariotka   płomienna pasja
18 stycznia 2017 10:53
Dzięki
Czyli brać 125?
Ja bym tak zrobiła  😉
Cariotka a nie możesz zamówić 130 cm? Niektóre derki H mają taką rozmiarówkę
LatentPony   Pretty Little Pony :)
18 stycznia 2017 21:07
To ja się w końcu pochwalę naszym prezentem świąteczno-noworocznym <3 Jest cudowna, przepiękna i w ogóle och i ach!  😍

Do kompletu z derką w puchacze z Jarpolu kantar w sowy z Busse, pasujący do lamówki 🙂 Szał ciał!







Derka pasuje idealnie, jest jak szyta na miarę, pomimo moich kucykowych rozterek. Kuc ma generalnie ten problem, że derki 125 są na niego za małe i mu pół zadu i brzucha wystaje, a z kolei w derkach 135 cm wygląda jak w sukienkach... Puchacze z Jarpolu zamówiłam w rozmiarze 135 i... leżą dosłownie jak szyte na miarę, zasłaniają konia, ale wszędzie się dopinają i nie są sukienkowe  😅



Mam rozterki derkowe  😎

Czy ktos z użytkowników derek PE zauważył, że jego konie są cieplejsze w tych derkach - niż w innych derkach o tej samej gramaturze?
Ze 3 lata temu mój koń chodził w 100g/1680D PE i był pod nią gorący. Zmieniłam mu na Caballa 100g/600D i był idealny.
Czy jest to efekt wywoany podszyciem z teflonu ( w który wszystkie derki PE są wyposażone) - bo nie sądzę, żeby gęstość splotu miała wpływ na grzanie - zakładając, że teoretycznie 1680D ma lepsze parametry.

Teraz nie wiem co kupić  🙁
zoyabea gęstość splotu ma znaczenie, w zeszłym roku przeprowadzałam testy  😉
zoyabea gęstość splotu ma znaczenie, w zeszłym roku przeprowadzałam testy  😉


A widzisz 😉 Czyli jednak 🙂

edit. I w ten oto sposób kolejne PE popełnione  😵 Przy okazji. Właśnie jest przecena 40% i nowa dostawa  🥂
Według mnie też gęstość splotu ma znaczenie. Mój taki sam w 200g PE jak w 300g Horze  😉
zoyabea też nie wytrzymałam  😀  powoli wymieniam wszystkie dery na pe. Uwielbiam jeszcze horze avalanche, ale jeden z moich koni się niestety wyciera od niej...
kitty ja to cały czas mam focha na Ciebie, że mi pokazałaś dery PE i byłam zmuszona wymienić całą garderobę mojego konia  😵 Jeszcze 300g mi brakuje do kompletu i kusi to 40%...

Uwielbiam ich ekspresowe wysychanie. Ostatnio konia rozebrałam z dość mokrej dery, a jak skończyłam jeździć to już elegancko wyschła  😍
hahahah a ja nas wszystkich nienawidzę za te dery  😁 tragicznie się je suszy po praniu, serio... no ja właśnie 300g kupiłam dla Manolka  😀
Hihihihi  😁
Za taką cenę (ok 400zł) i taką jakość to nie sposób się nie skusić  😵 🏇
Co do Avalanche. Ma ktoś może taką polarówkę? Jakie opinie?

kitty, tulipan ... no przepraszam bardzo! nie zapominajcie kto sprowadził do nas pierwszą taką derę latem 😁
nie wiem czy wytrzymam ciśnienie do -50%, czy też już teraz zamówię kolejną ...
edyta hahaha wieeeem! Dlatego TY jesteś winna!!!! Ja właśnie też myślę....
edyta racja, to ja przerzucam swojego focha na Ciebie i klikam tą 300g -40%  😵
a w jakim sklepie takie przeceny derek?
tulipan, no ja jeszcze się zastanawiam, czy jednak nie kliknąć paseczków ...  😵
tulipan, no ja jeszcze się zastanawiam, czy jednak nie kliknąć paseczków ...  😵


Kliknij paseczki! ja kliknęłam  😀iabeł: Oblędny jest ten wzór.
Co do czekania na -50% jest spora szansa, że wieeeelu modeli nie będzie w pełnej rozmiarówce.
Wiem, ale mój nosi rozmiar 7'3 a ten zawsze zostaje :-)

mam już 200g w paski  😜
Wiem, ale mój nosi rozmiar 7'3 a ten zawsze zostaje :-)

mam już 200g w paski  😜


a ten rozmiar 7'3 to 155cm? czy jak wypadają te rozmiarówki z PE?
Mój nosi 155 cm Horze, Eskadron, Busse, a z PE ma 6.9  😉

W 7.3 by się utopił
http://re-volta.pl/galeria/foto/160681
to 165

one są bardzo obszerne, sukienkowate, co dla mnie jest zaletą, ale nie każdy lubi
Bucasa mam tez niby na 165, a na metce jest 7'0 i ona jest bardziej kusa
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się