Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Kilka dni temu zamówiłam etui na telefon dokładnie z takim motywem.  🤣
O ile mnie pamięć nie myli to ja Wam mojego nie pokazałam:

[img]https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/13912880_1249148048462953_6062777765675429479_n.jpg?oh=5a284e4099dcb2b895b8c2ea9db64127&oe=58D5D0E0[/img]

W tym roku szykuje się drugi.
ja też już mam swój... ;-)
maluda rewelacyjny! Kto robił?

Mój drugi już wygojony, więc też wrzucę jak się dorobię ładnej fotki 😉
Maluda bardzo ładny!

Dodofon pokazuj fotkę!
Miss Pank!

maluda, borzezielony jaki piękny!!  😍 Wygląda fenomenalnie, nietypowo, świetny!
Niechaj się dobrze nosi!

dodo, pokaż koniecznie! W którym studiu w końcu byłaś? Tym na Długiej?

ashtray, fajny! Tylko jak tak patrzę i patrzę, to mi uszy i potylica coraz bardziej przypominają orzeszek dębowy  😂 tą górną część z antenką  😁
A wiecie co jest najlepsze?
Że kolory mi w ogóle nie wyblakły!  😀
a jak długo już go nosisz?
W czerwcu rok.
maluda, boski jest!
Tak jak nie lubię takiego stylu i kolorowych malunków, tak twój tatuaż maluda, jest naprawdę fajny. 
Dziękuję Dziewczyny!  :kwiatek:
(NIE) Skromnie dodam, że koncepcja moja lecz rysunek tatuażystki. Drugi tatuaż ta sama zasada.



to w dniu robienia - zdjęcie słabej jakości bardzo bo przez tel robione
Dodofon-mi sie bardzo podoba🙂
A ja muszę sie pochwalić ze za 8 dni mam termin na swój pierwszy tatuaż!!to juz nie sa plany tylko naprawde to sie dzieje i jestem meeega szczęśliwa🙂 oczywiście będzie to kot 😍
U kogo przekluc nos we Wroclawiu?
vanille, JARA powinna wiedzieć.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 stycznia 2017 13:40
vanille, spasja (ul. polarna) i pierce of cake (ul. śrutowa) 😉
yegua,  :kwiatek:
A ja też z podobnym pytaniem, ale dla Warszawy... wkręciłam sobie, że chcę kolczyk w uchu (helix chyba to się nazywa). Mam stare dziurki (w "standardowym" miejscu) które robiłam jako nastolatka u kosmetyczki i nie chcę powtarzać tego błędu. To chyba nie jest rocket science, ale czy każdy piercer jest godny polecenia?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 stycznia 2017 14:03
Dziś pytanie, dziś odpowiedź 😍 Dzięki JARA! :kwiatek: :kwiatek:
JARA, dzięki za informacje 😀
W Warszawie polecam też Morbida, pracuje w Arifie na Grochowskiej, osobiście robiłam u niego 5 kolczyków, w tym jeden sideburn.
Ostatnio co jakiś czas prowadzi szkolenia więc jest też szansa na bycie modelem i tym samym kolczyk w bardzo atrakcyjnej cenie, a myślę, że pod jego nadzorem nawet ktoś niedoświadczony krzywdy nie zrobi  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 stycznia 2017 20:04
amnestria, szukaj Connora 😉 jest najlepszy, a poza tym jest po medycynie, nie zrobi krzywdy 😉
I u Conora można też trafić na szkolenia jako model 🙂
poprę poprzedniczki bo sama też bardzo polecam i ogólnie sobie chwale studio arif na grochowskiej 💘
+ mój maluszek 😂
emptyline   Big Milk Straciatella
11 stycznia 2017 21:32
amnestria, ja się kułam z przyjaciółką w CRM (ja tragus, ona helix) i jesteśmy mega zadowolone.
https://m.facebook.com/home.php?refid=8#!/story.php?story_fbid=1857999204482140&id=100008162351130
Mój pierwszy  😅 😍
Link nie działa.
Trzeba skopiować całość i wkleić w pasek adresowy i działa
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się