Haflingery

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 października 2015 11:17
pennyx, do popatrzenia.  😉
I poglaskania  😁 do kupienia oczywiscie 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 października 2015 11:45
Raczej wszelkie ogłoszenia fostępne w necie są obcykane, raczej czy ktoś gdzieś nie widział, może ktoś znajomy sprzedaje ?
I koń musi być zdrowy, będzie i tak przechodził badania, więc wszelkie kontuzje ortopedyczne odpadają.
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
13 października 2015 12:35
rosek, JARA Stadnina Koni Szymanów koło Wałbrzycha http://kjpodkowkateam.pl/  mają haflingery z Austrii i Niemiec, na czerwonych paszportach. Zdrowe, chowane na padokach i w przystępnych cenach. Nie wiem czy się teraz ogłaszają, ale zazwyczaj mają zawsze jakieś konie na sprzedaż.
Mieli oddzwonic , nie oddzwonili wiec chyba nic nie maja 🙁
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
13 października 2015 12:58
rosek a daleko masz do nich? mogę podpytać czy coś jest na sprzedaż
Jakies 80km, podpytaj jak mozesz  :kwiatek:
rosek kupujesz konia?? 🤣
Nie ja ale przechodzi on przeze mnie , wiec czuje sie jakbym ja kupowala 😁
Przepraszam , ze post pod postem  ale juz sie zgaotowalam i wrzucam ku przestrodze. Wczoraj temu koniowi robilam badanie kupno-sprzedaz i wyszedl chip, ktory powoduje stan zapalny(proba zginania na plus) , a Pani wystawila go ponownie jako zdrowego
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/30146?q=&plec=&masc=&rasa=19&lokalizacja=&przeznaczenie=&cena=&strona=
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 października 2015 12:04
Ale chodzi na ląży 🙂
Jakieś hodowle w kujawsko-pomorskim i okolicach?
Google mi nie pomaga!
Wraz z Timbą witamy i przy okazji przepraszamy za jakość zdjęć 😉


derka na haflingerka - typowe to 125 czy 135cm?
co macie na swoje?
Między 135 a 145 (długość grzbietu 140 cm).
dzięki! czyli celuję w 135 🙂
Jakie podajecie pasze swoim Haflingerą??
dzięki! czyli celuję w 135 🙂


Hafka koleżnaki ma 155cm derkę.  😵
Dzisiejsze nieoczekiwane spotkanie...

Czy ktoś ma konia po ogierze Werther ???

Za duże zdjęcie!
Odświeżę trochę temat 🙂 Czy orientujecie się jakie hodowle w Austrii są godne polecenia, aby się do nich wybrać po Hafla? Rozważam wyjazd, po konia do źródła 😉 chyba, że od tego czasu coś się w Polsce pozmieniało i jakaś nowa warta odwiedzenia hodowla powstała. Jeśli ktoś byłby chętny połączyć siły i jechać po 2 konie to też proszę o kontakt zawsze łatwiej będzie negocjować ceny i transport się rozłoży. 🙂
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
09 listopada 2018 08:01
Koleżaka szuka ogiera na przyszły sezon dla wysokiej klaczy w dolnośląskim. Bardzo ładnei budowanej, w mocniejszym typie, 83 pkty bonitacyjne.
Steeger 79 pkt  Wygląda na przebudowanego zadem - wiadomo czy przekazuje to potomstwu?

Arafat 81 pkt

Czy gdzieś jeszcze stacjonuje ogier z licencją?
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
23 kwietnia 2019 08:27
Lila 🙂
[quote author=Na_biegunach link=topic=1432.msg2862573#msg2862573 date=1556004436]
Lila 🙂
[/quote]

Śliczniutka <3 Cały czas jest taka ciemniejsza czy jaśnieje na lato?
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
01 kwietnia 2020 09:51
Clarice, trochę jaśnieje.

W zeszłym roku plany krycia nie wypaliły. Nie chciałam ryzykować przez wirusa koni, w tym zobaczymy co będzie z ludzkim. Za to nie ma dylematu przy wyborze ogiera 🤣  W dolnośląskim został tylko Arafat.
Odkopuję wątek. W jakich siodłach jeździcie na swoich haflingerach? Trudno było Wam dobrać siodło? 😀
U mnie sprawdza się Wintec 500 jump z cair plus podkładka acavallo z korektą tyłu w połączeniu z szerokim popręgiem (gumy z jednej strony).
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
02 czerwca 2020 13:17
Mam potwierdzone info, że od ogiera Nero jest dostępne nasienie  🏇
Odkopię wątek - czy zostały jeszcze u nas jakieś ogiery kryjące (oczywiście rasy Haflinger)? Przy okazji - krzyżował ktoś Hafusia z fryzem?
Najlepiej jak najbliżej świętokrzyskiego 🙇
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
08 grudnia 2020 21:13
krzyżował ktoś Hafusia z fryzem?
Widziałam 2 takie krzyżówki i oba paskudnie zbudowane. Jeden hary, drugi kasztan.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się