Galopem po plaży- gdzie nad morzem?

Chess. Mieszkam w Darłowie. Konia trzymam 5 km od miasta w kopan. Są wyjazdy na plażę. Jak cos zapraszam na Pw. W razie pytan o stajnie itd
Napisałam 🙂
Chess, Kopań Ci polecam strasznie! Byłam tam w zeszłym roku z koniem - miejsce i właściciel - cudowni! Konie zadbane i szczęśliwe! Mega miejsce.
Właśnie o tym miejscu rozmawiałam z siwąąą (tak to odmienić 🤣?). Prawdopodobnie właśnie tam pojedziemy.
Chess, no właśnie widzę, to jeszcze dodałam swoje 3 grosze 😉
Zawsze lepiej przeczytać więcej pozytywnych opinii 🙂
Trochę późno, ale może ktoś skorzysta 😉
Jeżeli chodzi o okolice Władysławowa, to jazdy i możliwość galopów po plaży mieliście w samym Władysławowie, konie sezonowo stały przy Drodze Chłapowskiej, niedaleko Ocean Parku (w tym roku jeszcze nie zweryfikowałam 😉 )
Kolejna możliwość jazd to właśnie wspominany tutaj Oland, ale w tym roku jazd po plaży nie ma, możliwe że tylko tegorocznie 😉
W Karwii macie stajnię na ul. Ks. Lewińskiego, w tyle za piekarnią, nie mam pojęcia jak z terenami po plaży...
Do niedawna była też stajnia w Karwieńskich Błotach II, nie wiem czy jeszcze istnieje i czy organizują tereny po plaży.
Od strony zatoki macie wspominaną stajnie w Swarzewie i na pewno jest możliwość terenu nad wodę, kolejna stajnia w Rzucewie przy zamku Jana III Sobieskiego, tam do zatoki jest około 50-100m
Na zachód Białogóra, Lubiatowo, Choczewo

Życzę spełnienia marzeń odnośnie galoów po plaży 🙂
Czy gdzieś w okolicy Rewala można w sezonie wjeżdżać na plażę ?
Wiecie może, czy gdzieś w okolicach Ustronia Morskiego/Kołobrzegu można się wybrać w teren na plażę?  👀
Gillian   four letter word
23 lipca 2016 09:24
W Eranii - Malechowo obok Ustronia Morskiego. Albo w Grzybowie ale to druga strona Kołobrzegu (skomunikowana autobusami).
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
23 lipca 2016 14:11
Czy gdzieś w okolicy Rewala można w sezonie wjeżdżać na plażę ?


W Rewalu jest stajnia. nie wiem ja w sezonie z wyjazdem na plażę - kiedyś jeździli wcześnie rano
Oprócz stajni w Rewalu,  którą ci serdecznie polecam. Jest jeszcze stajnia w Pogorzelicy u Marka Lewickiego tam tez jeździli na plaże
Gillian Dzięki  :kwiatek:
albo u nas w Sianożętach zapraszam 😉
w drugim tygodniu sierpnia wpadnę na chwilę w okolicę Stargardu. Planuje też podjechać nad samo morze i stąd moje pytanie- gdzie znajdę stajnie oferującą wyjazdy konno na plażę (pora mi obojętna), ale najlepiej w małej grupie, na bezpiecznych koniach w dobrej kondycji? jestem jeźdźcem chwilowo niepraktykującym 😉
interesuje mnie odcinek wybrzeża od Świnoujścia do Mielna najdalej. Będę wdzięczna za polecenie sprawdzonych miejsc :kwiatek:
Mielno odpada jakby co. Sam koniec sierpnia by się może dało, ale w drugim tygodniu nie.
To jest potężny problem, bo Mielno najlepsze! 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
28 lipca 2016 07:34
Zdecydowanie potwierdzam, Mielna NIC nie przebije!  🏇 💃
wielka szkoda 🙁
Julie, może wpadnę ponownie pod koniec sierpnia 😉
Nie jeździmy teraz. Na plaży i zanim się do niej dojedzie są takie dzikie tłumy, że by trzeba wyruszyć najpóźniej o świcie.
(A ja nie mieszkam na miejscu, muszę dojechać z Koszalina). 😉
Pod koniec sierpnia już prędzej, a jeszcze lepiej początek września. Wtedy już się da jechać o dowolnej porze.

faith, martva, :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
13 sierpnia 2016 06:42
A czy w okolicach Gdańska jest jakaś stajnia, która oferuje teren nad morze i nie za miliony monet? Skoro już mi się uda pojechać na urlop to fajnie by było poczuć frajdę i z tego :kwiatek:
W sezonie turystycznym na plażę legalnie nie wejdziesz, na siłę możesz próbować w okolicach wschodu słońca. Najlepsze trasy z widokiem na plażę i morze znajdziesz między ujściem rzeki Piaśnica a Łebą. Stajnie do wyboru, jak już wcześniej wspomniałem polecam Stajnię Grzywa na letniej bazie. Moim zdaniem Szlaki konne w tym rejonie przebijają każdą ofertę w Polsce pod względem infrastruktury i krajobrazu. Padoków z wiatami dla jeźdźców 30 m od plaży nie ma nigdzie indziej.
To prawda, w tych okolicach plaże są piękne. Bardzo miło wspominam rajdy nadmorskie, na których zataczałam pętlę przez Słowiński Park Krajobrazowy. Widokowo przecudownie 😍
melehowicz, Kopalino?
następny tydzień w Sasinie, może będzie chwila wolnego
O to to to !
W kwietniu, w okolicy świąt wybieram się do Łeby 🙂 Polecacie może jakieś konkretne stajnie? Najlepiej w granicach +/- 20 km.
ogurek, z tego co się orientuję Kopalino jest dość niedaleko?
Miejscowe stajnie (Nowęcin ) też nie są złe, ale mam szczególny sentyment do Kopalina, i trasy tam są super i stajnie leśne przy plaży z wiatką dla jeźdźców. Tyle że Grzywa otwiera działalność tam chyba tylko na lato - chociaż rajd z Dąbrówki nad morze to też pyszna sprawa.
melehowicz, dziękuję za podpowiedź 🙂 porozglądam się wirtualnie 😉
Mi się marzy właśnie taka przejażdżka nad morzem, dzięki za namiary
A czy ktoś poleci miejsce gdzie organizują rajdy nadmorskie z przejazdem po plaży  dla kilku dobrze jeżdżących  osób. Konkretna lokalizacja  nie ma znaczenia,  byleby było warto  😀
Nieustająco Stajnia Grzywa z Dąbrówki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się